bugün

entry'ler (967)

ane brun

Yarın saatler 22yi gösterdiğinde salon iksvde konseri olacak olan muhteşem ses.. *

platonik aşk

evet aşkların en güzelidir. şöyle diyaloglara yol açmıştır..şimdi pelin arkadaşımız anlatıyor..
zaten bu aşk türünden başka aşk da yaşamadım sanırım. * bazen gerçekten yaşıyomuş gibi hissediyorum..yani bu kadar aşık olduğum adam yanımdaymış gibi hissediyorum..
-M:nasıl yani?
-p:öyle işte gece uyumadan önce ona sarılıyorum yanımdaymış gibi. hayaller kuruyorum gelecekle ilgili.
-M:kızım sen ne kullanıyosun? bak tedavi ettiririz kurtarırız seni bu illetten.
-p:yok oğlum biliyosun hikayeyi zaten..birden oldu.aşık oldum ona. platonik bile olsa ben seviyorum bu adamı..
-M: E senin onu sevdiğinden haber var mı peki?
-p:var tabi bi mektup yazdım ona..sonra kendim okudum bi parkta..benim sesimden dinledi duygularımı..
-M:o zaman bu aşk, ''platonik aşk'' kategorisinden çıkmıştır be güzelim..neyse ee sonra ne oldu..
-P:ne olacak bi bok olmadı..sonra aradan günler geçti..o gitti..tamamen gitti..
-M:üzülme kız..
-P:o değil de yine de yaşanmışlıklar var..hala platonik kategorisine sokamaz mıyız..
-M:bi uzmana danışmak lazım..
-gülüşmeler..

2011 2012 üniversite harçları

Harçlar zaten normalde bile fazla .herifler şimdi anamızı daha fazla ağlatcaklar. eyvallah. çok iyi biliyorum ki her üniversiteli gencin kıl hocası olur. o dersi 3. defa almak zorunda da kalabilir ama şöle de bi durum var ben bu harç muhabbetini onaylamıyorum. soygunun alasıdır bu. ama Ey öğrenci milleti! bi dersten defalarca kalıp,çalışmayıp hatta derslere bile gitmeyen siz değilmisiniz? hiç düşünmediniz. ulan şu okulu zamanında bitireyim de aileme yük olmayayım diye. ben de öle düşüncesizdim. zamanla akıllanıyo insan.her neyse lafın kısası bu harç muhabbetinin en büyük yararı öğrencilerin eşek gibi ders çalışacak olmasıdır.ha zorla yaptırılmasa daha iyiydi.Biraz da bardağın dolu tarafını görmeli insanoğlu.

2011 2012 üniversite harçları

Tıp fakültesinde okuyanların etkilenmediği durumdur.. *

ane brun

25 kasım 2011de istanbulda vereceği konserle beni benden alacak olan harika ses..http://www.facebook.com/e...t.php?eid=198486783532940

ane brun

25 Kasımda istanbulda konser verecek muhteşem sesli hatun kişisi..* * *

simsponge

babamın bilgisayarı eve ilk getirdiği zamanlar oynadığım bir oyun vardı..dinamit joe..bugün birden aklıma geldi aradan nerden baksan 14 yıl felan geçmiş.. neyse işte bugün oyunu belki bulabilirim umuduyla gezinirken..bu elemanın bloğuyla karşılaştım..sonra tweetlerini hatmettim resmen..şimdi kendimi ona aşık olmuş gibi hissediyorum..yazılarına çok güldüm de.. zaten kızlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanırlarmış..neyse başarılı ve içten bir yazar kısaca..http://www.simsponge.com

mirkelam

bu akşam Süleyman demirel üniversitesi nde çok tatlı bi konser veren sanatçıdır. aşık olunası yakışıklı davulcusunun adını merak etmekteyim.. *

can bonomo

an itibariyle bu adreste canlı konser vermektedir.
http://www.canbonomo.com/home.html

sagalassos

dünyanın en yüksek yerine kurulan kütüphaneye sahip muhteşem antik kent..giderseniz emekli öğretmen Azime teyzeye de bi uğrayın..bir de ondan dinleyin oraları..

sevgilinin adını dövme yaptırmak

kiril alfabesiyle yazılma durumunda ayrılık durumunda pekte önemsenmeyen durum.

