bugün

büyük golcü christian vieri'nin italya'daki lakabıdır.
ayı yoginin kankası olarak hatırladığım ayı yogi'nin çeyreği boyutlara sahip olmasına rağmen ayı yogi'den çok daha zeki olan ayı.
ayı yogi'nin uzun boyu yanında ezilen ve tipinden dolayı sosyal hayatta bulamadığı mutluluğu akıl-fikir gücüyle kapatan ayı oğlu ayı.
(bkz: ayı yogi)
küçük veletlerin oyuncak ayılarına verdikleri favori isimlerden.
(bkz: ayı yogi)
(bkz: piknik sepetimi gördün mü bobo)
(bkz: heheheheeey meraba efem)
(bkz: bonobo)
(bkz: rogerio da silva bobo) * *
bourgeois bohemian tabirinin kısaltmasıdır.
tam adı Deivson Rogério da Silva olan Beşiktaşlı futbolcudur.
bohem burjuvanın kısaltılmışı.
portekizce'de budala anlamına gelen kelime.
portekiz'in sporting lizbon takımıyla resmen anlaşan türkiye ve beşiktaş defterini şu saat itibari ile kapatan futbolcu.
kendisi amokachi den sonra beşiktaşın en güzel ikinci isimli futbolcusuydu.
artık beşiktaş'taki misyonunu tamamlamış futbolcudur.kendisi de pek kalmak istemiyor sanki.

alternatifi için; (bkz: simon zenke)
kendisi kalmak istiyor efendim.* bunu da yönetime bin defa bildirmesine rağmen yönetimden herhangi bir hareket göremiyor. yönetim salaklık yapmasa da beşiktaş'ı bu kadar seven bobo'yu elimizden kaçırmasak.
beşiktaş yönetiminin beceriksizliği yüzünden elden çıkmak üzere olan golcü.
bir salif keita şarkısı.
Ve 98565555885524 yil sonra....

https://twitter.com/#!/OFICIALBob13

hahahaahahaahaaaa..
kayserispor a transfer olan beşiktaş ın eski futbolcusu.
kayserispor formasıyla ligdeki ilk golünü eskişehirspor'a atan futbolcu.
galatasaray maçında, selçuk şahin'in bile zorlanmadan gole çevireceği 3 net gol pozisyonunu götünden sike sike öldürmüş topçudur. topu alıp yürüye yürüye, düşüne düşüne gidip gol atabileceği düşüncesine nerden kapıldı bilmiyorum, ama vasat galatasaray savunmasının, sanki becerikliymiş, sanki sağlammış gibi görünmesinin tek sebebi kendisidir. hayır yani, galatasaray için de kötü bir durum bu. bobo gibi yürüyerek gol atmaya çalışan bir forvet karşısında, adamlar kendilerini becerikli zannedip, herhangi bir şampiyonlar ligi maçında resmen dağılıyorlar. (dalga geçmek için falan söylemiyorum, gayet ciddiyim lan.)

velasıl, bu bobo, eski bobo değil. bu bildiğin, ayı yogi'deki bobo!

(bkz: sepeti hazırla bobo gidiyoruz)
(bkz: bourgeois boheme)
kayserisporun golcüsüdür.
bugünkü fener maçında yaptırdığı penaltı buram buram şike kokan oyuncudur.
ligin 2. yarısındaki galatasaray maçında gördüğü sikimsonik kırmızı kartı açıkça şike olan futbolcudur.