bugün

entry'ler (28)

özgecil

kendimiz dışındaki insanlar için yaptığımız sosyal yaşamı sürdürebilmesine dayanak saglayan duygular
*genelleme bi bakıma
*kendini düşünmek dışında yaptığın iyi olan herseyi kapsayadabilir.

laf kalabalığı

anlatıcağını dolaylı yoldan anlatma ve karşısındakine sıkılma hissini yaşatma.

sapanca

Şener Şen'in "mesudiyeli mesut" filminin cekildiği yer sapanca tren istasyonudur.
ayrıca sapanca nın yerlileri her ne kadar geri kafalı olsalarda sapanca turizme katkı sağlayan bir yerdir.izmit istanbul ankara gibi şehirlerden tatil günleri ziyaretçisi boldur. büyük firmaların genel müdürlerinin göl kenarında dublex evleri bulunmaktadır.kafa dinlemek icin ideal biyerdir.

beşköprü

sakarya iline bağlı mahalle.
ayrıca sakarya nehrinin yatağının degişmesinden önce geçiş olarak kullanılan (justinianus köprüsü)"bizans imp.yaptırdığı"tarihi beşköprü olarakta adlandırılmaktadır.

sıkıcı

zevk vermeyen bunaltan iç daraltan.

hung ray

sorunu her neyse benim nickim adına ki hic haz etmediğim bicimde yaz yazan ukala bozuntusu işte hoşgördük altıncı nesil yazar sözüm sna ayağını denk al..

2010 kpss önlisans sınavının ertelenmesi

altında cemaatin yer aldığına emin olduğum; soruları caldığı idaa edilen baki saçı nında gülen cemaatine bağlı olduğunu soruların ordan mail yoluyla geldiğini savcılıkta bildirmesiyle gelişen olay.ve gercekten bu işten parmağı bulunanların hepsi ŞEREFSiZ binlerce insanın hakkını yemeleride cabası biz kerizliğimize yanalım calışarak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fethullah gülen

ygs,kpss,öss, ales sınaw sorularını çalıp kendi özel dershanesine "fem dershanesine" ordaki ögrencilere deneme sınawı die cözdürüp kazanmalarını saglayan bu arada binlerce öğrencinin hakkını yiyen bazı malların hemen hemen tüm zekatını yardım amacıyla werip hak yolunda diyerek kandıran ayrıca ki yakın zamanda 2010 kpss sorularının calan kişi olarak zan altında bırakılan baki saçı nın feytullah gülen cemaatine baglı oldugunu ve ordan "sna iyi imkanlar sunabiliriz" diyerek yardım ettiklerini ve bir gün "sana bir hediyem war" diyerek cemaate bağlı arkadaşının ona soruları mail göderdiğini savcılık karşısında belirten baki saçının tüm gerceklerini ortaya sermesiyle (artık nasıl işlerini yürütüyorsa maşallah medya tarafından örtpas edilebilio) dini istismar edip insanların vicdanlarıyla oynayan bircok gencin hakkını yiyip iyi yerlere gelmesini engelleyen bir insandır. dindarmıdır orasını Allah bilir said nursinin adını kullanıp onun yaşamını örnek aldığını insanlara yansıtan fakat bu olanlardan sorasında böle yaşamadığını az cok tahmin edebildiğimiz işlerini yurt dışından yürüten bir insan.

fethullah gülen kim lan

ygs,kpss,öss, ales sınaw sorularını çalıp kendi özel dershanesine "fem dershanesine" ordaki ögrencilere deneme sınawı die cözdürüp kazanmalarını saglayan bu arada binlerce öğrencinin hakkını yiyen bazı malların hemen hemen tüm zekatını yardım amacıyla werip hak yolunda diyerek kandıran ayrıca ki yakın zamanda 2010 kpss sorularının calan kişi olarak zan altında bırakılan baki saçı nın feytullah gülen cemaatine baglı oldugunu ve ordan "sna iyi imkanlar sunabiliriz" diyerek yardım ettiklerini ve bir gün "sana bir hediyem war" diyerek cemaate bağlı arkadaşının ona soruları mail göderdiğini savcılık karşısında belirten baki saçının tüm gerceklerini ortaya sermesiyle (artık nasıl işlerini yürütüyorsa maşallah medya tarafından örtpas edilebilio) dini istismar edip insanların vicdanlarıyla oynayan bircok gencin hakkını yiyip iyi yerlere gelmesini engelleyen bir insandır. dindarmıdır orasını Allah bilir said nursinin adını kullanıp onun yaşamını örnek aldığını insanlara yansıtan fakat bu olanlardan sorasında böle yaşamadığını az cok tahmin edebildiğimiz işlerini yurt dışından yürüten bir insan.

