bugün

üçüncü nesil yazardır kendileri. kibar ve düşünceli biridir. çoğumuzdan öncedir ama yinede hoşgemiştir.
offline download kullanıcısı olduğunu düşündüğüm kişi . Tek değilmişim sözlükte *.

Edit: Kullanmıyormuş . Desene yine baş başayız sözlük bu işte ...
kendimi emre özkan olmadığıma zor inandırdığım üçüncü nesil yazar.
fotokritikte süper yaratıcı fotoğrafları olan, tebriklerimi sunduğum uuser.
iYi YAZAN YAZARLARDAN. ÇOK GÖZ ÖNÜNDE DEĞiLMiŞ GiBi DURUYOR. *
bobiler'in en yaratıcı üyelerinden biridir.
yazar bobilerden olan bobi yazar, yazar gibi bobi, hem yazar hem bobi.
radyoda dendiğine göre doğum günüymüş bugün. tanımasam da iyi ki doğmuş.
nice yıllar dilediğim yazar. doğum günü, kutlu, mutlu olsun. ne istiyorsa, o olsun. iyi ki doğmuş. *
fotoğraflarıyla değişik boyutlara atlayan 3. nesil yazar *
öküz gibi yaratıcı insan. hayran kaldım ama çaktırmıyorum.

(bkz: bobiler)
(bkz: deviantart)
hafızası kuvvetli sıkı beşiktaş'lı bir arkdaşımız.
espri yapmadığı halde beni en çok güldüren iki üç yazardan biri, çok yaşasın!
uzun süredir fotokritikten takip ettiğim, sonra tesadüfen sözlükte yazar olduğunu öğrendiğim yaratıcı fotoğrafçı, 3. nesil yazar. fotoğraflarına buradan bakılabilir;
http://www.fotokritik.com...anici/Sacriter/portfolyo/
tam ve gerçek anlamıyla yurttaş. internet ortamının ve hatta counter strike oyunun alimlerinden. aklı başında yazarlardan birisidir.
mükemmel bir hoşgeldin yazarı olmaya aday gösterdiğim, iyi niyetli yazar.
futbol konusunda bilgilerimizi paylaştığımız iyi bir yazar. fakat tek bir sorunu var. ya fazla fanatik ya da futbol oyun kuralları'nı bilmiyor.

zira; 1 eylül 2008 beşiktaş konyaspor maçı'nda ismail güldüren'in bobo'ya yaptığı harekete inatla ve ısrarla penaltı diyor.

pozisyonu izleyelim görelim;

http://www.ligtv.com.tr/V...c=1&r=1&hid=43736

not: bu pozisyon penaltıysa ben de brad pitt'im.
kendi nick altına yazmayan, siyasetle ilgisi olmayan yazardı kendisi. fakat bir kaç yazarın atatürk'ü , türkiye'yi, türkler'i pişkin pişkin, türkiye'de, bir türk sözlüğünde, türkçe kullanarak kötülemesine dayanamamıştır daha fazla. o pişkinlik maskesini o da takacak bundan sonra.
(bkz: hodri meydan)
Sözlükteki en kaliteli Beşiktaşlılardan birisi ortak noktamız fener aşkımız * ışıklar söndüğünde .
özel mesaj tacizlerine dayanamayıp nick altına asla ve kat'a entry girerek gururunu okşamayacağım kıyak uuser. *
#3959005 nolu yazı ile çaylaklığın benim gocuma gittiğini düşünen yazar. ama nedense yazdıklarımı üstüne alınıyor çok yazık.
bilgi içerikli entryleri boş geçmeyen 3. nesil yazar..
(#3971662) numaralı entrysiyle yarmış yazardır. süper bir bakış açısı.
babam ve oğlum tadındaki entrysine saygı duruşunda bulunduğum yazar. ben yememiştim ki birader, öyle san istedim.
başlığı başıma kalmayan yazar.

(bkz: #3946463) bu görüşünde kesinlikle haklı olan, gözbebeğimin ortasına girmiş olan yazar.