bugün

survivor kızlar erkekler'in favori yarışmacısı.
(bkz: apache ismet)
Varmısın Yok musun Hakan'ın gözünü para hırsı bürümüş asıl versiyonudur.

Halbuki ne güzel kardeştiniz hepiniz.
fiziksel olarak aralarından erkekler adasındaki diğer kıvırcık saçlı lavukla beraber favoridir.
(bkz: 7 bela hüsnü)
tatlı adamdır vesselam. yamulmuyorsam geçen hafta izlemiştim bir yarışmada kum torbasıyla vurarak dengede durmaya çalışan kişiyi düşürüyorlardı. sıra hakan'da iken sevgilisi ona kum torbası fırlatıyodu ve hakan sadece o attığı için kum torbasına öpücük kondurdu. ve ne mi oldu şu oldu biz kızlar televizyonun başında eridik. o adam bizim sevgilimiz olsaydı ağzımıza yüzümüze iade ederdi o torbayı.
tüm erkek takımına küsmüş yarışmacıdır.
kızların korumaya almadığı herhangi bir anda adadan şutlanacak kişi.
(bkz: bbg tarık)
adada zıpkınla balık tutabilen tek yarışmacı.
bütün acun programlarının demirbaşı olmasına rağmen milli sporcu olduğunu söylenir. ne sporu yapıyor merak edilesi.
adadakilerin şamar oğlanına dönmüş, ağzıyla kuş tutsa yaranamayacak olan kişi.
sözde adanın kötü çocuğu ama pirzolaları kazandırınca omuzlara alınıyor.
(bkz: insanlar ne garip)
yarışmayı kazanacak kişidir.
adalar birleşince adada kalıp şansını daha da artıran yarışmacı.
furkanın gitmesiyle göt olmuş kişidir.
survivor'da olmaması gereken, podyumlarda kendisini görmek istediğimiz taş* adam.
(bkz: hakan hatipoğlu)
görsel
Para için adada her türlü pisliği yapabilecek kadar gözü dönmüş olan Survivor yarışmacısı.

Ayrıca patlıcan kadar büyük bir burnu vardır.
çok dönek bir insandır kendisi . şimdide acıtasyon yapıp küçük emrah moduna geçti. kızları yanına çekmeye çalışıyor. ayrıca çok itici bi tipi var. bi kere o burunla iş yürümez hacı .
kendini acındırmaya vurmuş yarışmacıdır. geçen haftaki bölümde, kameraların karşısına geçti ve ağlamaya başladı 2-3 kelime ancak etmiştir.

tamam erkeklerde ağlar buna kesinlikle karşı değilim ama nasıl olur, geçersin kameranın karşısına konuşurken birden gözlerin dolar kendini tutamazsın;

ama sen resmen ağlamak için geçiyosun kamera karşısına. o kadar ağlayasın var git bir köşeye sessizce ağla. sen sırf ağlamak için kamera karşısına geçersen ben tabiki de sana "acıtasyon yapıyorsun." derim.
(bkz: mickey mouse)
karşı grubun bütün çabalarına rağmen adada kalmayı beceren ve karşı guruptan adam göndermeye başlayan kişidir.
bölüm başına çok iyi para alan adamcağızlardan bitenesi.
tıpkı varmısın yokmusunda olduğu gibi.

(bkz: büyük ödül filan hikaye)
Gizem'in kalmasını diğer gruptan rica etmiştim.Çok kırıldım,ileriki haftalarda Gizem'e herkesin önünde evlenme teklif edecektim

açıklamasıyla beni gülme krizine sokmuş olan embesil kişilik.

Diğer Grup:DG

Hakan:H

H:Beyler Gizem'i elemeyin ileriki haftalarda teklif edicem

DG:Olur Hakanım ozaman elemeyiz sizi bi süre

3 eleme sonra;

DG:Hakan noldu bu evlenme işi 3-4 kişi kaldık teklif edeceksen et

H:Tamam abiler biraz daha bekleteceğim sizi,aramız biraz bozuk da...

Son 2ye Gizem ve Hakan kalır,etrafta Acun ve kameraman kalmıştır;

H:Benimle evlenir misin Gizem

G:Seve seve aşkııım...
survivor daki en has adam. bu kişiyi sevmeme nedenleride oğuzhan (yarışmadaki en gereksiz , en kumpasçı adam) isimli yarışmacının "siz şimdi adalar birleşince sevgilinle 1 oy fazladan kullancanız ,lobi olcanız demiii?" diye kavga çıkarmasıdır . lan sen metinin vs nin iplerini elinde tutarken iyi ama değilmi? ne 1 oy fazlası? onumu düşünüyorsun sanki son 4 e kaldıda eleman , o 1 kızda kalacakta 1 oy fazlası ile köşe olacaklar...