bugün

entry'ler (15)

onur un yediklerini volkan yese olacakları

volkan çuval gibi izlerdi. onurun çıkardıklarını da yerdi açık ve net kimse gocunmasın. iyi ki yok milli takımda. şükür

ömer toprak

Semih kayanın eksikliğini içten içe bize yaşattıran, topla oynamayı çok seven, stoper olup kendini orta sahanın beyni zanneden, bi kardeşimiz.

onur recep kıvrak

dışarı tokatlıcağı topu tutmaya çalışıp kendi kalesine gol atan kaleci. tartışmasız türkiyenin en iyi kalecisi ama tecrübe eksikliği olan bide özgüven patlamasında dünya markası olan file bekçisi.

80 milyon nüfusa sahip olup sporda başarısız olmak

yumurta deliğe gelince başarılı olmak.

320 bin nüfuslu izlanda yı yenemeyen milli takım

kırmızı kart çok ters geldi. bide sürekli beraber oynamayan bi kadro. birbirlerini tanımıyolar doğru düzgün. diye düşündüğüm takım.

burger king

izmirde kardeş firması olan x bi fast food firmasında çalıştığım sıralarda sevkiyat geldiği bi gün donuk halde gelen köftelerin hepsi yere döküldü. bildiğin betona. tekrar ordan alıp torbalara koyup depoya götürdüler. o günden beri yemem. yediğiniz whooperdır steakhousedur junior hede hödödür onun köfteleriydi.millette cayır cayır yedi valla bilmiyolar tabi mutfakta neler dönüyo.

şiir seven kültürlü ve zeki kız

bide alçakgönüllüyse ne ala. herşeyi bildiğini sanıp burnu kaf dağındaysa kırılasıcadır.

hitler hit in cogulu degil mi

metin yıldız esprisiyse eğer bu olmamış. 11. nesilim utandım.

izmir e ve izmirli ye düşman bir nesil yetişiyor

ya bırakalım bu işleri harbiden bak. ben izmirde yaşıyorum doğma büyüme izmirliyim ailemde öyle dedelerimde öyle. hiç te bize yan bakan hor gören biri ile karşılaşmadım. millet daha cok orası nasıl. saat kulesini göreyim. kemeraltını göreyim. boyoz yiyeyim derdinde. hiçkimse insanlarda böyle bi algı oluşturmaya çalışmasın.

dünyada sevişilen tek yerin izmir olduğu gerçeği

tabi tabi ya mecbur burda seviscek herkes yasa çıktı. sırf bunun için. hatta haydar dümenin baba tarafı komple izmirliymiş.

sokakta taytlı geçenleri görünce söylenenler

kiloluysa strece sarılmış but amk bu başka bişey değil.

izmirli kızların çirkin olması

allah korkusu olmayan insanların inanacağı türden bi durum. ulan hadi görmedin hiç izmirli kız duymadın mı da be.

izmir de gökdelen olmaması

izmirdeki hilton otelini bilmeyenlerin uydurması. çık bakalım bi en üst katına gökdelenmiymiş değilmiymiş.

emir preldzic

Clutch man. eli titremeyen şutör. dünkü maçta takımı ipten alan insan

mega holdings

Qnet diye bi olay vardı bi ara onun amcaoğlu işte. araya karbon kağıdı koyulmuş hali. Can havliyle insanların birbirinin ensesini ısırıp kaptırdıkları paralarını kurtarmaya çalıştıkları sikindirik şey. yok maserati aldım ne kadar para kazanıon bilmem ne. gecen sene başıma geldi. bayadır grüşmedğim bi arkadasım aradı bulusalım mı bişey konuscaz diye. ben de dedim hayırdır amk bu aramazdı ne alaka. o arada da işsizdim. gelince anlatırım dedi gittim. bit pazarından aldığı takım elbseyle arkadaşımın liderimidr ne bokumsa o kişi bişeyler zırvaladı. dnledim yok kardesm saolun dedim. telefonumun rehberini kurcalamaya başladı falan bundan borç iste iste ye kadar geldi muabbet. kaçarak uzaklaştım.