bugün

Yoktur. Bir de ses getirmişmiş üst komşunun sevişme sesidir o. Duyar kasan samimiyetsiz insanlar sürüsü. Bir avuç insancık. Al işte dostoyeski haklı. Düşünsene sözlük var sen gelmişsin sözlük düzelene kadar yazmayacağım diyorsun. Lan avel ne düzelmesi ne yazmaması sen kimsin biz nerdeyiz. Ama bu arkadaşlar biraz haklı adamın şu sözlükten başka kendini dışa vurabileceği bir yer yok muhtemelen. O yüzden gelip burada hayali karakteri oynuyor. Senin çizgi romandaki rolünü iyi biliriz bizz. Bu sözlük üç beş çapulcuya mı kaldı. Biz size dersinizi gezi de verdik. Ahahah çok iyi süpppeğr.

Edit: üşenmedim okudum birkaçını kampanya ses getirdi diyor biri bak bak diyor düzelmeye başladı diyor. Sanki Karasal yayın da uydu anteni ayarlıyor pezevenk. Hah dur şimdi gayet iyi aaa yine bozdu. Gece 12 yi geçince başlık hoplatmacalar ne ucuz hareketler bunlar. Yazık cahilliğinizde geberin.

Editiki: özel mesajla psikolojik baskı uygulanıyor. Ya bunlar çok komik yav. Bak bak beynini kullanmadan başlık açma diyor biri özelden. Lan türbüşon sen kullanarak açtın ben kullanmadan açtım e bizimki daha havalı oldu onu naaaapcaz ahahah.

Edit3: arkadaşlar kendi aralarında taraf bile belirlemiş. Atecho un
Benim olduğum taraf kaka öcü pis ög. Çünkü evet bizler yeraltından geldik.
Özelden mesaj gelmeye devam ediyor sen niye kin kusuyorsun diyorlar arkadaşlar ben kin kusmadım yazım gayet açık sizin saminiyetinize inanmıyorum. Aha diğer inanmayanlar da bana destek oldu. Parti mi kursam ameke maşallah iyi büyüdük.

Editdört: Bizler sizin içinizden geçen ama dışa vurmadığınız düşünceleriz.

Mesela ben joe nun sol taşşşaağıyım.

Anlarlar mı acaba dövüş kulubü falan.
Neyse inşallah anlarlar.

Ben eğleniyorum ya siz?

Edit5: yeterince büyüdüğümüze göre artık siyaset yapmaya başlayabiliriz. Beyler ben diyorum ki bir parti kuralım adını da " bir türlü düzelmeyenler partisi" koyalım fikirlere açığım özelden yazabilirsiniz.

Editaltı: var mı bizde başlığı uplamak yoook herkes entrysini girer çekilir kenara. Öylee gece 00:00 ı bekleyelim derdi yoktur. Var mı yazmama kararı alıp çarşaf çarşaf döşemek yok biz yazacağız diyoruz sizin yazmama samimiyetinize inanmadığımızı yazıyoruz. Tamam biz geyiği çok seviyoruz. Ama samimiyiz.

Yalnız iyi role giriyorum haa. Vito carlione gibi hissettim. Bi de havalı olsun diye "biz, siz" gibi çoğul hitaplar kullanıyorum. Oluyor mu beyler?

Edit7: bu arada yazmama kararı alanların bir kısmını sevmiyormuşum onu fark ettim hepsi değil tabi aralarında ismini ilk defa duyduğum bir sürü yazar var. Bi nadi nadia onu da hâlâ kadın ponçik bir yazar zannediyorum. Gerçi erkekim ben demişti ama insan inanmak istemiyor. Şu sözlükte sürekli onunla bununla kavga eden kankacılar işte bunlar. Eeeyyy yazmama kararı alanlar yazmazsanız yazmayın bize %50 yeter. Aajajajaaj bu arada ispanyolca güldüm afedersiniz.
yoktur.

amaç sözlüğe 'sahip çıkmak' değil, 'sahiplenmek'tir.
eğer azıcık samimiyetiniz varsa, daha da yazmazsınız.

bu tipler hep vardır, hep olacaktır, 'burası bizim' havası vermeye çalışıp insanları dışlamaya çalışarak kendi ortamını kurmaya çalışırlar ama burda yemezler.

kim bunlar ?

edit : listeyi ben hazırlamadım (bkz: #38663805) beyle şeyler benim zikimde değil. sözlük iyi kötü herkesindir.

edit2 : en başta bu listeyi hazırlayan ve listedikler diyor ki : 'sadece biz adam gibi şeyler yazıyoruz, sizde okuyup + oy vereceksiniz, sizin yazdıklarınızın bir önemi yok, yazmasanızda olur'

edit3 : canımı sıkan tek şey 'kukla' nın da liste de olmasıdır. yazık. cık cık cık.

edit4 : (bkz: #38711242) herkeslerden özür.

siz kimsiniz yaaa??

