bugün

özge özpirinççi ve hümeyra'nın başrolde olduğu, yakında başlaması beklenen bir show tv dizisi. evet sikko bir adı var ama hümeyra'yı ve özge'yi görünce insan meraklanıyor.
kurtlar vadisi günüde kurtlar vadisi saatinde kurtlar vadisi yerine yaynlanacak yeni show tv dizisi.
tim's prodüksiyon'un yeni dizisidir. 1 Ocak Perşembe günü saat 20:00'da Show Tv'de.
dört bölüm sonra hakkında nitelikli yorumlar yapılabilcek dizi. hemen her dizide gördüğümüz yan rollerdeki iyi oyunculuk bu dizide de var. bi de rojda yaşı itibari ile pek uymamış esin rolüne sanki.
ilk bölümü biraz donuk geçen dizi. izleyecek birşey yoktu bakalım dedim ama haftaya da izleyip karar vereceğim. bildiğin gençlik dizisi ve eminim ki kavak yelleri gibi saçma olmayacak. herkesin sadece bir sevgilisi olacak , arkadaşları arkadaş olarak kalacak umarım.
Konu olarak türkiye'nin gerçeklerinden bahseden fakat bir kaç bölüm sonra gerçekleri çarpıtıp herşeyi toz pembeye çeviricek olan dizidir.
boş geçen perşembe gününe cuk oturmuş dizi. ilk bölüm fena değildi, özellikle hümeyra basit bir karakteri harikulade bir hale getirmiş.
şayet show tv pana filmle tekrar anlaşırsa günü değişecek olan dizi. ilk bölüm güzeldi gene de...
kısa bir süre seyretmeme rağmen basit bir gençlik dizisi olarak nitelendirmeme sebep olmuş dizidir. ileriki bölümlerde muhtemelen kıza iki erkeğin aşık olmasıyla bir aşk üçgeni daha seyrettirecek. benim için dizi kızın ağlayarak "ben yapamicam" cümlesini sarfedip sahneden koşarak kaçmasından sonra, hocanın arkasından gidip kızı ikna etmesiyle bitmiştir. tamam heyecan olsun ama biraz da inandırıcı olsun.
türk halkını konservatuvar tiyatro sınavı konusunda kandırmaya çalışan dizi. hiç bir tiyatro sınavında jüri ağlaya ağlaya sınavı bırakmış şımarık bir kıza 2. bir şans vermez. jüri öyle güleryüzlü olmaz. o kadar kimseyi beklemez. bu ne lan? çocuk mu kandırıyorsunuz?
hoca dışarı çıktı kızı aldı geldi. güleyim bari. sınava sokmadan geçirselerdi tam olurdu. zaten gerçekten kötü oynadı geçmesi de ayrı bir tartışma konusu. hadi tüm bunlar oldu. kayıt yapan memur "yarın sabah makbuzu getir yapayım kaydını" dedi. senaristlere buradan kocaman bir hadi lannnn diyorum. türkiye de devletin hiçbir memuru bir tane kızın kaydı yapılmış yapılmamış umursamaz bebeğim. hayat bu kadar kolay değil. hem o kız dekontu kaybetti, memur buna 8 buçukta gel dedi. sorarım size hangi banka 8 de açılıyor bu ülkede ha? ilk bölümden bu kadar senaryo hatasıyla yürüyecek bir dizi değil. beğenmedim.
ilk bölümü başarılı bir dizi. melek rolündeki hümeyra genellikle duygusal sahneleri pek beceremeyen, yapmacık oyanayan bir oyuncu* olsa da, bu diziye gelene kadar kendini baya geliştirdiği belli.
kamyon arkası yazılarından birtanesi olabilir.
perşembe günü "show"da başlayan ailelerin genel, klasik ve can sıkıcı davranışlarını daha ilk bölümden belli eden dizi.
yan oyuncuları fırt,hümeyra'lı hoş gençlik dizisi.gelişmesini umaraktan izleyeceğiz.
postmodern köyden indim şehire hikayesi.
son 48 saattir yemekteyiz ve ana haber bültenleri hariç sürekli ekranda olan dizi.
sicinca altinda kalacak dizidir.
bir gece geç saatlerde izlenicek başka bişey bulamadığımdan ve içinde tiyatro geçtiğinden izlemeye çalıştığım show tv de yayınlanan dizi. bir kere şunu söylemek isterim ki diziyi yazan herifler tiyatro sınavları hakkında hiçbirşey bilmiyor. tiyatro yetenek sınavları sadece bir aşamadan oluşmaz ve kazanmak için bir tirada göre karar verilmez. ki kız dario fo yalnız kadın ı acayip kötü oynadı ve bir kez ben yapamayacağım diyerek çıktı. ben juri olsam sadece telefon yapma şeklinden dolayı almazdım kızı. birde kız sınav sonuçlarına bakıyor, yeni açıklanmış sonuçlar. iki gün geçiyor geçmiyor bir başka çocuk ek kontenjandan üniversiteye giriyor. nedir bu acele dur bir insanlar kayıt yaptırsın. *
2. bölümü itibariyle toparlamış dizidir. izlenilesidir.
2. bölümünde çok saçma bir sahnenin gözüme çarptığı dizidir. esas kızımız küçük bir kızdan telefonu izinle istemiş, küçük kızın annesi birden çıka gelip imdat hırsız var diye bağırmış, ve hırsızlıkla hiç bir ilgisinin olmadığı sadece kıyafetlerinden dahi anlaşılabilecek esas kızımızın yanında polis aniden bitivermiş ve kelepçeleri takmıştır. ne yalan söyleyim bu sahne biraz soğuttu diziden beni.ama bu sahneyi dizide sezilebilecek absürd bir havanın hatrına affedebiliriz. esas kızımızın vapurda annesinin elini tutarken, küçük bir kızla göz göze geldiği sahne ise gayet güzeldi. olumsuz görüşlerin aksine genel itibariyle takip edilebilir, eğlenceli bir dizi ortaya çıkmış. ilerleyen bölümlerde inşallah bozulmaz.
perşembe günü yayınlanması yüzünden aşk ı memnu ve parmaklıklar ardında adlı dizilerin altında ezilmesi muhtemel dizi.
3. bölümü itibariyle bir günde istanbul da başınıza ancak bu kadar aksilik gelebilir konulu bir dizi olma yolunda ilerlemektedir. ayrıca herkes birbirine bağırıp duruyo bu bölümde.
şu anda tv'de gösterimde olan, 3 tane üniversiteli kızın yaşantısını anlatan -salak- dizi. hiçbir özelliği olmayan ezik bi kız uğrunda hocalar koştuğunu ilk defa bu dizide gördük.
bu dizi yüzünden millet üniversiteleri gerçekten öğrenciyle tek tek ilgilenilen bir yer zannedecek ondan korkuyorum.

ben dersten ya da sınavdan tam ortasında çıkacağım, hoca da gelip bana geri gelmem için yalvaracak.

hadi canım sende...

kızları şirin bu dizinin, izlenesi başka birşey yok gibi.
en güzel temennilerden birisidir. ayrıca fena dizi değil 2 bölüm izledim, ailecek izlenebilecek bir dizi.
güncel Önemli Başlıklar