bugün

en güveniliriydi onuda küstürdüler. pöf!
Heaabımı kapatmasam her ay gelen 10-15 doları günün birinde yurtdışında kullanabilir miyim acep?
Bunun benzeri 2006 senesinde yaşamışız diye biliyorum.
internet üzerindeki harcamalarınızda kullanabileceksiniz eğer alışveriş yaptığınız site paypal ile anlaşmalı ise.
Bkm express e kaldı ortalık. Tekel olup ta yaptıkları kampanyalardan vazgeçmeseler bari.
saatlerdir küfür ettiğim olay.
sorumlu paypal değil bu arada. olay bddk denen ************** kurumdan kaynaklanıyor.
Alternatif olarak ininal kart kullanılabilir sanırım, fakat paypal gibi köklü ve güvenilir midir orasını bilemiyorum.
gelişmekte olan ülkeden, az gelişmiş ülkeye doğru giden yol
hoppalaaaaaaaaa. neyse kendimize islami paypal kurarız.
böyle bi saçmalık olamaz aq.

yurt dışında ki bir arkadaşım benim paypal hesabıma para gönderemeyecek mi ? yoksa hesaba para gelecek ama sadece paypalın kendi kartı ile türkiye'de kullanılmayacak mı ? eğer para gelipte sadece paypal kartı kullanılmıyacaksa etkisi %50 azalır ama hiç bir şekilde benim hesabıma hiç biryerden para akışı olmayacaksa sikeyim böyle işi
Yurtdışı alışverişlerinde paypal bir nimetti.bankaların yaptığı gibi kur farkı zımbırtısı yoktu.yurtdışından arkadaşlarım kolayca para gonderebiliyordu.çinli sitelerde süper alışveriş yapabiliyorduk.habersiz bir şekilde,bugün paypal üzerinden son alışverişimi yaptım.çok üzgünüm sözlük.yabancı çoğu site paypal üzerinden satış yapıyor.bu iştede bir iş var ama.çok üzgünüm sözlük çok.
(bkz: eyyyy paypal sen kimsin ya)
üzücü durum.

--spoiler--
Türkiye’deki Müşterilerimiz için Önemli Bilgilendirme
PayPal olarak Türkiye’deki faaliyetlerimizi durdurduğumuzu üzülerek bildirmekteyiz.
6 Haziran 2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Türkiye’deki müşterilerimiz PayPal hesapları üzerinden para gönderme ve alma işlemi yapamayacaklardır. Müşterilerimiz PayPal hesaplarına giriş yapabilir ve varsa hesaplarındaki bakiyeyi Türkiye’deki banka hesaplarına aktarabilirler.
Belirtmek isteriz ki, PayPal’ın önceliği her zaman müşterileri olmuştur. Ancak yerel düzenleyici kuruluşa yaptığımız lisans başvurusunun reddi ve ilgili kurumun Türkiye'deki faaliyetlerimizi durdurma talimatı doğrultusunda uygulamak durumunda olduğumuz bu karardan dolayı üzüntü duymaktayız.
Müşterilerimiz bilgi sayfasını ziyaret ederek bu sürecin kendilerini nasıl etkileyeceğine ilişkin detaylı bilgi alabilirler.
PayPal olarak tüm müşterilerimize bugüne kadar bizi tercih ettikleri için teşekkürlerimizi iletmek isteriz. PayPal'a vermiş olduğunuz destek Türkiye'deki çalışanlarımız ve şirketimiz için her zaman önemli olmuştur.
Gelecekte Türkiye'deki müşterilerimize yeniden hizmet verebilmek için gerekli izinlerin alınması yönündeki çalışmalarımız devam edecektir.
--spoiler--
peki bu olay türkiye ekonomi bankasının başının altından mı çıkıyor. (bkz: teb)
neden hemen ülkeye bok atılıyor anlamış değilim.

olay hakkında bir sikim bilmeden "olko gottokço goroyo godoyor" demek yerine "lan niye böyle oldu acep du bi bakayım" desenize.

olayda paypal'ın öküzlüğü büyük. 8'de 6 kusur onlarda. sikimsonik yönetmelik değişiklikleri 8'de 2 bizi kusurlu yapıyor. eyvallah.
Online sektörün ebesine iyice atlamasalar bari.
sinirlenmek için bir neden daha..
birkaç ay önce paypal nakit kartı durduracaklarını açıklamışlardı, ama işlerin bu noktaya geleceğini tahmin edememiştim. tabi nakit kartı teb ile olan anlaşmalarının sona erdiği için durdurduğunu açıklamışlardı. bende sabah akşam teb'e sövüyordum ama durum öyle değilmiş malesef. komple dükkanı kapatacak olmalarının habercisiymiş bu hareket. zaten saçma sapan bir türkiye ekibi vardı. telefondan müşteri hizmetlerine ulaşabilmem tam 25 günümü aldı. bir 25 gün de telefondaki elemanın konuşabilmesini bekledim. Neyse ama nakit kart iyidi be ona üzüldüm.
Evinde 2 -3 el işi bişeyler yapıp etsy de satarak hem geçinip hem ülkeye 3-5 dolar para getirenler için üzüldüğüm olay, ihracatın önünü komple açarız artık.
Tüm sorun paraların takibi bunun içinde serverların Türkiye'ye taşınmasını istediler. Bu görünen kısmı peki görünmeyen kısmında neler vardır?
paypal us hesabı açın türk kredi kartını tanımlayın gitsin çatır çutur çalışıo valla.
bugün yine üzmüş olandır. birebir alım gerçekleştirilen (satıcının paypal hesabını verip ödeme talep ettiği) sitelerden hiçbir şey alamıyorum kafayı yiyeceğim.
güncel Önemli Başlıklar