entry'ler (97)

ertuğrul kürkçü

kızıldere'deki çatışmalar sonucunda mahir çayan, cihan alptekin, saffet alp, ömer ayna, sinan kazım özüdoğru, hüdai arıkan, ahmet atasoy, ertan saruhan, sabahattin kurt, ve nihat yılmaz öldürülmüş, ertuğrul kürkçü evin samanlık kısmında saklanmış ertesi gün güvenlik kuvvetlerine teslim olmuştur. daha sonrasında kürkçü, niksar'daki ilk ifadesinde üç ingilizi beyinlerine kurşun sıkarak öldürdüklerini itiraf etmiş, mahir çayan'ı ''bütün işleri bozmakla'' suçlamış, '' hepimiz onun kaprislerinin kurbanı olduk'' demiştir.
'' hepimiz toplu halde bulundukça güvenlik kuvvetlerinin elinden kurtulmaya imkan yoktu. bunu mahir'e izah ettim. her birimizin bir tarafa dağılmamız teklifinde bulundum ama o bu teklifi kabul etmeyip 13 kişiyi ölümün kucağına itti. ben ölmek istemiyordum,ancak arkadaşlarımı bırakıp kaçamadım, fakat daha sonra bir kolayını bulup samanlığa sığındım, başka çarem yoktu.''

god was never on your side

lemmy baba ''never,never'' derken iç gıcıklatır.

ricardo allah var

(bkz: j j cale)

fareden geldiğine inanan ateist

herbirimiz yıldız artığıyız diyen ateist'le kadeh tokuşturur. (bkz: na zdrowie)

maymundan geldiğine inanan ateist

evrimi camide dinlediği vaazlardan öğrenen şaklaban beyanıdır.

polonya

70'lik zubrowka'yı, 20 yazıyla yirmi türk lirasına temin edebileceğiniz, gece 9 a kadar vodka shot'ların 2 liraya satılması içimi 1 yazıyla bir hoş etmiş olan memleket.

din kitlelerin afyonudur

din, dünden bugüne toplumları; kontrol altında tutmak, köleleştirmek, sindirmek ve sömürmek için ivedilikle kullanılmış olan bir aygıt olduğundan doğruluk payı %99.9 olan karl marx sözü.

intihar

bitme, pes etme noktası, derin bir umutsuzluk ve çaresizlik hissidir.kişi artık çekeceği derdin kalmadığına inanmıştır.

ac dc dinleyen kiz

heavy metal seven kızdır.ac dc nin yanısıra iron maiden, mötley crüe,judas priest'te dinler. cranberries dinleyen kız tipiyle alakası olmadığı gibi pantera dinleyenle hiç alakası yoktur.şarap yerine birayı yeğler.chooper'nız varsa rahatlıkla ufka sürebilirsiniz.

domuz

zeki hayvandır keza genomları insanınkileriyle büyük ölçüde birebir aynıdır.domuzlarla son ortak atamız yaklaşık 100milyon yıl öncesine ait.
http://www.evrimagaci.org/makale/388
edit: ense yapmaktanda çok hoşlanır.

gün zileli

tam bir 68 adamı yalnız bıyığını ova ova konuşan devrimcilerden değildir tatlıdır.barikat önlerinde rastlayabilrsiniz.

ricardo allah var

(bkz: chuck schuldiner)

ricardo allah var

(bkz: dimebag darrell)

ricardo allah var

(bkz: bob marley)

ateistlerin islama göre cehennemdeki cezaları

koca evrenin bir anda içine çöküp zamanın ve kainatın son bulmasına değin bu minimini insancıkların mangalın kenarında kalmış köfte parçacığı gibi yanacağı gerçeğidir yersen.

jagermeister

önce deepfreeze atıp yarım saat bekletin ki hafif buzlanma yapsın.sonra yanında çikolata ile ağızda dolandırınız.

allah ın cehennemi insanlarla dolduracağım sözü

sonra 5 lira'ya mısır patlağı alıp izleyeceğim diye devam eden söz.

torsofuck

kullandığı vokal tekniği guttural'dir.

system error

sözlükte troll , realde psikozlu ve insanlık için tehlikeli bulduğum yazar.

devrim beyinde başlar

özünde isyan vardır. tüzük değil büzük ister.