bugün

bu sözlüğe eyfel kulesini bakan farenin, paris resmini yükleyen yazar.
(#3880578) yarmıştır.
yazdıklarında samimi olduğuna her daim inandığım yazar.
Yakında gerçek yüzünü açıklayacağım yazar. Kızlar dikkat bana bile pul koleksiyonunu göstermek istedi.herkezi uyarıyorum buradan.**
(#4136277) nolu entrysi ile o malum kelimeyi yazarak kendi kendine dayak atilmasinin kapisini acan kişi.
taşı gediğine koymuş yazar.
(#4134917)

(bkz: taşı gediğine koymak)
kısacası;
ünlü bir yazarmış.
ünlü harfleri olan yazardir.
sözlükteki başkasının entrysi altına imza atma furyası bu yazar yüzünden çıkmıştır. entrylerinin altı imza doludur.
zenci nicki'nin nickini emen yazar bu yazarın şanını yimiştir.

(bkz: genç yazarlar sigara yaktı)
süper bir yazardır, sözlüğün en celebrity yazarlarındandır.

(bkz: dostum bu iyiliğimizi de unutma)*
nick altının dolmasını ve meşhur olmayı isteyen yazar.

lakin mantıklı yazılarını okudukça bu isteğine inanmadım. bir insan hem dolu olup hem boş şeyler isteyemez değil mi?
amacına emin adımlarla ilerleyen yazardır .
(bkz: darısı başımıza)*
nickinin nasıl okunduğu sorusuna cevap bulmak için büyük beyin fırtınaları yapıp yine de yol alamadığım yazardır.. sakritır mı, sekraytır mı, sakriter mi, saklım yok mu, yeşim salkım mı?..
ben kendisine direkt fuat diyip geçiyorum onun için..
bazen sacriter bazen sacritmezdir. bu anlamda kararsızdır biraz ama olur o kadar.

en son christina aguilera' yı sacritmiştir.
sözlük praetor alsa (moderatörlerin) ilk başvuracağı yazardır.
gece hayatında tecrübesizdir biraz;

christina aguilera'nın son ziyaretinde kendisiyle kaçamak yaptığı tespit edilmiştir. sorsaydın söylerdik sota mekanları.
bir ara ünlü olabilmek adına, ajdar'a tekme tokat dalmayı düşünmüş yazar. sonra onu alihan yapınca o iş yattı faruk dedik. etekle canlı yayına çıkayım dedi sonra, onu da armağan çağlayan yaptı. hala düşünmektedir ne yapsam diye.
ünlü bir yazardır.
(bkz: #4081312)

neredeyse 2 sene olacak bu sözlüğe geleli. belki de en çok sevindiğim an şu entry i okuduğum andır.

gözlerim yaşardı lan.

komposizyon sınavlarında ebeme atlayan edebiyat öğretmenim duysa ağlardı herhalde...
özellikle bir çabası olmasa da terör örgütü destekçilerine karşı, karşısındakileri aptal yerine koyanları bir çırpıda tanır sadece. onlara karşısındakilerinin aciz ve aptal olmadığını gösterir.
pkk lı avcısıdır. güzel ve sağlam ayar verir, aman dikkat!
yazılarını takip edip takdir ettiğim yazar... ayrıca başka bir siteden beni hatırlaması geldiğim gibi hoşgeldin demesi, şefkatle yaklaşması takdire değerdir... saygılar *
isviçre çakısı. yazar, çizer, çeker...
zirvelerden tanışıklığımızın var olduğu güzel cümleleri ile dikkat çeken yazar.