bugün

dikkat çekmek için büyük din alimlerine küfür eden basit yazarcıklardan.
(bkz: #8412324)
(bkz: #8462481)

islama ve islam alimlerine saldırarak kendilerini aydınlanmış zanneden ırkçı tayfadan yeni bir yazar arkadaş. Nesilleri tükenmek üzereydi çıkış yaptığı iyi oldu.
http://img607.imageshack.us/img607/596/sadaeke.jpg

saygısız, terbiyesiz oluşu ile fazlasıyla dikkat çeken(!) yazar.
ne hikmetse entry'yi görür görmez kendisinin yazdığını düşündüm* ve yanıltmadı kendisi.
tanımam etmem ama yaklaşık 3 saattir kendisine geyik için girilmiş bir entry'i ciddiye almaması gerektiğini anlatmaya çalıştığım yazardır. ama kendisi bana ısrarla "saygısız" demeye devam ediyor.

biraz daha relax olsun, her yazılana paldır küldür atlamasın. burası laf sokma yeri değil, fikirleri beyan yeri, eğlenerek. tamam?

osman pamukoğlu ile ilgili:

--spoiler--
gümbür gümbür iktidara yürürken, iktidara gelmesinden korkanlar tarafından hazırlanan bir komplo ile kaza geçirmiştir. *
(bkz: çekemeyen anten taksın).
--spoiler--
sözlükteki entelektüel düzeyi tek başına müthiş bir güçle aşağı çeken yazar.

Müslümanlar için soykırım yaparlar, dolandırıcılık yaparlar, hırsızlık yaparlar demiş.
Dolandırıcılık, hırsızlık yapan müslümanlar muhakkak vardır ancak her toplulukta ne kadar varsa o kadar vardır. Bunu bir kenara bırakalım da 'soykırım' lafı ilginç. Kaç kere, Nerede, ne zaman, kime, kaç kişiye, hangi ırklara, hangi emirle soykırım yapmış müslümanlar? Gelir de ermeni soykırımı denilen aptal masalından bahsederse şaşırmam.

Bunun gibiler konuşur. Konuşur çünkü bu kadar kolaydır dümdüz, derinliksiz, boş konuşmak. vasıfsız insan kitlesi de böylelerine bayılır, saldırganca, etrafa hakaretler yağdırarak destekler, bunlar da şişinir durur.

bidit: boş boş yazacağına müslümanlar nerede soykırım yapmış bir tane örnek ver.
kazak mıdır acaba?
kazaklar isimlerin sonuna -ake eki getirirler. tıpkı bizdeki hüseyin "dayı", mehmet "emmi" örneklerinde olduğu gibi. ama onlarda bu "ake" eki önceki kelimenin ilk hecesine yapışır. Mesela adı Aybek olan kişiye "abeke", ercan olana ereke denir. herhalde bu yazarın adı sadullah ve o bir kazak.*
aslında akıllı uslu bir çocuk fakat bazen beynini yanına almadan siyaset yapıyor. çok yanlış!
ta temmuz 2013'te golden state warriors'ın gözünü şampiyonluğa diktiğini söylemiştim.

(bkz: golden state warriors/#20366017)

yetmedi mart 2015'te direkt "şampiyon" demiştim.

(bkz: golden state warriors/#27175403)

n'oldu? vurdu gol oldu!

bu sene golden state warriors'ın şampiyonluğu önünde engel teşkil edebilecek tek şey san antonio spurs'tür. zaten batı'dan da bu ikisinden başka yalnızca okc çıkabilir ki onlar da hem sas hem gsw'da tonla sakat olursa.

hâl böyleyken doğu'dan kim gelirse gelsin, ki cleveland cavaliers olacak, her türlü tokatlanacak. bunun tek istisnası, az önce de söylediğim gibi okc'dir okc çıkarsa, yani halamın sakalları çıkarsa, cleveland cavaliers şampiyon olur. ha bir de sas ya da gsw finale çıkar ve ilk maçtan en önemli iki** ** oyuncularını sakatlığa kurban verirlerse. hoş, böyle bir durumda sas gene zorlar ama gsw'dan o kadar emin değilim.

