bugün

entry'ler (15)

çocukken babasından dayak yiyen zavallılar

annemle konuşuyorum diye döverdi beni pezevenk şizofren.

ülkeyi trakyalılar yönetmelidir

ben trakyalılarda pek idareci havası olacağına inanmıyorum çok tatlılar ama tatlılar sadece.

metalcilerin efendi gibi şarkı söylememesi

acaba duygularını böyle ifade etmek daha mı zevkli ya da stress atıcı heralde bağırıp çağırmak.

tumblr girl ve tumblr boy un yapacağı çocuk

ergen dokulu fazlasıyla tripli, canı yanmış, oldukça güzel bebek türü.

günün sözü

şampiyona şeker geliyo geliyoooo.
şampiyona şeker geliyo.

suriyelilere bir not bırak

yüz verdik götümüze şaplak attınız amınakoyim.

akp lilerin zeka seviyesi

zekaları varsa da kullanmıyorlar kendilerini yormuyorlar. çünkü halkı yorulmasın diye tüm yetkiyi eline alan yardımsever bir ihtiyarları mevcut durumda. hal böyle olunca görmedim duymadım bilmiyorum kalıtsallaşmaya başladı ki halimiz ortada.

aniden gelen zenginleri öldürme isteği

senin bulamadığını başkası savurunca oluyo o yoksa olmaz.

eşcinsellik bir tercih değildir

tercih değildir ama hastalık da değildir. acaba hormon dengeleri araştırılmış mı gay olanlar kendilerini kadın gibi mi hissediyor yoksa bir erkeğin bir erkeğe ilgi duymasının hormonal bi açıklaaması olduğunu sanmıyorum

insanları rahatlatan 3 koku

herkesin kendi osturuk kokusu kendine güzel gelir bence. rahatlamış olmanın dinginliği ve bununla birlikte gelen hafif iç koku insana huzur aşılar adeta.

neden sevgiliniz yok

çünkü ben gerizekalı çekingen bir konuşma özürlüsüyüm.

evde oturup kadın parası yiyen erkek

ne olacak ki. eşler anlaştıysa eğer kadın çalışıp kılıbık oturabilir. ay pardon erkek diyecektim

türkiye de satrancın gelişmeme nedenleri

zekamızı boşa harcamamak için (ilgi alanı dışında bişey kafamıza vura vura öğretilmediği sürece öğrenmekten kaçındığımızdandır yüksek ihtimalle).

selda bağcan

dünyanın adaletini sorguladığı parçasına hasta olmakla birlikte kendisine de hayranım sanırım.

dinlenilen şarkının en vurucu kısmı

Bir sevmek bin defa ölmek demekmiş
Bin defa ölüp de hiç ölmemekmiş.