bugün

kiril alfebesine kafayı takmış yazar.
(#30089941)

bunu alın burdan amk.
bahtin açık olsun ey liseli.

iyi yazmalar.
adam gibi adam . buram buram kalite kokan insan. evet.
(#30716514) (bkz: entry ve nick uyumu)
görsel
Doğum günü kutlu olsun yazarı. Evet.
nick kardeşi sayılırız.

doğum günü kutlu olsun.
Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere.

Artık reşit olmuş bir yazar.
12. yaş günün kutlu olsun kardeşim. ha gabret 6 sene sonra araba kullanabileceksin.
allah yar ve yardımcısı olsun.rabbim korktuklarından emin umduklarına nail eylesin.
ama unutmasın asıl imtihan öbür tarafta.
Biliyorum nicke tkilayip kimse okumayacak ama ben yinede yazayim. Arkadaslarimin dedigine gore rahatlatiyormus.

Bugun acayip mutsuzum. Sevdigim kiz beni her turlu sosyal mecradan engelledi. Tam olarak icimi de dokemedim ve icim icimi yiyor. Burada da 3 ayligina yokum. Her seyden biktim gercekten.

Seneye universite sinavina hazirlanacagim ve bu "engelleme" olayi beni acayip rahatsiz etti cunku ben kim olursa olsun kim ne derse desin en ufak bir seyi bile kafaya takan biriyimdir. Beni engelledigi icin onla konusamayacagim ve boyle konusamamak beni olduruyor.

O kizla aramizda cozulememis sorun olmasi hep benim kafamin bi yerinde duracak ve kafami kurcalayacak. Sinava odaklanmami da engelleyecek. Sadece bunun icin bile olayin tatliya baglanmasini isterdim. Ama o dinlemeden engelledi. Biliyorum engellediyse kendi yoluma bakmaliyim ama olmuyor. Psikolojik bir sey bu. Kafamin bir yerinde surekli bu problem duracak.

Gercekten anlatmak istedigim o kadar sey var ki. Ama yok yani ben yapamiyorum, yazamiyorum.

Buradan totonok folmondoko boton gomo ye de numarami vermistim ama sanirim mesaj atmayacak. Neyse 3 ay sonra gorusuruz. Umarim her sey yoluna girmis olur.

3 ay sonra gelen edit: Sevdiğim kıza doğum gününde (yaklaşık 15 gün önce) 2 sayfalık bi mektup gönderdim. Söylediğine göre okurken ağlamış. O olaydan sonra engelleri kaldırdı ancak ben mesafeli davranıyorum. Her gün snap atıyordu ve bir gin bir olay oldu. Ben de sinirlendim bi daha snap atma dedim. 1 haftadır atmıyor ve açıkçası pişmanım bu durumdan. Neyse şuan iyi böyle arkadaş kalmak ama açıkçası kimse gittiği gibi geri gelmiyor, aynı kalmıyor. Bunu anladım. Birini seviyorsanız ya aranıza mesafe girmesine izin vermemelisiniz (girecekse de en fazla 10 gün olmalı) ya da bir daha ona geri dönmeyeceksiniz.
liseden tanırım. gercekten bahtsız buluyorum.
liseden tanrım diye okudum. allah affetsin.