bugün

melekler korusun dizisinin çılgın karakteri.. 88 doğumlu, izmir devlet tiyatrosu mezunu güzel hoş çekici bir oyuncu..
o biir büyük gözlerin alımlı bakışlarla birleşmesi,
o biir kızıl saçların uygun ten rengiyle birleşmesi,
o biir çatlak rolünün kişiliğiyle uyumu.*
o'nu melekler korusun.*
xxxlarge gözleri olan, koşmayı beceremeyen yeni nesil oyuncu. şuan oynadığı karakter çok neşeli ve o bunun hakkını yeterince veriyor ama dahasını görmeden çok net bir yorum yapamıyorum. şu varki dahasını görmek isterim.

merve sevi'nin rocker kardeşi, kuzeni ... deseler şaşırmam. yapımcılar uyumayın ve bu iki kızı birlikte kullanın.
kavak yellerinde koray'ın parasını çalan kız rolündeymiş. *
orda saçları kısa falan, pek benzemiyor şimdiki haline. ayrıca turkcell'in celocanlarıyla da bir reklamda oynamış.
çok sempatik olan ve canlandırdığı karakterin hakkını veren, diziye renk katan oyuncu.
kocaman gözleri,minik burnu ve gülümseme kombinasyonuyla kendisini tapılası güzellik audrey hepburn'e benzettiğim hal,hareket,tavır ve şımarık oyunculuk* yönünden de audrey hepburn'e benzettiğim 89 doğumlu gelecek vaadeden oyuncu,

görsel

görsel

acaba kendisi nasıl bir güzellik mirası aldığını biliyormu?gerçi Stanley kubrick hakkında kafa yoruyormuş,eğer öyleyse hepburn'ü de bilmesi olanak dahilinde,

bilmese bile ben seve seve anlatamaya hazırım kendisine..*
başta dikkatimi pek çekmesede şu an için gözlerimi ayıramadığım tatlı oyuncu.sanırsam karşıyakalıymış kendisi.
gram sevemediğim oyuncumsu zırtlak.
şirin , yırtık , güzel, cekici.
farklı ve hoş bir yüz yapısına sahip. oyunculuğu da gayet başarılı. melekler korusundaki en canlı karakter. estetik yumağı süs bebeklerinden çok daha dişi ve çekici. * *
88 doğumlu, izmir'li, dünyalar tatlısı, içten, samimi oyuncu. melekler korusun adlı dizide özgür karakterini canlandırmaktadır.
hoş kız, tatlı kız, güzel kız ama istanbulda hergün de göt kadar şort da giyilir mi be kızım?
cumartesi kadıköyde gezinirken gördüğüm şirine.
süngerden yumuşak taştan sert.
televizyonda gördüğü her kıza hasta olan yurdum erkeğinin yeni gözdesi.

sokakta görsen yüzüne bakmazsın.

ama dur bir bakıym, gözleri çok güzelmiş.

ay ay ay, şu yüzün, şu burnun güzelliğine bak.

ağzı da bir fena bunun.

tanrım aşık oluyorum galiba!..

(bkz: erkeklerde birden gelişen aptal aşk hali)
(bkz: ironi was here)
ten rengi ve görüntüsü kadife gibi olan, özendiren oyuncu.
dişleri yaptırması gereken ve an itibariyle güzel olan hatun.
Kendisiyle lisede aynı tiyatro sahnesini paylaşmıştık,Alsancak'ta saatlerce içmiştik.Ben bir çocuktan hoşlanmıştım sonra o onla çıkmıştı.Sonra ben yine bir çocuktan hoşlandım sonra o onunla ve onun arkadaşıyla çıkmıştı.Tiyatrocu bir abimiz biz oyunu oynarken beni ve onu gözlüyordu ama o seçildi...Sanıldığı gibi kendisi Karşıyakalı falan değildir bildiğiniz Bozyaka SSK'nın üstünde oturuyordu.He şimdi Moda'da ailesiyle kalmaktaymış.Kendisi cidden yeteneklidir.Çok güzel ağlama rolü yapar.Ses tonunu müthiş kullanır.Dizideki gibidir huyu da.Asidir.Yürüyüşü bile.Saçlarını kestirmeden önce çok daha güzeldi.Oyuncu olmak istiyordu okuduğu romandaki gibi.Oldu da.Sahne arkadaşım.
esmer tenli tiyatrocu hatun kişi.belki yazdıklarımı okuyordur selam,nasılsın? *
okan üniversitesinde okuyan genç yetenek. çok da şirindir.
melekler korusunun bihteri olmaya adaydır. istikrarı bir türlü yakalayamamıştır.
Burun delikleri fazla geniş olan güzel bir kız.
güzel seksi çıtır bir melekler korusun oyuncusudur kendileri.
yeni sezonda star tv de izmir çetesi isimli bir diziyle özlemimizi giderecek olan şirin insan.
melekler korusundaki saç stiliyle bir çok genç kıza örnek olmuştur. ona yakışıyordu ama..