bugün

entry'ler (723)

kemalistlerdeki fethullah gülen düşmanlığı

Ne kadar da haklı olduğumuzu gösteren düşmanlıktır.

gıda mühendisliği

Artık bu ülkede geleceğinin pek parlak olmadığını düşündüğüm bölümdür. Bakmayın hala üniversiteye hazırlanan gençlere verilen "geleceğin mesleği, önü açık olan bir meslek, gıda her zaman gerekli iş bulursunuz" zırvalarına. Peynir ekmek gibi her devlet üniversitesine açıldığından hatta özel üniversitelerde bile açıldığından hatta ve hatta 2. öğretimleri bile açıldığından artık bitik bir bölümdür. Çünkü ülkemizde bu kadar genci istihdam edebilecek özel sektör bile bulunmamakta. Bunları yazıyorum çünkü bende bir gıda mühendisiyim ve senelerce hiç paraya özel sektörde gereksiz insanların ağız kokusunu çektim bu bölüm mezunu olduğumdan. Aklınız varsa alın formasyon o kadrolarda dolmadan gıda teknolojisi öğretmeni olarak başlayın liselerde. En azından bildiklerinizi de unutmaz bari az da olsa bir değeriniz olur insanların gözünde.

ucaolimbera

gıda mühendisi midir acaba dediğim yazardır. Harbiden gıda mühendisi
misin ya?

rus kızlarından hoşlanmayan erkek

az votka içmiş erkektir.

ismet inönü

kötüdür çünkü serefsiz vatan millet düşmanı olsaydı, ülkeyi savaşa soksaydı iyi olurdu. ha bir de gemiciği, isviçre bankalarında gizli hesapları da olsaydı demokrasinin babası olur, insanlar götünün kılı olurdu. kısaca kötüdür.

seksi siyasete alet etmek

sen türkiyesin "büyük" düşün.

istiklal marşı hala kaldırılmadı mı

yakında "istiklâl"i gidince marşın da bir onemi kalmaz zaten...

sözlükte tek bir arkadaşının olmaması

(bkz: shadowise)

fetih 1453 filminin büyük bir balon olması

(bkz: kenan komutan) ı koysalardı filme, belki kurtarılabilirdi.

islami bisiklet

kıbleye doğru montajı yapılan bisiklettir. ayrıca rabbime sordum bi sik let dedi. *

fethullah gülen

şeyh uçmaz mürit uçurur özdeyişindeki şeyhdir kanımca.

ortaöğrenimde müdür sınıfa girince yaşanan stres

daha ileri versiyonu patron odaya girince yaşanan strestir.

öss de önde oturan kızın g string giymesi

bir öss fantezisi!!

341 dönem kısa dönem ve yedek subay adayları

Isparta Eğirdir dağ komanda okuluna düşenler, Allah yardımcınız olsun. * * *

oğlak burcu

lider vasfı olan 12 burçtan biridir. bu ne mına koyim her burç mu lider özellikleri taşır? *

tunalizade

Gıda mühendisi olabiliritesi yüksek yazardır.

hayata yeniden başlamak için gerekenler

umut sadece umut...

59 yıllık kirli ligi fenerbahçe ile temizlemek

adalet sadece adalet. Ama unutulmasın, adalet birgün diğer takım taraftarlarına da lazım olacak.

atatürk ün bedeni diri ve düşman çalmaya çalışıyor

Cümlenin alındığı paragrafın anlam bütünlüğünü anlayamayıp "hadi bir bok atayım da rahatlayayım" heyezanıdır bu başlık.

behzat ç

bölüm 1 den bölüm 38 e kadar herşeyin kurgulandığı dizi. yuh diyorum yuh.