(bkz: tengir budun)
(bkz: totonok folmondoko boton gomo)
(bkz: mel mel bakan gibson)
(bkz: alkolik oldum)
(bkz: eratosthenes)
(bkz: mecburi istikamet)
(bkz: sozluk teyzesi)
(bkz: nadia nadia)
(bkz: oytunkaran)
(bkz: mulaki)
(bkz: gazeloglu)
(bkz: zeytinyagli dolma kalem)
(bkz: kale3112)
(bkz: mata as)
(bkz: sairceketli)
(bkz: malazgirt40)
(bkz: mkrjt)
(bkz: l s d)
(bkz: kukla)
(bkz: buyur burdan yaz)
(bkz: the whack is back)
(bkz: bana ne lan bana ne)
(bkz: rosadolujoe)
(bkz: chessplayer)
(bkz: kedi medi)
(bkz: cupcake jemma)
(bkz: ba ba ba black aquila)
(bkz: kenz i mahfi)
(bkz: uhudda ok atan okcu)
(bkz: kiralik panda)
(bkz: ruzgara karsi yuruyen adam)
(bkz: nickini vermek istemeyen uuser)
(bkz: dilhun)
(bkz: the whack is back)
(bkz: haramsavar kadin)
(bkz: buongiorno principessa)
(bkz: the plane crashed)
(bkz: kahraman arketipi)
(bkz: ekinella)
(bkz: atlant isten gelenadam)
(bkz: caranthir)
(bkz: talihsiz sokak kedisi)
(bkz: good mor nick)
(bkz: gargamelinkizi)
(bkz: gold tab gibson)
(bkz: shot in the dark)
(bkz: bombok)
(bkz: golhiat)
(bkz: bozkurt toros)
(bkz: tavugu urkuten adam)
(bkz: azref)
(bkz: keshberfo)
(bkz: cingenenin cicekli etegi)
(bkz: depresyon hirkasi)
(bkz: t i b b)
(bkz: entry de mi girmiyagh)
(bkz: bahtsizliseli)
(bkz: insamenia)
(bkz: jessica day)
(bkz: lanetkari)
(bkz: invictus maneo)
(bkz: ashtarte)
(bkz: jessica day)
(bkz: sunday sunday)
(bkz: olrica yue)
(bkz: bay efendi)
(bkz: grypta6)
(bkz: thondras)
(bkz: ici bos bunun)
(bkz: cokzararli)
(bkz: olrica yue)
(bkz: semaatsiz)
(bkz: i am who i am)
(bkz: godisdead)
(bkz: selam ben psycho)
(bkz: tozlu raflarin marjinal kitabi)
(bkz: winnie the teletabi)
(bkz: hayatkimeguzel)
(bkz: kutsal bakire)
(bkz: planimdabuyoktu)
(bkz: corbadaksinekkanadi)
(bkz: boromiro)
(bkz: bay kedi der ki)
(bkz: neomatr)
(bkz: famborella)
(bkz: asterlililyum)
(bkz: nerede kalmistik)
(bkz: kafam bi dunya)
(bkz: asyali praetor)
(bkz: kartalatt)
(bkz: forheavymetal)
(bkz: n dakota)
(bkz: kristalkadehh)
(bkz: umudu baki olan adam)
(bkz: runnpmcc)
(bkz: sakalacarpan)
(bkz: berharap)
(bkz: tornaci tacettin abi)
(bkz: ridvannistelrooy)
(bkz: tsigalko stavridakis)
(bkz: kedilerinbabasi57)
içlerinde karması eksi 9000 e varan trollerin bulunduğu liste. acaba o karmayı nasıl yaptılar duyarlı yazıptamı yoksa o şikayet edilen başlıkları asıl açan onlar mı acaba. güldüren samimiyettir. iyi siktirin gidin sözlük bizimdir. evet.

edit: nedense bu yazmama kararı alan samimi arkadaşlar hala yazmaya devam ediyor. enteresan çok samimisiniz ya ayy sözlük çok kötü çok bozdu demi. evet.
Yazmama kararı aldık deyip başlıkta yardırıyorlar maşallah.
Sanki toplumun kanayan yarası Uludağ sözlük.
iki gün sonra çatır çutur entry girerler. afedersiniz ama samimiyetinizi zikeyim.
benim “yazmayacam” dediğim entry’i çıkarıp gösterir misiniz ?

onlara destek oluyorum evet, o sebepten o listedeyim. listede nicki yazılan ve onlara destek olup henüz nicki yazılmayan herkesin sonuna kadar arkasındayım. hepsinin adamlığının altına imza atarım.

