bugün

(bkz: cia nın sitesini kırmak/#31133566)

harbi mi ?

te allam. sanki ilk bahseden oymus gibi ciddi ciddi yazmis birde bunu.

iste bunlar hep amerikanin oyunu da yazsaydin tam olucakmis ama olmamis.

sozluge yeni gelmis vasat yazar.
hoş bulmuş ve güzel bir entry ile karşılanmış olması sebebi ile mutlu olmuş yazardır. iyi niyet ile yaklaşan ve aklı tespit yapmaya yetmediği halde sırf yapmış olmak için saçma sapan çıkarımlar yapmayan herkesi sevmektedir, saymaktadır.
güzel insan, sözlüğü güzelleştirenlerden.

aramızdan hiç ayrılmazsın umarım.
değerli bir aktörün ismini üzücü biçimde kullandığından ve galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışlarından ötürü donuza eklemeye karar verdiğim değerli yazar. inşallah bir gün futbolu sadece iki rengin penceresinden seyretmeye son verir. o zamana dek futbolun güzelliklerini hep kaçıracak.
sohbeti iyi hoş bir abimiz.
güzel ve özenli yapılmış esprilerden şukusunu eksik etmeyen yazardır *
güzel bir nicki var.
mel gibson'un bir filmi vardı kadınlar ne hisseder diye düşünüp, düşüncelerini arasında kaybolmuş bir adam.
nicki ile güldürüyor.
güzel dileklerde bulunan güzel insanları çok seven yazardır. çok özel insanların varlığı ile mutlu oluyorum. her düşünce önemli şahsım adına kendi nick altına yazmak ile alakalı kötü şeyler söylense de böyle güzel insanlara cevap mahiyetinde bir şeyler yazmak boynumun borcudur. iyi ki varsınız..

bu arada kız değildir zaten kız olsa bu boy endam ve bu tip ile görenin yolunu değiştireceği bir kız olurdu * got izleyenler bilir brienne tarth gibi bir şey hayal et..
ince düşünen bir yazar olduğu entry'sinden belli oluyor.
bir insanın düşünce yapısı hareketlerini, karakterini belirler zaten.
anlayışlı olduğu, ince düşündüğünü, iyi hoş bir karakteri olduğunun göstergesidir.
Sözlükte konuştuğum sayılı insanlardan.

içten ve keyifli bir yazar. Hep yazsın.
iyi yazardır.

derdi olan bana gelsin.
sözlükteki sayılı aklı başındaki yazarlardandır.
Adamdır adam. Bir gün bu troller yargılanırken birlikte rakı içelim dediğim yazar tanesi.
akşam akşam hem mutlu olan hem de mahçup olan yazardır. teşekkürlerimi sunuyorum nacizane iyi ki varsınız..

sevgili mavijojoba dostum içkiye tövbeliyim ama hem sen olursan hem de yargılamalar olursa bir kerecik kaçamak yapabiliriz *
Nicki güzel kendi güzel yazar.
Severim kendisini.
Iyi bi mualif ayni benim gibi.
sevmediğim yazar. bakın, hakaret ettim mi ? hayır. tahrik ettim mi ? hayır. yani hakaret, tahrik kullanmadan sevmediğimi belirtmem ve moderasyondan yaptırım görmemem hakkımdır.
mutlu olsun, sözlükte iyi vakit geçirsin ama uzak olsun. en güzeli bu...

not: mel gibson iyi aktördür. olmamış hacı.
Kapıma kahveyle gelecek yazar.

Edit: bu nasıl tanım yahu.
Güzel yazar, daim olsun.
(bkz: mel mel bakan çatlak)
(bkz: mek mel bakan margrit)

Evet. Çalabileceğim nicktir. Çalmak benden sorulur gibson bey. Devamı;

(bkz: mel bakan mel pij)
(bkz: pijamali mel pij)
(bkz: bakan piji mel)

Edit: iyi yazmaları olsun.
hee, evet.
demin geldi daha.
çok sevdiğim iyi bir yazardır. ama ne yalan söyleyeyim kız sanıyordum. değilmiş.

(bkz: ulan yoksa)
gecenin bu saatinde nick altına bu kadar güzel şeyler yazılınca "öleceğim lan galiba" düşüncesi aklına düşen yazardır * iyi niyet ile yaklaşan herkesi sever saygı duyar ve teşekkür mahiyetinde entrysine son verir. iyi ki varsınız sağ olun güzel düşünceleriniz için..
Sözlükte olması gerekli. Düzgün yazar.
Sevilen yazardır. Evet.
Kadın değil miymiş?