bugün

adeta barbie bebek gibi görünen yarışmadaki en eski yarışmacı.
gözleri çok etkileyici.
cem yılmaz'ın katılmış olduğu programda milyonların duygularını dile getirdiği kişidir.

-8 aydır burdayım, en eski yarışmacıyım.
--işin gücün yok mu kızım senin, evde kutu mu açıp kapıyorsun...
"Kutuma güvenmiyorum" beyanı vardır kendisinin. Nitekim kutusuna güvenmemekle iyi etmiştir.135 bin lira alıp gitmiştir. Hayatında başarılar diliyorum.
sahte gözyaşları ve eblek şaşırma/üzülme ifadeleriyle beni benden alan eski var mısın yok musun yarışmacısı.
sözüm sana gizem;
şaşırma sen. üzülme de. biz kendimiz üzülürüz, senin adına da üzülürüz. yeter ki sen rol yapma. beceremiyorsun çünkü.
var mısın yok musun hakan la çıkan eski var mısın yok musun yarışmacısıdır. güzel kızdır. bu akşam program başladıktan beri var mısın yok musun hakan a uyuz olma nedenimdir.
söylentiye göre yanında duran çocuğun sevgilisiymiş.
yapmacık.
fazlasıyla bülent ersoy'a benzettiğim kız. o elmacık kemikleri ne öyle.
gözleri dışında bir şeye benzemeyen antipatik insan.
yüzünün o güzelliğinden hiç beklenemeyecek katakullilere sahip bir yarışmacı olduğunu öğrendiğimiz yarışmacı.
embesıl guluslerı ıle ınsanı sınır eden bu da yetmez gıbı sevgılısı olan adamı yarısmada tavlamıs sırnasık eblek,ablak vb sıfatları barındıran kız.*
efendim sevgilisi hakan la birlikte var mısın yok musun un oyuncu kadrosunu doldurmuşlardır. ne lan bu akşam akşam sinirlerimi bozdunuz iyice. yok efendim ağız burun bükmeler, sanki yarışmacının kazandığından pay alacakmış gibi kendini kahretmeler, efendime söyleyeyim şaşkınlığını gösteren ağzını kapama hareketini kamera ona dönene kadar sabitlemeler, sinir kestim lan akşam akşam.
agzını acıp sanki yıkılmış gibi aaa ooo yapan şahsiyet. fakat farkındaysanız son yarışmalarda yine triplere girmesine ragmen agzını iki metre acmıyor. artık yeni sevgilisi hakan mı istedi bilemem ama emegi gecenlere tesekkürler çok gıcık oluyordum.
saçma salak yılışık hareketlere sahip, var mısın yok musun saçmalığının, saçma sapan yarışmacılarından yanlızca biri!
o değilde ülkühan bugünkü bölümde hakan 30 000 i açıp yarışmacının yanına gittiği sırada gizem i öyle bir kucaklamıştır ki ailecenek "oha" dedik.
(bkz: uludagsozluk magazin servisi)
kısa süre sonra sevgilisi hakan hatipoğlu'ndan tekmeyi yiyecek olan bayan. kızım, böyle adamlardan hayır gelmez, hevesini aldıktan sonra siktir edecek seni.. halbuki bana gelsen seni kraliçeler gibi yaşatırım..
güzel gözlerinin arkasında sinsilik saklı olan, saklı gibi gözüken yarışmacı. yarışma süresince yanındaki lavukla pek bir içli dışlıdır. derhâl müdahale edilmeli, yokum dedirtilmelidir.

(bkz: yokum diyor)
var mısın yok musun hakan ile bir ilişkisi olan yarışmacıdır.
sözlüğe girdiğinde ki girermi bilmem, bu kadar konu varken kendisinin başlığa konu olduğunu görüp sevineceğini düşündüğüm, olmasaydı hiç bir şey kaybetmeyeceğimiz yarışmacı arkadasımız.
var mısın yok musun hakan lavuğunu ayartan, gördüğüm her an beni çileden çıkaran yapmacık, sinsi,kedi kız.
(bkz: catwoman)
hayatımıza giren var mısın yok musun karakterlerinden yalnızca biri. neyse ki bir ay kadar sonra kurtulup, unutacağız bu isimleri. ama belki bu hanımkızımıza dizi teklifleri şimdiden geliyordur, o zaman üzgünüm bu mide bulantısı birkaç ay daha devam edecek.
var mısın yok musun ülkehan ı değil de neden var mısın yok musun hakanı seçtiği gün gibi belli olan itici kız.
herkesin sinsi, yapmacık, abartılı bulması sevindiricidir. ehr koyu ten-yeşil göz karması güzel ya da seksi değildir, her ağlayan da gerçek gözyaşı değildir.
buram buram yapmacıklık kokan, tam kendine uygun bir tipi kapaklamış olan, antipatik yarışmacı.