oğlum, bu sözlük'te bu amk nba'ini benden iyi bilen adam yok. oturur yarım saât princeton offense mi triangle offense mi diye anlatırım. yaşlarından utanmayıp lebrick'e fanboy'luk yapan adamlar hâlâ gelmişler "maçları canlı izlemiyor" yok efendim "gsw hisselerini mi almış"... lan gsw hisselerini alacak param olsa burada ne işim var?
(#9828654) sağlıklı bir zihnim olmadığını düşünen yazar. sebebi de, hazret-i isa ile dalga geçilir mi sorusuna, hayır, tarihte bunu sadece yahudiler yapmıştır demem.

peki ben sorayım kendisine: ıztırapla dalga geçilir mi? acılarla dalga geçilir mi? hazret-i isa saf ıztıraptır, çiledir. böyle bir şeyle dalga geçmek, nasıl bir psikolojik rahatsızlığın göstergesidir?

ben, ergenekoncuların ideolojilerini sevmem. ama hiçbir zaman onların içeride çektiği acılarla dalga geçmeyi düşünmedim. perinçek'in ideolojisini sevmem. ama kendisinin saldırıya uğramasıyla ilgili burada tek kelime etmedim.

her şeyle dalga geçilecek diye bir kaide yoktur. bazı değerler, maskaralığın ötesinde kalır. hem dalga geçmek ne ya? katılmıyorsan katılmıyorsundur veya eleştirin vardır; hepsi bu..

ekleme: (#9846853)
(#14671248) nolu entrysiyle beni çileden çıkarmış yazardır.

tecavüze uğrayan kadına ceza vermek, ölüme mahkum etmek salt kürtlere has bir davranış mı? sen nerede yaşıyorsun, marsta mı venüste mi?

2007'deydi sanırım; suudi arabistan'da tecavüze uğrayan bir kadına 200 kırbaç cezası verilmişti.

kürtleri karalamak adına olayları abartmaya gerek yok. bahsettiğin tecavüz mevzusunu ne haklı görüyorum ne de takdir ediyorum. lakin bunu sadece kürtlere yormak hangi aklın fikri? kürtlere değil, teröristlere bok atacaksın. amerika'ya bok atacaksın, rusya'ya, fransa'ya. ama vakti zamanında bu ülkenin kurtarılmasına katkıda bulunanlara değil!

dedenle, dedemle omuz omuza savaşmış insanların torunlarına değil!

şu an dağda olanların hepsinin isteyerek mi terörist olduğunu zannediyorsun sen? tehdit ederek aralarına aldıklarını bilmiyor musun?

"ailene iyi bakacağız, bize katıl." deyip fakirliğini alet ederek terörist yaptıklarını bilmiyor musun?
"gel yoksa seni/aileni öldürürüz" dediklerini?
bilip bilmeden konuşup da bütün kürtleri bize düşman etmeye ne hakkın var senin? zaten böyle dışlaya dışlaya düşman olmaya başladılar bize.

siz ne kadar ayrılıkçı oldunuz böyle? sözde atatürk'ü örnek alıyorsundur eminim. yahu durup bir düşün! savaş savaş nereye kadar? savaşarak, katliam yaparak nasıl barış sağlanır? bu böyle kan davası gibi sürüp gitsin mi istiyorsun?
(bkz: #21879754)

örtülü ödenekten kimlere para verildiğini bilen topitop. ödenek örtülü, ama bu topitop kimin nesiyse biliyor paraların kime gittiğini. bunu gibi topitoplar çok komik oluyor.
evet ben bir komunistim tümcesi ancak böyle güzel anlatılabilirdi gerçekten.

klavyesinden resmen kan sıçratarak yazıyor bu yazamaz.aynı oksijeni soluyoruz malesef bu kişiyle.

insanlığımızdan utandığımız anlar olur ya bazen, işte o anlardan yaşanıyor her entrysi okununca..

yavrum sen bırak bu sözlük mözlük işlerini. git sağlığınla ilgilen,kendine bir faydan olsun.
(bkz: #20939123) ile güldürmüş yazar. ayrıca bu kadar akitçi ve bölücünün arasından böyle türkçü yazarlara rastlamak ne güzel şeymiş lan..
(#8442934) küfürbaz yazar.
(bkz: hakkında bu kadar entry girilince öldü sandım)