bugün

Reklam yapma görevlisi sanırım.
dijital kale okumuş yazar. öyle tahmin ediyorum.

(bkz: north dakota)
dijital kaledeki japon arkadaşın kod adıdır.
"doğru söyleyeni 9 köyden kovalar" sözünü bir kez daha hatırlaması gereken yazar. Ayrıca nazik ikram davetine teşekkür ederiz.
(bkz: yedirmeyiz)
pek tanınmamasına rağmen düzgün yazan nadir yazarlardan.
iyi bir yazardır.
Bir yazar.
Sözlükte değer verdiğim güzel insanlardan. Kaleminin ucu hiç kurumasın. Hep yazması dileğiyle.
7000. Entry mi armagan etmek istediğim yazar.
Bir kac gun önce sıvı bir seyi nasil kati yapariz diye sorduğundan beri sohbet ederiz yazari.
Hediyemi nacizane kabul eder herhalde.
görsel

31 defa açık oyladi dedigim yazar.
Korktum.
Saka bir yana teşekkürler yazari.
Rakamda biraz sıkıntı var ama.
Biraz daha gayret ederse KHK ile çaylak olacak yazar.

Tüm: Yanlış'a yanlış diyen bi yazar galiba. Takdir edilebilir, Tanımıyorum.
(bkz: anın görüntüsü/#34543892)

görsel
Terorist oclarin iceri alinmasiyla saga sola salya akitmaya basladigi sozluk yazaridir.

Korkma,sen ve senin gibilerin de bir gun sonun gelecek.
Şuan resmen ağlaya ağlaya fetö gibi göz torbaları mesai yapıyor.

Yazık lan yazık.
Soylemlerine dikkat etmez insanları sokağa cikin diyerek provoke etmeye devam eder ise sabaha kapisina polisler gelebilir. Bu da bi uyarim olsun kendisine. Ondan sonra anam babam duyarsa beni öldürür yapmayin abi diye ağlıyorlar.
Aktrollerin yeni hedefi iyi bir yazardır.
Hiç utanmaları da yok bu aktrollerin. Gün boyu makarna uğruna bedeninizi satıyorsunuz. yatın zıbarın artık.
dünya görüşüm tam zıttı olmasına rağmen sevdiğim bir yazar, en azından embesil ak troller gibi değildir. düşüncelerini insanlara iftira etmeden savunabilen bir yazar.
Bugün Anlamsız bir şekilde gelerek nick altımda bana asılsız ithamda bulunan yazar arkadaş.

Neyse ben o seviyeye düşmek istemiyorum. iyi şeyler yazması temennisiyle.
Tekrar dediğim gibi her terör olayından sonra çıkıp mesnetsiz söylemlerle terör örgütü seviciliği ve provokasyon söylemlerinde bulunuyor. Gereksiz bi yazar.
Terör örgütü seviciliği mi yapıyo, Siktir lan.
"okuduğumuzu anlayalım" konulu kompozisyonda baş rolü üstlendiği gözlenen sevilen yazardır. lan 35 yaşında gözlerim mi bozuldu yoksa aynı şeyi okuyup herhangi bir terör örgütünü sevdiğini görmedim aksine adam kin kusuyor terör örgütlerine ve aynı bizim gibi "terör örgütleri ile masaya oturanlara, onlara silah gönderenlere, yaralılarını kendi devlet hastanelerinde tedavi ettirenlere" nokta.
bu adama terör sevici diyen de yarın gitsin kliniğe yatsın amk. kullandığı madde çok tehlikeli demek ki.
Dan Brown'nın Dijital kale adlı kitabında NSA'yı çökertmeye çalışan, Dijital kale adında bir program hazırlayan elemanın kod adı. North Dakota tam adı ve yanı sıra Amerika da bir eyalet. Iyi yazmalar.
terör seviciliği değil nefsi müdafadır o. eğer bir gün seninde başına bir terör olayı gelirse keşke yanımda silahım olsaydı dersiniz. haklı yazardır.