bugün

entry'ler (14)

sözlükte kadın olmak

Deşifre edildiğinde herhangi kişiliksiz üyeler tarafından her türlü hakarete maruz kalmaya hazırlıklı olmaktır.

elektrik kesilince yapılan ilk şey

Eğer ki evde başkaları varsa " Korkmayın ben buradayım hahahaha! " demektir.

en az 9 kez matrix izleyip anlamamak

Önemli derecede akli yardım alması gereken insanlardır.

sulu boyanın resim defterinde yarattığı dalga

Optik formda da olan fakat sebebini bilmediğim dalgadır.

ıssız sokakta sabah 5 30 da ip atlayan kız görmek

Bir de The Ring filmindeki Samarra ile görünüm bakımından yakınlık taşıyorsa anında Prototype oyunundaki eleman gibi koşarak kaçmanın aşırı derecede gerekli olduğu durumdur.

türkçe ezan yasak kürtçe vaaz serbest

Türkçe ezan olur mu hiç? ilk okunan ezan nasıl okunduysa o devam ettirilmelidir. Madem Türkçe ezan istiyorsunuz bir de üstüne namazdaki sureleri de Türkçe okuyun. Kürtçe vaaz meselesine de gelince Türk-Kürt kardeştir kanımca ve Türkiye'de yaşayan ve Kürtçeyi daha ağırlıklı konuşan birey sayısı ise azımsanamayacak kadar çok. Bence Kürtçe vaazın bir sakıncası yok.

guns n roses

Axl Rose'un egosu dolayısı ile asil grubun ayrılmasıyla içine edilen efsanevi gruptur.

chp nin iktidar olduğu bir ülkede yaşamak

Dinini sevip, camilere gidip, ibadet edip huzur bulan insanların iyice geri kafalı vs. olduğu(!) tartışmasının çıkacağı zamanlardır. Şu anki iktidardan iyi olacağını hiç sanmıyorum o yüzden daha iyisi gelene kadar AKP.

tanrı nın olmadığı gerçeği

Tek tanrı Allahtır ama Allah'a tanrı denilmesi doğru değildir. Çünkü Rabbimiz bizden ona güzel isimleriyle hitap etmemizi, dua etmemizi istemiştir o yüzden ALLAH VARDIR AMA ONA TANRI DEMEMELiYiZ.

horozu çekik silahı kayaya fırlatıp adam vurmak

Vallahi tebrikler adamlar aşmış. Zaten Cüneyt Arkın tek başına 300 Spartalı+Dünyadaki askerler.

türk erkekleri cinsel açlıktan kurtulsa olacaklar

Türkiye bir yılda dünyanın süper gücü olur çıkar lan. Hunları falan nasıl yıktı Çin... Prensesmiş oymuş buymuş...

kendini yalnız hisseden insan

içine kapanıp HER konuda uzman olan asosyal canlıdır.

film isimlerini armutla değiştirmek

12 Armut Adam
Cesur Armut
Armut Club
Halk Armutları.

kitap ayracı olarak kullanılan şeyler

Hacmi olan herşey kullanılabilir kanaatimce.