bugün

entry'ler (1469)

açık konuşmak gerekirse izmir de bakire yok

açık konuşmak gerekirse bir gerizekalıdan beklenebilecek bir önerme.

ben bu yazıyı kendime yazdım

her şeye rağmen değerliyim. yaptığım tüm hatalara, tüm aptallıklarıma rağmen değerliyim. tekrar tekrar yanılmalarıma, hep güvenip güvenimin boşa çıkmasına rağmen ... bir daha asla yapmayacağım dediklerim, inanışlarım ya da inanmayışlarım, kendimi kaybedip bulamayışlarım, saçmalamalarım buna engel değil... sen de engel değilsin kendimi sevmeme... her defasında güvenimi yıksan da, her defasında beni en geriye götürsen de engel değilsin... bugün yeniden doğdum ben... her şeye rağmen pişman olmamayı öğrendiğim gün bugün. herşeyi hayatımdan çıkardığım gün bugün...

sözlük yazarlarının favori kitap karakterleri

suç ve ceza- raskolnikov.

mükemmel kadın

her insan mükemmeldir. zira allah her kulunu mükemmmel yaratmıştır. mükemmelliği saklayan sonra kimse mükemmel değil diye çemkiren biziz.

tuluyhan uğurlu

sanatında zirveye çıkmış, samimi kişiliğiyle daha da sevilen piyanist. telefonda konuşma şansı verecek kadar cana yakın. seviyoruz kendisini.

yazarların telefondan attığı son mesaj

mutlu yıllar.
eski sevgiliye yollanan mesaj...

kızlardan kız tavlama taktikleri

gözlerine derin ve anlamlı baksın ama piç gibi değil masum olmalı bakışlar.

erkeklerin hoşlanma belirtileri

uzun uzun bakmak, sizi görünce gözlerinin içinin parlaması, gözlerini gözlerinizden almaması olsa gerek bu belirtiler.
ve fakat bütün bunları yapıp kızı etkiledikten sonra onunla iletişime geçmemesi, bir adım atmaması neye delalet bilmemekle beraber beni aydınlatacak değerli sözlükdaşların fikirlerini bekliyorum.

yazarların en sevdiği radyo programları

geveze show-virgin radio.

geveze

dün kayseri'deydi, 3 gündür facebook,twetter,mail ve canlı yayında taciz ettiğim, 2007'de tesadüf eseri tanıştığım dj dir kendisi. yanına gidip, adımı söylediğimde tanıyıp "canım benim iyi ki geldin, nasılsın çok mutlu oldum seni gördüğüme gülüm benim" diye sımsıcak,içten cümleler kurabilecek kadar mütevazi. kahve teklifimi kırmayacak kadar egosuz. çocuk gibi sırnaşmalarımı hoş görecek kadar anlayışlı. ben onu tarif edemiyorum, o bir dj değil bence. o bir "insan". herkesin olması gerektiği gibi; içten, doğal, hoşgörülü, mütevazi, egosuz, yardımsever ve daha birçoğu.

soğuk odalar

mükemmel bir şarkı gözyaşı ve sigara eşliğinde ilerlemekte damarlarımda ağır ağır.

iffet

iffetin gerzek tavırlara sahip olduğu dizi. dakkada bi baba evine döner. kendine tecavüz eden adama aşık olur, kocası bi tokat attı diye baba ihiihhi ali ihsan bana tokat attı boşanıcam diye tutturur. ay çokgerizekalı bu iffet ağzına sıçtığımın tövbe tövbeee...

yazarların en beğendiği ahmet kaya şarkıları

söyle.
kum gibi.
not:adamı hiç sevmem.

gecenin şarkısı

rafet el roman-senden sonra!

sözlük yazarlarının özlediği şeyler

Moda sahilinde yürümek,ağlamak,özlemek!

pkk nın sözlük kanadı

(bkz: #14793800).

sözlük yazarlarının yaşama amaçları

öyle bir sebebim yok. yaşıyo muyum buna rağmen?

birini unutmak için gereken süre

imkansızdır. unutmak diye bir şey yoktur, yaşanan her an beyne kaydedilir, sen en fazla üzerine sünger çekersin unuttum sanırsın...

ben bu yazıyı sana yazdım

arkadaş olarak çok değer veriyormuşsun... allah aşkına ben sana deli divane aşıkken bunu bile kabullenebiliyosam yine de haketmiyo muyum aşkını? deniz... bugünden itibaren dayanabildiğim yere kadar çıkmayacağım karşına...reel hayatta aramızda kilometreler var farkındayım ama yokluğumu hissedeceksin be! facebookta yokum artık, msnde engellisin... karşına çıkmaya karar verdiğim gün yanımda olmak can atan sen olacaksın...
imkansız da olsa inanmak güzel be adam... sensiz yaşanmıyo anlasana...

balıklı göl

herkesin mutlaka görmesi gerektiği mükemmel bir yer. anlatılmaz yaşanır!