bugün

entry'ler (187)

şekerlemeyi şekerle ilgili zannetmek

(bkz: şekerden yapılmayan şekerleme)

duş altında şarkı söyleyen facebook kahramanı vol2

15. saniyesinde "sıra gelmeden gidemem ki ben" diyen oğuzhana "aaah gidemezsin" gibisinden bir el işareti yapan şahıs.

eski sevgilinin abaza olduğunun öğrenilmesi

(bkz: abazan değilmiş ya çok şükür)

ironi mi değil mi anlaşılamayan entryler

(bkz: ironi yapmayıp eksilenince ironiyi anlamadın demek)

sadece bacakları görünen ev sahibesi

eteğinin altına paçalı don giyer bu kadın. ne zaman fareden korkup sandelyenin üstüne çıksa görünür.
ayrıca aynı donu tom a kızıp merdivenlerden pofuduk terlikleriyle inerken de görebiliriz.

türkiye de sosyalist devrim olma ihtimali

(bkz: öyle bir ihtimal mi varmış)

ezan okunurken ne dinliyorum özelliğini kapatmak

bunun yerine "pause" özelliğinden yararlanabilir. Hatta klavyelerde genelde kısayolu olur.

faşist

bu kavramın tanımı sözlükte tamamen mutasyona uğramıştır. Haksız duruma düşen yazarlar karşılarındakini faşistlikle suçlamıştır. Suçlamak değil aslında. Faşist olarak nitelendirmiştir. sözlüğün yarısı faşisttir bunlara göre. Arkadaşım aç oku. Faşist kime denir, nasıl olunur, şartları nelerdir. Her vatanını seven faşist değildir ama her faşist vatanını sever. bu yüzden bi araştır bakalım.

ilk buluşmada alevi kürt gay mısın diye soran kız

büyük bir mantık hatası vardır. buluşmuşlarsa gay olma ihtimali yok gibi bir şeydir. sonuçta gay olsaydı buluşmazdı bir kızla. Ama alevi kürt müsün diyebilir.

turkcell merak reklamındaki çıtır kızlar

(bkz: hayatında çıtır görmemiş abazanlar)

ok sitesinden yaran soru ve cevaplar

kıza nasıl taciz edilir

Taciz yasal bir suçtur, hiç kimseye tacizde bulunmamanızı öneririm.

türkiye köyleri

milletin efendisine yakışmayacak kadar kötü durumda olan köylerdir. devlet oralara su, elektrik götürmeyi bilmez. şehirler arası kilometrelerce duble yollar yapıp övünürken köylü toprağından da alır ucundan ucundan. köyün sınırından geçer bu yollar ama köyün içine gelmez o iş makineleri. bir çukur kapatmaya, yeni köy yolları yapmaya gelmez.
efendi dediğin bunları haketmez.

mustafa kemal atatürk ün mal varlığı

atatürk ün mal varlığı olarak bunları değil de şu anda ona saygıszlık eden, sevmiyorum diyen, böyle bir lideri hak etmeyen itleri sayabiliriz.

atatürk e hakaret eden turist

büyük ihtimalle dedesi bu vatan topraklarında şehit olmuştur. içinde kalmıştır yavrucağın. o da böyle bir eşşeklik etmiştir.

(bkz: daha küçük o abisi)

ayrı devlet verseler de istemem

(bkz: nah)

usain bolt

son dünya şampiyonasında 100 metre yarışında 160.000 euro para ödülü kazanmış sporcu.

(bkz: hayvan)

handschar

Nazilerin işgal ettikleri yugoslav topraklarında topladığı boşnak gönüllülerden oluşmuş birliklerdir.
Büyük dedem de katılmış zamanında.*

na ni na ni

na ni na didooo

bir tane ni eksik oldu ama olsun.

geçmişten günümüze en iyi yazarlar listesi

(bkz: sözlük yazarları sandım la)

sinemada arka koltuktaki gerizekalılar

Bunların bir de şapur şupur öpüşenleri vardır. Evleri bir türlü boş olmadığından bu işlerini sinema salonunda hallederler.