bugün

entry'ler (43)

gecenin şarkısı

livin in a world without you. bilen vardır elbet. gecenizi sikmek için gayet güzel bir şarkı

tiktok

mentalitesi bozuk insanlar klübü. tanımım budur.

bir insana güvenmek

insanlar güvenilmez değil. sizin hayatınız veled-i zina dolu.

sigarayla güzel giden şeyler

güzel bir kahve ve barış manço cem karaca düeti. favorimdir.

gırtlak kanseri

sigaranın getirdiği en büyük hastalık .

kemal kılıçdaroğlu vs muharrem ince

muharrem ince en azından samimi bir insan ve ülkenin en büyük problemi olan eğitimi düzeltebileceğine inanıyorum şayet kendisi bir öğretmendir.

kız çocuğu

erkek çocuğunun ilgisini sömüren canlı ve canlı grubuna verilen isim "kız çocuğu" dur.

kripto para

herkesin keşke 10 yıl önce şuraya şu kadar yatırsaydım dediği sanal para sistemi.

skid row

gruptan ziyade crack oyun servisi olanı bilinir.

flört ile sanat kültür konuşamama sorunsalı

yanlış kişiyle konuşmak demek aslında. ötedeki evreye geçmek için bunlarıda konuşmak lazım elbet.

ibb nin kilosu 392 liradan baklava satın alması

fıstık yerine gram altın koydular heralde.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum bu sözlüğün en güzel kızını kaptım.

bir insanda en sevdiğiniz özellik

sürekli yüzünün gülmesi. benim için yüzü gülen insan olgundur.

başı açık kadın kapısı açık eve benzer

aptalın birinin yorumu. insanlar ne zaman anlar kişiliğin ve karakterin giyinişine göre olmadığını. bunu yazan da beş vakit namazında niyazında mükemmel bir şeyh olmasa bari. olsa zaten saygı duyardı da amın evladı. KiŞiLiK GELiŞiM EVRELERi üstüne bir sürü yazı var. okuyunuz eğer giyiniş ile ilgili bir cümle varsa ben istediği pozisyona geçeceğim.

türbanlıyla evlenince içki içme sorunsalı

içkiden veya sigaradan rahatsız olursa ben bırakırım şahsen. bu hanımköy mevzusu değil de daha çok ona saygı duymamdan dolayı. ben inançsızım hadi tamam. ama onun bir inancı var ve ona göre yanlışım. daha çok içip te vicdan yaşatmaya ne gerek var?

içmedeyiz uludağ sözlük

bugün menüde fiski var. bana da bir afiyet olmasın mı?

cem yılmaz

mmxı dönemi komik geliyordu da artık gayet samimiyetsiz birisi.

sözlük yazarlarının maaşları

günlük 15 tl. o da sigaraya gidiyor. bir paket sarı camel alıyorum güzel oluyor ya. bazen pakette kalıyor
ben bi hesaba giriom ama sonra alim diom ama bir ses yok alma paraya yemek ye diyor. bende gidip yine sigara alıom. evde yemek var a q enayimiyim.

10 dk lık zevk icin eskorta 200 lira verilir mi

ufak bir hesap yapalım. o paraya git içki ve biraz kitap al. kitapları oku ve bir kadın bul ona anlat. sonra içkiyi içir sabaha kadar sik. klasik yazar taktiğidir.

küçük memenin daha çekici gelmesi

freuda göre etkilendiğiniz şey memenin büyüklüğü değil şekil ve yapısı. büyüklük gözlerinizde 3 veya 4. sırada aslında.