bugün

entry'ler (316)

doğan haber ajansı nın hdp ye oy verin tweeti

http://www.ensonhaber.com...aya-cikti-2015-06-06.html

hdp pkk nin meclis koludur

(bkz: başkan apo nun emeğini iktidara taşıyacağız)

hdpkk

hdp ye oy veren tartışmasız pkk lıdır

hdp nin barajı geçme ihtimali

cemre mirel

--spoiler--
ingiltere’de üniversite eğitimi gören Türk kızı Cemre Mirel’in, Formula 1 yarışlarının başarılı pilotu Lewis Hamilton’la yaşadığı seks fantezilerini açıklaması gündeme bomba gibi düştü. Genç kızın ingiliz The Sun gazetesine, ünlü yarışçıyla yaşadığı yatak sırlarını en ince detaylarına kadar anlatmasının ardından gözler, Cemre Mirel’in ailesine çevrildi. Anne ve babası kimdi? Kızlarının bu açıklamalarına ne diyorlardı?

Yaptığım araştırmanın ardından Mirel’in babasına ulaştım. Bu kişi ünlü ressam Sina Mirel’di... Çok sayıda esere imzasını atan başarılı ressam ile olayın ajanslara düşmesinin hemen ardından sıcağı sıcağına telefonda görüştüm. Çok üzgündü ve şoktaydı:

“Ne diyebilirim ki bu haber hiç hoşuma gitmedi. Ben eşimden uzun süre önce ayrıldım. Eşim ingiliz bir beyle evlenip ingiltere’ye yerleşti. Cemre o zaman 6-7 yaşlarındaydı. Bazen yazları bazen de kışları yanıma geliyordu. Bu haberi görmek bizim için hiç iyi olmadı. Çok üzgünüm. Gazetede çıkan bu haberden hiç haberimiz yoktu. Biraz önce Alman Bild Gazetesi’nden aradılar. Araba kullandığım için eşimle (ikinci eşi) görüştüler. Haberden bahsettiler biz de şimdi gördük. Benim için çok zor. Cemre benim öz kızım. Şu anda inanamıyorum. Çok utandım, utanmaz olur muyum? Üzülüyorsunuz bir baba olarak. Şimdi interneti açtık kızımın 3-5 tane resmi. ’Daha fazla resmini görmek istiyorsanız’diye bir şey koymuşlar. Utanmanın ötesinde çok üzüldüm. Annesiyle henüz konuşamadım. Çünkü ingiltere saatiyle burası arasında saat farkı var. Annesi daha işten gelmemiştir. Annesine ‘Senin haberin var mı?’ diye soracağım. Başka ne diyebilirim ki Cemre 20 yaşında bir kız. Özgür. 20 yaşında bir insana karışamazsınız. Kızım ingiltere’de vitrin ve dekor mimarlığı üstüne okuyor. Hamilton ile arkadaş olduklarını biliyorum. Böyle şeyler duyunca inanamadım. Birlikte olduklarını sanmıyorum. Perişan oldum. Kızımı en son 2 ay önce gördüm. Onun böyle açıklamalar yapabileceğini sanmıyorum. Çünkü kızımın annesi mutaassıptır. Tutucu bir aileden gelmiştir. Ben de istanbulluyum ama tutucuyumdur.”

Cemre’nin itirafları
Üniversiteli Türk kızı Cemre Mirel, ingiliz The Sun gazetesine, şu itiraflarda bulunmuştu: “Hamilton benim sekreter kılığına girmemi istiyordu, çıplak vücudumdan bir şeyler yemeye bayılıyordu. Hijyen manyağıydı, sevişmeden önce yıkanmamı istiyordu. Benimle sinemada sevişmek istedi ama ben kabul etmedim. Bana ‘Lezzetli Türk lokumu, sen Cadburry çikolatasından bile daha lezzetlisin’ diyordu. Bir keresinde ‘seksi poponu özledim’ diye mesaj atmıştı.”

RESSAM SiNA MiREL
1957 yılında istanbul‘da doğdu. Hollanda‘da düzenlenen dünya çocuklar arası resim yarışmasında dünya üçüncüsü olduğunda henüz on yaşındaydı. istanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Grafik Ana Bilim Dalı‘ndan 1981 yılında mezun oldu. ilk işi Hürriyet Gazetesi, daha sonra çeşitli ajanslar ve son olarak da Sabah Gazete’sinde grafikerlik yaptı. Bedri Rahmi Eyüpoğlu ve Eren Eyüpoğlu’ndan ders aldı. Çok sayıda kişisel sergisi bulunan sanatçı, kızı Cemre için “en değerli varlığım” diyor.
--spoiler--

highzoom

(bkz: dümbük)

akp liler neden türklere ve türklüğe saldırır

akpliler türklere saldırmıyor. akpliler türklüğünü türkün yolunu çoktan kaybetmiş soysuz kafatasçılara saldırıyor.

kızıl oguz

--spoiler--
bu ülkeye sonradan gelen sığıntılar, milleti yalamak için en ırkçı kişiler oluyor diye. al işte sana bir örnek.
--spoiler--

acı, ama doğru.

kızıl oguz

kafatasçının düşmanlığı sadece türkedir.

kızıl oguz

akpliler türklere saldırmıyor. akpliler türklüğünü türkün yolunu çoktan kaybetmiş soysuz kafatasçılara saldırıyor.

kızıl oguz

soysuz olan zaten soysuzdur. sonradan soysuz olunmaz. damarlarınızdaki türklüğünü çoktan kaybetmiş kandan utanıp çamurlaşmanız acınası bir şey.

kızıl oguz

üç beş mezuralı türklüğünü kaybetmiş kafatasçının türkler adına hüküm vermesi komiktir. sizin yolunuz asla türkün yolu olmadı, olmayacak da. bozuk kanından utananların da kafatasçılığı iyice saçma oluyor.

kızıl oguz

tüm türkler derken kendinin dahil olamayacağının farkında olmayan gavat yardakçılara sahip yazar.

uzak dur

türk oğlu türk olan yazar. kimsenin yalayıcısı da değil, sadece araştırsan 5 göbekten kanı bozuk çıkacak, hiçbir meziyeti olmayan tiplerin sahip olduklarını iddia ettikleri kan üzerinden tatava yapmasına zerre tahammül etmeyen yazar.

kızıl oguz

elinde mezurayla gezen göt oğlanları da varmış bunun. senden daha türk çıktığımda ne yapacaksın sıfatsız, ki çıkacağımı biliyorum, orhun kitabelerini enlemesine içine alacak mısın?

kızıl oguz

genel kültürü bir halta yaramayacak tip. hitler de ressamdı sonuçta. gerçi bu boş tipler hitlere de bayılrlar.

ha bide yardakçısı yalayıcısı da varmış. onların bana andaval demeye cesaret eden makatlarına bir şey yapardım da neyse.

kızıl oguz

boş kafatasçılardan sadece bir diğeri. bunlar gibilerin yazmasına izin verilmemeli, çoğu düşüncesi insanlık suçu çünkü.

ali ismail korkmaz

gezi teröristleri tarafından sokağa çıkartılmış ve öldürtülmüş çocuktur. katili sadece ve sadece gezi teröristleridir.

sırrı sakık

chplilerin sevgilisidir. bu tip kazanınca nasıl göbek attıklarını gördük, icraatlarının da arkasındadırlar heralde.