bugün

her şeyi bildiğini zanneden ama hiç birşey bilmeyen, artislikten(!) yanına yaklaşılmayan, alt tarafı kutu açarken yok ondan geriye saymalar yok sözümona cool tavırlar bilmem neler, çanakkaleli çok ve boş konuşan yarışmacı.
insana ' sen nasi canakkalelisin len tirnata' dedirten. Büyük ihtimalle canakkalenin yerlisi olmayan cakma canakkale` lidir. Asla ve asla 17 genclik degildir olamaz, oldurmayizda.
yakısıklı sağlıklı pozitif insan. bu üç özelliği ile nefretimi kazanmıştır. üstüne bide havadan 130 milyar kazanınca iyice kıl oldum. annemler felan çok sevindirik oldular kazanmasına onlarada kıl oldum.*
sevgilisi tipsizin önde gideni, kendisi taş insan evladı.
acayip derecede kobra takibi ndeki tom kranich e benzeyen var mısın yok musun yarışmacısı..
bu kadar mantıksız bi adam olup da devamlı mantıksal ihtimaller üzerinde duran, kolpacıya benzeyen bir kimsedir.
yarışmada duruşunu hiç bozmayan saygılı,kibar ve efendi yarışmacı.
aldığı ikramiyeyi fazlasıyla haketti.
sözlük yazarları tarafından tanrı ilan edilen yarışmacı.
hepimiz malız bi o akıllı insanı.
hepimiz malız o daha mal insanı.
(bkz: var misin yok musun hakan)
az önce ''mantıklı olan mantıklı karar vermektir'' dedi. vay be. mantıklı olan mantıklı .... karar vermektir... vay ben senin maantıgına.
ilk bakışta yakışıklı gibi gözükse de aslında çok itici bir tipi olan yarışmacı.
cildi çok yağlı ve mide bulandırıcı.
ya ilk önce bu yarışmanın ne amacı var onu anlamıyorum da bi de yarışmacısı kaldı.ya banane hakandan gökhandan.yok yakışıklıymış yok 132 bin almış bokmuş püsürmüş. dünyada başka derdimiz kalmadı sanki de hakana kaldık.hakan sence ne çıkar bu enflasyon.küçük hissediyor musun?
kardeşimin dexter a benzettiği varmısın yok musun yarışmacısı. *
varmısın yokmusun elemelerine katıldıgım zaman, mülakata girdigim 4 kızdan dördününde favori yarısmacınız kim sorusuna verdigi cevap sonucu dikkatimi çeken yarışmacı..
var mısın yok musun gizem ile aşk yaşayan yarışmacı.

(bkz: var mısın yok musun gizem hakan aşkı)
çok enterasan bir kutu açıcı. hareketlerini anlamakta zorluk çekiyorum. az önce 500bin açtıktan sonra sıçar pozisyona geçip ağlamaya başladı. manyak mıdır nedir.
(bkz: survivor hakan)
bu adama herkes gıcık oluyor bence. ve hatta bence behzat ç. de ki herkesin gıcık olup ezdiği adam rolünü hakana bilerek verdiler. rol yapmıyo orda kimse. herkes kusuyor içindeki gıcıklığı.