bugün

entry'ler (27)

söylemesi zevk veren arapça kelimeler

aywa'dır.

içkisi sigarası kumarı olmayan erkek

Gerçekten bunların bir insanda olmaması sizi şaşırtıyorsa durumunuz epey ciddi demektir, sigarayı kumarı karı kızı içkisi uyuşturucusu olmayan nice insanlar var. (bkz: Sigara içenlerden nefret etmek)

tekrar başlaması istenen diziler

Seri yayına geçmesini istediğim dizi 'Sherlock Holmes'.

tartılan bakliyatın tam 500 1000 gr gelmesi

Orgasm ile eşdeğer hissi verebilir ve bunu tek seferde küsuratsız yapan arkadaşa 'Elin terazi gibi maşallah' denir ve görev titizlikle yerine getirilir.

sözlük yazarlarının favori çalgı aletleri

Dombra.

sigara içerek önünde yürüyen amca

Özellikle cami çıkışında yaşanan durumdur.

herşeye bir yorum yapma hastalığı

Bir kısım kendini bilmişler sadece entelektüel ve herkes olmamak için konuşur ve anlatır lakin 'her bildiğini söyleme ama her söylediğini bil der Lenoir...

Şak şak şak ne hissettin kardeşim? Hatamı düzelttiğin için sana minnettarım

Sözlükte ki bir çok yazarın istemese bile yaptığı şeydir, bir şeye muhalefet olma eyilimi var bizim millette, bilmiyorum diyememe de denebilir.

takım elbise

Her zaman giymek istediğim ama insanların ön yargı ile yaklaşmaması için giymekten vazgeçtiğim kıyafettir. insana ayrı bir hava katar, kimisine saygınlık verir.

said i nursi

insanların bir cümleyi veya kelimeyi onu bağlayan ve tümleyen diğer bir cümleden, kelimeden cımbız ile çekmelerini cahilliklerine veriyorum, Yazdığı bir kitapta '' radyo sinyallerinin hava aracılığı ile bir sese dönüşmesinde meleklerin görevlendirildiği' anlatılmış fakat yukarıda ki kardeşimizin bunu mizah yapmaya çalışması boş kalmasındandır ki isabet olmamış, gelelim 'Said Nursi' ye ; Kendisi en zor zamanlar da Kur'an tefsiri mahiyetinde 13 adet kitap yazmıştır, her biri insanın gerçekten aydınlanmasına olaylara farklı bir açıdan bakmaya normalde her gün karşılaştığımız şeylere bir de iman penceresinden bakmaya vesile oluyor. Siirt doğumlu Kürt bir alimdir. Kitapları sevilerek okunasıdır arkadaşlar. Karalamaya çalışanlar ideolojileri ile seviyelerini belirliyorlar.

tayt giyen erkekler

Ülke de hoş karşılanmayacak cinsten harekettir.

zengin de para fakir de fikir

Fazla parası olanda fikir olmaması, parası olmayanın da geçmişten günümüze büyük şeyler yaptığının bir kanıtıdır. (bkz: Tesla) Dünya'nın dengesidir.

ağır abi olmaya çalışan gençler

Hayır bunun nesini çekici buluyorlar anlamıyorum, sitem ediyorum arkadaş! O tesbihi elinde salladığında bol kıyafetler veya deri ceketler giydiğinde sigara ile göründüğünde asık suratlı olduğunda gülersem millet beni çocuk sanar dersen,keşler ile ortam yaptığında, dünyanın sahibiymiş gibi yürüdüğünde ne kimse senden korkar ne de adam sınıfına girersiniz sizlere sesleniyorum 16 - 18 yaş gençler

mind palace hafıza sarayı tekniği

Bir insanın bir şeyi veya bir çok şeyi ezberleyebileceği,doğru yapılırsa %90 etkili ve düzenli bir görsel ezberleme metodudur. isteyen kardeşlerime detayını anlatabilirim. Ayrıca şimdiler de (bkz: Doping Hafıza)'nın da öğrencilere satışa sunduğu eğitim paketlerinde bu teknik kullanılmıştır.

eski türk şarkıları dinlemek

Kanın kaynamasından ötürü sevdiğim müzik ve ezgilerdir.

daha derine

Fırsatçı fesatlar geliyor.

türk dizilerinin tek cümlelik özeti

That's why i watch the european series... Dedirten çoğu masrafsız dizilerdir

bugün kendini mutlu etmek için ne yaptın

Alternatifi 'Bugün Allah için ne yaptın' olabilecek soru cümlesi.

hayırlı referandumlar

Bilinçaltı gönderme yapılmaya açık cümle. Bakış açısıyla değişebilen bir temenni