cep telefonuna sevgili ismini kaydetme biçimleri

+ EN sewdiğimm
+ yolda$(ım)...

bikini

sewgiliyle sürekli kavga konusu olan gysi.

sex

şehvetli,rahat ve tutkulu anların yaşandığı işlev...

referandum sloganları

tayyip sakaryaya geliyor sakaryalı ewet diyor ...:S = insört ve billboard çalışmalrında AKP nin kullandığı emrivaki slogan !!!
"ancak rüyanda hayırı basıcam kıçına!!" biz halkın cevap niteliğindeki cevabı.

neye evet dediğini bilmeyen referandum insanı

feytullah gülenin ewet çağrısıyla "way arkadaş hayır derseniz öbür dünyada hesap wericeksiniz yanıcaksınız ...."gibi abeste iştigal bi durum yaratan kafaları karıştıran damardan giriş yapıp insanların sadece inançlarını istismar ederek,korkusundan vermiş olduğu kararla hayatımızı geleceğimizi
meclisin = (kendi cıkarlarının düşünen insanların)
eline bırakılmasını sağlayan aptal insandır.

anayasanın değişmez maddeleri

1) Türkiye Devleti bir Cumhuriyettir.

2) Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk Milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.

3) Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçe'dir.
Bayrağı şekli kanunda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır.
Milli marşı "istiklal Marşı" dır.
Başkenti Ankara'dır.

4) Anayasanın 1 nci maddesindeki devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2 nci maddesindeki Cumhuriyetin nitelikleri ve 3 ncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.

mutsuz bir kadın ne ister

+birini parçalarcasına hırpalamak bağırmak çagırmak;
+çikolatalı, frambuazlı pasta;(yada çilekli,muzlu..vs.)
+omuzunu yazlayabileceği bir erkek;
+limitsiz kredi kartı;
+kuaförde onu bekleyen makyöz,saç kesim uzmanı;
+hic gtmediği bir mekanda müzik eşliğinde dans etmek ..vs. geliştirilebilir yaratıcı kişisel isteklerde mewcut tabi.

küçük sırlar

birinci bölümünü izlediğimde yazık ya dediğim... sadece görsel şölen yaratan kızların cıbıldak olduğu ve eski türk filmlerindeki gibi iyinin cok iyi :S kötünün cok kötü :S olduğu saçma sapan konusu olmayan "kötü kızlar filmi ,gossip gril dizisinden" alıntı yaparak gençlerimizin lise hayatını bi HiÇ eden boşa sürükleyen herseyi tozpembe gösteren biz dizi.sakıncalıdır..izlemetmeyin kardeşlerinize.( ayrıca rivayetlere göre galatasaray lisesinde cekilen ve galatasaray velileri tarafından tepki görünce "bizim cocuklarımız bu dizideki gibi boş işlerle uğraşmıyo öpüşmüyo sevişmiyo partiler düzenlemiyo burası eğitim kurumu okulun ismi göstermesinler" diyerek okulun isminin gösterilip gösterilmediğinden haberim olmayan biz dizi.)

duyulduğunda küfür ettiren reklam replikleri

118
80
118
80
118
80
11880:s tam bi kabus gibiler şeytan diyoki......

soğuk duş

kötü bir günün ardından iş stresini yok eden ve üşümekten hic bişi düşünemez hale geldiğin anı yaşamaktır.ayrıca cok bunaltıcı sıcak bi günün ardından da nefis gider.soğuk duş wücudun uyuşmasını sağlar ve uzandığına kemiklerinin gerilip biandada yumuşadığını hissedersin.

sözlük yazarlarının itirafları

koca kalabalığın icinde yanlızım ve sesimi duyan gercekten beni sewen kimse yok hepsi cıkarcı ve hepsinden aslında bende nefret ediyorum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!