bugün

entry'ler (987)

yevgeny bazarov

(bkz: bazarov)

burger king

(bkz: umumi tuvalet)

bi' yerde.

jason kay

jamiroquai'ın anlamı. çılgın insan. *

jay kay

(bkz: jason kay)

bazarov

patavatsız herifin tekidir. tak diye yaşlılara laf söyler, ne anasına saygısı vardır ne babasına, hiç bi' şeye de inanmaz bu abimiz. Arkadi gibi tertemiz çocuğuda kendine benzetti.

nilüfer turizm

"koltuk arkası tv" ile beni kandırıp müşterisi yapmış firma. bütün gece "cartoon network" izledim lan..

behlül ün sinirlenince tişörtünü çıkarması

(bkz: sinirlenince çok güzel oluyorsun)*

richard knopper

(bkz: ado den haag)

uyuyan insanı uyandırma yöntemleri

(bkz: ateşe vermek)

yerel kanalda 70 milyon bizi izliyor demek

(bkz: 7 kişi bizi izliyor)
(bkz: yalan mı)
(bkz: ironi)

the spy who loved me

bir james bond romanı. kitapta vivienne michel adlı bir hatunun amerika'da yaptığı motor gezisi esnasında, yerleşip çalışmaya başladığı otelde başına gelenler ve james bond'un onu dehşet verici olaylardan kurtarması anlatılmıştır. aynı isimli filminde ise vivienne michel ismi geçmez. filmin konusu romandan ayrıdır. bu kitap türkiye'de "James Bond-Ben 007" ismiyle basılmıştır.

pipi

hayatımda duyduğum en saf, masum kelime.

en sevdiği sanatçı sibel can olan kız

ismail yk'da plasedir.

shaggy

sabahtan akşama scubi du itiyle beraber macera peşinde koşmasının yanında, bir insan evladının yiyemeyeceği boyutta abur cubur tüketen zibidi. o kadar yiyor herif hala incecik, boya gidiyor zaar.

başlıkları alt alta okumak

(bkz: jilet vurmak)
(bkz: kadınları itici yapan detaylar) *

sarışın erkekler

(bkz: sibusiso zuma)

21 temmuz 2009 hoffenheim fenerbahce maci

d-smart'ta euro futbol kanalında yayınlanacak olan karşılaşma.

vista ne lan

belli ki en son windows 95 kullanmış olan, o yıllardan beri hiçbir ortamda "vista" kelimesini duymamış bir insanın merak merkezli sorusudur. kafasına hiç windows 7 gibi kavramlar sokulmamalı, normal yaşamına devam etmesi itinayla sağlanmalıdır. *

türk forum kültürü

köklerinde admin'lerin, mod'ların, super mod'ların, artı rep'lerin, teraziye tıklayın'ların olduğu, ateşli konuşmaların yaşandığı, eskisiyle yenisiyle, iyisiyle kötüsüyle bir kültür, hars. *

msn den devam edelim

feysbuk'ta çok kullanılan kıza yavşama durumlarından sadece biri.