zaten aklı olan insan listedeki nicklere ve onları eleştiren atescho gibi tiplere bakınca doğru olan tarafı anlar.
mel mel bakan gibson söylemişti bu sözlük ülkemizin negatif özeti diye.
gerçekten de bakıyoruz, sözlük biraz daha kaliteli olsun, bu anasına karısına sövdüren haysiyet yoksunu tipler ortalıkta başıboş gezmesin diye çabalayan yazarların tamamı burda yerden yere vuruluyor.
haa si.imde mi!?
tabi ki değil, uludağ sözlük olmayınca kimse ölmüyor.
yazmayız, kendi aranızda ya ananıza ya dininize ya karınıza söver rahatlarsınız.
çok belli ki istenen de bu zaten.
moderasyon da buna çanak tutuyor, almış başını gidiyor sözlük.
listede adım var, hala aynı fikirdeyim.
böyle devam ederse, ki edeceği aşikar, bu yoz, yobaz ve daha nice hakaretleri sıralayacağım tiplerin kahrını çekmeye hiç gerek yok.
iki hafta sonra “sözlük düzeldi” diyerek geri gelecekler rahat olun.
içlerinde gerçekten samimi bir şekilde sözlükten uzaklaşıp hatta hesaplarını bile kapattıranların oludğu samimi karar. tabiki arada benim gibi uzun bir süre yazmayıp tekrardan bulaşanlar güruhu oldukça fazladır. samimiyetsizlik demiyelim de kısa bir ara, biraz kafa dinleme diyebiliriz.
La oglum entry girmeyecem dedikleri basliga 150 entry girdiler bu ne ironi?

Bende troll sevmiyorum ama donuz var.
bulunamayan samimiyetdir. çünkü hala yazıyorlar. iki yüzlüler. evet.
yine akıllara gelmiştir. samimiyet çok güzel gelsenize. pardon samimiyetsizlikti demi. evet.
30 artı alınca kendilerini sosyete güzeli sanan zayıf karakterli yazarların samimiyetidir.

"Ben gideceğim,sözlük kapanacak,moderatörler para kaybedecek,ayaklarıma kapanıp geri dönmemi isteyecekler yeaaa." gibi bir düşünce havasındalar.

Ne samimiyeti ya,"fakiri eziklemeye çalışan zengin" psikolojisindeki birinde samimiyet mi olurmuş?
Gidin fatura ödeyin, balık tutun emeklilik ikramiyesi hesaplayin. Kızınızin oğlunuzun odasına pat diye tekme atıp girin, ne bileyim az çıkın gidin.

Adam95k troll entry girip şov yapıyor jajsks.

Komiksiniz. Umarım hiç yazmazlar.
Listenin hepsini bilmem. Bir kısmı sözünü tutuyor. Bunu bazı sözlüklerde yaşanan yazar artışından anlamak zor değil.
uzun zamandır girmediğim sözlükte olaylar olayları kovalamış enteresan işler dönmüş. anacığım beğenmiyorsan trolleri donuzlarsın ben bu görüşteyim. yazmama kararı biraz şooovv bence. o yüzden ben de bu başlığı açan arkadaş gibi düşünüyorum ama o kadar sert bir dille düşünmüyorum. çok samimi gelmedi açıkçası. neyse etliye sütlüye bulaşmadan uzaklaşayım. barışla kalın.
hani neredesiniz amk. bir hışımla geldiniz bir hışımla gittiniz. neyseki sözlüğü seven yazarlar bu darbecilere engel oldu.
Kalitemizi düşürmeyelim. Gün geçtikçe daha iyiye gidelim. Sımsıkı sarılıp görevimiZe çıtamızı yükseltelim. Yükseltelim de bir şeye benzesin. Verdiğimiz emekler heba olmasın.

Ucuz muhbbetlerin insanı olmayalım. Bozmayın kendinizi. Topluma kazandırın şahsınızı. isterseniz başarırsınız.
iki gün sonra çatır çutur entry girerler. afedersiniz ama samimiyetinizi zikeyim.
sorgulanmamalıdır bence.
insanlar bir karar almışlar. yapacağımız tek şey buna saygı duymak.
Yazmama kararı yerine doğru düzgün,bilgi içerikli entry girme kampanyası falan yapsalardı daha çok işe yarayacaklarını düşündüğümden çok da samimi olmadıklarını düşünüyorum.
Olabilir ya da olmayabilir samimiyeti.
Mevzu ne takip edemedim, harbiden meme ise gülerim gerçekten. ilk gıdanı memeden al, hayatın meme mıncırma fantezisiyle sürsün, sonra kalk bi gün mıncır, fütfütle sonra çık Zallımın karşısına 'Ben oynamıyom'.
Olm Zall tokadı yedirmez mi la sana?

Sözlük küsüşgenlerini analiz etme. Atış selbest.
Yoktur.çünkü isleri güçleri yalan dolan.

Samimiyet eşittir boş küme temsiliyeti.
görsel
Bu sözlük bu olaydan sonra yavaş yavaş güç kaybetmeye başladı. O günü hatırlıyorum, tam bir savaş ortamı gibiydi. Hey be. Nerde acaba şimdi o güzel insanlar. Hiçbirinin nickini göremiyorum.