bugün

Zannedersem nick değiştirmiş bir Uludağ sözlük yazarı.

(#38357300)

Açıklama talebine yanıt aşağıdadır.

görsel
iyi bir galatasaray lı yazar.

birazdan tinerci saldırısına uğraması muhtemel. siper alsın.
Yav şu adamın çok bilmişliği yok mu ayar ediyor beni. Övüyormuş gibi yapıp alttan alttan laf sokma çabalarını fark etmiyor değiliz. "Çok üst düzey bir oyuncu mu değil" yazmış. Lan lale afedersin, koskoca premier lig ekibi izlemiş beğenmiş adamı sadece everton da değil birçok takım.. Üst düzey olarak görmeseler bu parayı vermezler emin ol. Cenk tosun'u değerlendiremeyecek kadar futbol cahilisin ya da kıskançlık var sanırım biraz.
sözlüğün açık ara en kaliteli yazarlarından birisidir.Tartışmaya kapalı.
uzun entrylerini hiç sıkılmadan okuduğum, sözlüğün en kaliteli, en takip edilesi yazarlarından biri.

hatta fenerbahçeli olmama rağmen, galatasaray hakkında yazdığı uzunca entryleri bile sonuna kadar sıkılmadan okuyorum, güzel bir yazım dili var.

eksik olmasın.
sözlüğün en takip edilesi yazarlarından biri. kalemi o kadar sağlam ki fenerli olmama rağmen galatasaray hakkında olumlu yorum yaptığı zaman ikna olabiliyorum. saygılı seviyeli bir şekilde trollük yapmadan takımını destekliyor.

ayrıca profilinde tony montana var. daha ne olsun efendim. iyi yazmaları olsun.
Sanırım zamanında cm 02-03 oynamış yazar.
Kendileri Sevgili bir renkdaşımızdır efenim.
Şu ara galatasaray başlığında galatasaraya saran eziklere had bildirmekle meşguldür. Bizim takımın herkes rütbesini bilecek ekolüyle pata küte pata küte ilerliyor an itibariyle. Arkasındayız, keyifle okuyorum yazdıklarını.
Nereye gittiği merak edilen yazar.