bugün

kendi gücünü keşfetme, faydalı olma, korkularla yüzleşip başarıyla, güçlü bir şekilde çıkabilme, kişisel özerklik yolculuğuna korkusuzca çıkabilmenin temsili.

herkesin aklındaki kahraman tanımını hatırlatsın.
Kahraman akepeli diye okudum.
sahipolmakyadaolmak nickli sekizinci nesil silik, eski nick altını ben açmış olduğumdan yeni nick almasına kırıldım ne yalan söyleyeyim. yeniden hoş gelmiş.
Güzel yazıları olan Kaliteli bir yazardır. Genellikle insan psikolojisi üzerine yazıları mevcuttur. Farklı ve isabetli bulduğum düşünceleriyle takdirimi kazanmıştır. Aramıza tekrar hoşgelmiştir. Kalemi kuvvetli olsun.
berrak düşünen, aktaran, gölgesiyle uyumlu, geçimli görünen, keyif aldığı konuları keyifli aktaran düşünür.
(#35670564) milletçe alkışlıyoruz yazarı.

Oh be mis gibi Bilgi içerikli entry koktu burası.
Her iyi yazar gibi, onun da sonu boş bir nick altıdır. Eğer doldurmak istiyorsan, dişçilere laf atıp, yemek fotoğrafı paylaşmalısın.

Edit: imla.
Nickaltı girenler de yeni kaydolmuş on birinci nesiller. Hmmm ilginç. Acaba?
(bkz: #35808876) osho yu beğenmeyen arkadaş.
yazdığın bir kaç kitap varsa söylede seninkileri okuyalım biz malız osho yu okuyoruz havana bakılırsa osho dan daha çok kitap yazmış olmalısın delikanlı.
entry girme rejimine girmiş yazar.

sen yazma, majikal yazmasın, kim kaldı?
http://m.uludagsozluk.com/e/35915140/
Şahane bir entry. Şahane bir kuram. Tam da ihtiyaç duyduğum tahlildi.
entrylere bakarak birinin iyi bir insan olup olmadığını anlayamazsiniz. özelde çok özel şeyler paylaşmanız gerekir bunun için. gösteri peygamberliği yapmayın boşuna, komik oluyorsunuz.

ilgili yazarı okurum arada, iyi biri mi bilmem çünkü bilecek kadar özel bi muhabbetim yok.
(bkz: sahipolmakyadaolmak) adlı yazarın özentisi ve onu taklit etmeye çalışan ama onu da beceremeyen vasat ötesi vasat yazar.
Yazdıkları insana bir şey katan yazar. Yazdıkları ılgi çekici. Bana kalırsa nadir gerçek yazarlardan.
lacan ve jung paylaşımlarını çok değerli bulduğum aydın açık görüşlü hırslı hepsinden önemlisi pek çok meslektaşının aksine bilgisini paylaşma cömertliği gösterebilen yazar.

nice mutlu yaşlarınız olur umarım sayın yazar.
Doğum günü kutlu olsun yazarıdır. Nice sağlıklı ve mutlu yaşlara, yaşlanmadan girmesi dileğiyle.

(bkz: Happy birthday to you)
Hediyesini de verelim :

görsel
Benim için net olarak giordano bruno. bu kadar muazzam bilgili ve inandığı şeyin arkasında ne pahasına olursa olsun durmuş insandır. En karanlık anlarımda bile aklıma gelir ışığı bulmamı sağlar.
mutlu anlara,
mutlu düşüncelere,
mutlu rüyalara,
mutlu duygulara,
doğum günün kutlu olsun.
bir toplumda, tasvip edilmeyen hareketler sergileyen insanlar tepki görür. bu her yerde böyledir. bu elemana kaç kere dedim bu trollüğü yapma diye. millet gelecek yanlış anlayacak. yok açık oy seks demekmiş, yok favlamak evlenmek demekmiş. burada milletin karısı kızı sevgilisi de yazıyor. bi entryni beğenmişlerdir açık oylamışlardır olabilir. sen tutup de evlenme teklifidir sekstir vs yazarsan millet sana kıl kapar bu kadar basit. önce uyardık düzgünce ama inatla devam etti kendisi. artı gelen tepkilere karşı da kusura bakmayacak. görürsem yapıştırırım affetmem.
Eskiden sanat eserlerini tabloları yorumlardı veya anlatırdı.o günler geri dönsün istiyorum.
Bazı görüşlerine katılmadığım bir yazar. Evet tecrübe ve bilinçdışı dile indirgenemez ama bunu dilin sınırlarını çizerek "aşabileceğimizi" sanmıyorum. Dilin doğası ve bilinçdışının doğası ikisi de var oldukça olduğu gibi kalmaya devam edecek olan şeylerdir.

Ben onu mu diyoruz?
Çakma jung'tur kendisi. Kahraman arketipi'ne artık nasıl özendiyse, nickini de öyle seçmiş. insanların bir de gölgeleri varmışmış. Ilımlı olan birinin gölgesi sinirli olabilirmiş. Bilemiyorum,herkesin böyle bir yüzü olduğunu sanmıyorum.

Lacancılara ölüm. He, sol hegelcilere de elim değsin.

Şaka şaka.
psikolojik ve felsefi alanda okuma yapmış ve kendini yetiştirmiş bir yazar. bazı kesimler tarafından eleştiri aldığı noktalar mevcut. ayrıca biraz antipatik karşılanmış.
bir yaz günüydü, ehem. bir entry gördüm, aman tanrım çarpılmıştım sanki entryden oluk oluk bilgi akıyordu. (yazarın eski hesabı) millet sözlük kızları/erkekleri fotoları başlığını uplarken bu bey peyderpey görüşlerini bilgi birikimi ile harmanlayıp bizlere sunuyordu neredeyse hiç popülizme yenik düşmüyordu, (yazılarında yani özelini bilemem eheh) düşünen zihnini sürekli zorlayan, yoran bir kimse idi. inanması güçtü fakat böyle biri gerçekten vardı, işte o gün bugündür hiçbir şeye imkansız demiyorum ahah. okuması ve anlaşılması zor yazar, saygı duyulası bir yazar, kendi zihnini yorduğu yetmiyormuş gibi takipçilerininde zihnini zorluyor, biraz edep yahu.

bol yazmaları olsun.
güncel Önemli Başlıklar