bugün

entry'ler (10)

elmas lazer güzellik merkezi kızılay

profesyonel çalışmayan, ticarethaneye dönüşmüş, sadece para kazanmayı amaç edinmiş, benim gibi bir çok insanı maddi ve manevi mağdur etmiş, Ankara kızılay meşrutiyet caddesinde olan bir güzellik merkezi. ilk açıldığında Ankara da bir şubesi olup şuan dördüncü şubesini açmış bir kurumdur! çalışanları çoğunlukla alanında uzman olmayan kişilerdir. randevulu çalışır ama bir saatden fazla beklediğim zamanlar olmuştur. benim gibi bir çok insanın uzun süre bekletildiği, beklemekten sıkılan insanların mekanı ter ettiği yerdir. lazer uygulamalarını asla tavsiye etmiyorum. lazer leke tedavilerinin hiç bir işe yaramadığı insanların binlerce lirasının boşa gittiği, psikolojik ve maddi olarak zarara uğradığı yerdir. ilk zamanlar gayet hoş karşılanıp, boş vaatler verilerek duygularıyla oynarlar ve sonuç hüsrandır. en yakın zamanda hem kurumu hem doktoru ayrı ayrı mahkemeye vermeyi düşündüğüm yer.

kadın zirvesi 2018

10-11 şubat 2018 de bilkent üniveristesi mithat çoruh amfi de gerçekleştirilen iki günlük bir seminerdir. her sene aynı dönemlerde gerçekleştirilir. bu sene gayet güzel geçti. alanında uzman konuşmacılar vardı. doktor, avukat, gazeteci, milletvekili ve bilkent üniversitesi hocaları gibi. kadın hakları, toplumsal şiddet gibi konularla toplumu bilinçlendirmek amacıyla konuşmalar yapıldı. pratikte yapılabilecek şeylere değinildi. bilgilendirici ve eğiticiydi. takip edeceğim ve her sene katılacağım bir seminerdir.

sen anlat karadeniz

az önce üçüncü bölümünü izleyip bitirdiğim dizi. kadına şiddetin bir hayli fazla olduğu ülkemiz de biraz da olsa bu konuya dikkat çekerse ne mutlu. gayet güzel gidiyor. umarım güzel gider ve hiç bozmaz. oyuncular da iyi. başrol oyuncularına bayıldım. hep aynı yüzleri görmekten sıkılmıştım. yeni yüzler oynatmak iyi bir tercih olmuş. klasik konulardan ve vasat dizilerden sıkılmış ve dizi izlemeyen biri olarak bunu izlemeye devam edeceğim.

erdal sarızeybek in katıldığı yayını yarıda kesmek

bizim medyamızın yüzde sekseni yanlı olmak zorunda bırakılmıştır maalesef. Erdal Sarı zeybek gibi bir insana bunun yapılması yazıktır. kendisini elinden geldiğince milletimizi bilgilendirmeye ve doğruları anlatmaya adamıştır çünkü. onun gibi korkusuz ve vatan sever askerlere ülkemizin, milletimizin ihtiyacı vardır. nadir çıkar çünkü öyleleri.

canan karatay

kitaplarını okuyup uygulayanlar bilirler ki içindekiler gerçekten işe yarayan doğru bilgilerdir. hayat boyu nasıl beslenmemiz gerektiğini, detaylı anlaşılır ve akıcı bir dille anlatır kendisi. (keşke devamlı ve düzenli uygulayabilsek, sonuç mükemmel olur) desteklediğim ve saygı duyduğum birisidir. evet mizacı biraz serttir. bu yüzden kendisini toplumun her kesimine sevdirememiştir ne yazık ki. uzun süre yurt dışında kaldığı için Türkçeyi çok akıcı kullanamaz ama iki alanda uzman olan halkımızın sağlığını düşünen gerçek bir hocadır kendisi!

canan karatay dan recep akdağ a cevap

hocam çok güzel ve detaylı bir cevap vermiş. kendisini bilenler veya araştıranlar yada kitaplarını okuyup içindekileri uygulayanlar, hocanın ne kadar doğru bir hoca olduğunu bilirler. şuan toplamda yedi kitabı vardır kendisinin. ilk beş kitabı bende var. harika ve doğru bilgiler içermektedir. kendisi bu işi ticarete dökmeden tamamen Türk toplumunu bilgilendirmek hedefindedir. iyi ki var ! böyle hocalara Türkiye'nin ihtiyacı var.

nefes ve mandala ile affetme

https://www.uludagsozluk....C5%9Fencan-g%C3%BCltutan/

sarkaç cafe

ankara kızılay bayındır 2 sokak da bir cafe.

sarkaç cafe

ilk defa gittiğimde pişman olduğum yerdir. cafenin havasız soğık ve hijyen olmayan en alt katında güya ücretsiz olan çıkışta ücretli olduğunu öğrendiğim bir etkinliğe katıldım. bir daha etkinlikmi aman aman dememe sebep oldu. ilgili başlıklar şencan gültutan , nefes ve mandala ile affetme

nefes ve mandala ile affetme

resimden de anlaşılacağı gibi ücretsiz bir eğitime katılıp ücretli olduğunu öğrendiğimde şok geçirdim. katıldığıma katılacağıma pişman oldum. ne yapacağımı şaşırdım. uzun süredir işsiz biri olarak ücretli eğitimlere katılamazken ücretsiz bir eğitim bulup sevinip sonunda da büyük bir hayal kırıklığı yaşamak... kimseye güven kalmadı artık.