bugün

Hoş da mı buyormayah. Neyse hoş gelmiştir sözlüğe...
Diyarbakır ağzına yakın bir söylemdir.
patron ma elma da mı yemiyagh ?
hoş gelmiştir.
meselam ben şu şegkil giyinirim o bayan şu şegkil giyinir yazarıdır. hoşgelmiştir.
10. nesil bir yazar. troll olmaman dilegiyle enteri girebilirsin yegen.
- Ahmet sevgilim napıyosun bütün gün bi mesaj bile çekmedin ?

- sözlükteyim..

-bütün gün sözlüktesin !! Napıyosun bu kadar..

- entry de mi girmiyaghhhhh

BU diyalogda ki kişi ve kurumlar tamamen hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlarla bir alakası yoktur.

(bkz: ahmet).
hurma da mı yemiyagh...

hoş gelmiş yazar...
tabi ki giragh.

onuncu nesil yazar. koştursun durmadan.
doğum günü kutlu olsun yazarıdır.
hayırlı olsundur.
kendiminkinden kötü nickler görünce mutlu olduğumu paylaşmak istediğim yazar. saygıylar abi.
adına başlık açıldıgını az önce görüp şaşıran yazardır.
yok artık yazarı.
üniversitemizin medarı iftihari kendisi burda yazar olduğunu yeni öğrenmiş bulunmaktayim.
üniversitemizin demir başını şaşırtabilmiş yazar.
Bu dönem sonunda karnemdeki bütün notların yıldızlı beş gelmesiyle pabucu dama atilacak yazar.
sadece dönem notları değil üstten aldığı derslerde yıldızlı pekiyi beş geleceği için pabucu ayağında duracak dama atılmayacak yazar.
sayesinde sayfayı refresh manyağı yaptığım yazar.
kendi çapında takılan yazar.
4 ay büyük olarak kendisine sözlükte refakatçılık yapabileceğim güneylerden kopmuş gelmiş yazar. tamam kanka sen gir entry ni bişey demedik. tantuniler nasıl olsun soğan ister misin.
Kalbi kırılmış ve küsmüş yazar.
Bu konuşma tarzı hiç ama hiç yabancı gelmedi yazarı.
Hiç sanmıyorum ya neyse, keyfine baksın..
entryleri de kendisi de gayet iyi olan yazar.

sevilir ki bu.
Doğum günü yazarı dua edelim de sınavı iyi geçsin atansin arkadaşlar.
sınavı iyi geçsin ve atansın diye dua ettiğim yazardır.
bilmem kac yil once bugun dogan yazardir. mutlu yillara.
Sayın değerli yazar, sağlam ciğerli, bazen üzüntülü, bazen kederli, su gibi akan, şimşek gibi çakan muhterem varlık, kalbimin en derin köşesinde, gülsuyu şişesinde saklamış olduğum selamlarımı sunar hürmetler ederken, evvela seni, beni, gemideki dümeni, tarladaki dikeni, dünyada olup biteni, gurbette hasret çekeni, baharı yazı, kemanı sazı, bahçedeki kazı, erkeği kız, insandaki nazı, yaratan Allah'tan iyi olmanı diler bayramını kutlarım *