facebook tan geçmiş olsun demenin samimiyetsizliği

Merhaba sözlük; bugün hayatımın en zor günlerinden birini geçirdim ve geçirmeye de devam etmekteyim..o kadar hastayım ki sorma..benden ötürü ama bok vardı tişörtle bütün gün gezecek..havaya aldandım be sözlük affet ulen..neyse sabah bi uyandım gözlerim ağrıyo beynim zonkluyo yerimden zorlukla kalktım..sorsan ölüyorum o kadar vahim durum..merak etme şu an daha iyiyim..zarla zorla mutfağa gittim portakal suyu sıktım ihlamur felen kaynattım içtim..fayda etmeyince eve yakın hastaneye gideyim dedim..önce gözüm yemedi ulen 6. katta oturuyorum.. asansör yok bi halt yok..normalde çıkana kadar ölüyom bu halde kesin ölürüm dedim..ama iyice fenalaşınca zorlukla attım kendimi hastaneye..sağaolsun doktor 3 kutu ilaç yazdı.. bi de iğne yapıverdiler oracıkta..hemşireye kolumdan yapsan olmaz mı dememe rağmen kalçama öle bi sapladı ki iğneyi..hala acıyo anasını satayım..şimdi başlığa dönecek olursam..biraz sitemliyim bişeyler karaladım facebook adlı sosyal paylaşım sitesine..o canım kadar sevdiğim arkadaşlarım bile iplemediler uleyn..aramadılar derken az önce bi tanesi aradı sağolsun..yarın da çorba yapacakmış bana..iyi dedim ama ben zaten kendi çorbamı yapıp içtim..geç kaldın arkedaş yani..ben iyileştikten sonra napayım çorbayı..ben beklerdim ki kardeşim hastaneye götüreyim seni bla bla bla..neyse şu yazdığım yazıyı 2 kişi beğendi..ama geçmiş olsun bile demediler..çok üzgünüm be sözlük şu an ağlıyorum hatta.. aha bu da facebook adlı sosyal paylaşım sitesinde yazdıklarım..
''Bişey diyim mi benden ötürü değil..hiç bi zaman da olduğuna inanmıyorum..tamamen sahte insanlar..aslında herkes sahte..len benim arkadaşım,dostum bu halde olacak..koşardım bee koşardım.. istemese bile koşardım..işte telefonu alıpta yardım istemememin sebebi de budur üstad.. karşımdaki insan içinden üff yea kim uğraşcak şimdi onla diye geçirse..tamam bitmiştir hikaye..Gerçekler nerdeee hüzünler çoğalmış..''
''beğenceğinize geçmiş olsun lan desenize çok mu şey istiyorum Allahım ya..neyse herkes sahte zaten..bkz..Facebooktan geçmiş olsun demenin samimiyetsizliği..''

topografya

bugün itibariyle tanıştığım hocanın sürekli bir hektar kaç kilometrekare demesiyle son bulan ders..*

atatürk ün kim olduğunu bilmeyen türk vatandaşı

Türk erkeği ile evlenen genç rus kızıdır..

defne joy foster

ölümüne çok üzüldüm..ölümlere üzülürüm zaten ama bu ölüm nasıl da gözlerimden yaşların, yerçekimi kuvvetine karşı koyamamasına yol açtı..nedenini bilmiyorum severdim ama öyle bayılmazdım da..tatlı kız işte derdim geçerdim..şimdi ise bu internetteki saçma sapan yazılanları, henüz 1.5 yaşındaki bi bebeğin büyüyünce okuyacak olması canımı yakıyor.. yok kokanyusmuş yok bilmemneymiş.. ulan otopsi raporunun bu kadar çabuk çıkmasının mümkünatı olabilir mi bi mantıklı olun ya..biraz saygı gösterin ya adam tanrının karşısına kafası güzel çıkan defne diye başlık açabiliyo..yazılar yazıp saçmalayabiliyo..ayıp değil mi lan yaptığınız..günah değil mi o minicik çocuğa..ölmüş gitmiş genç bir kadının ardından böyle belden aşağı vurulur mu?..üzüntülüyüm kızgınım sözlük..son sözüm de sana ufak yavrucak..''Can Kılıç Solmaz'' Senin annen artık bir melek..

tchibo

her hafta çıkardığı ürünlerle internetten alışveriş yapmama sebep olan ve haftamın bir gününü kargo bekleyerek geçirmeme sebep olan mikemmel alışveriş mağazası zincirleri..

wristcutters a love story

izlenilesi muhteşem film..

az laf cok seks

özlenilen..üçüncü nesil silik.

harç parasını nasıl ödeyeceğini düşünen çocuk

üniversite sınavına tekrar girip aynı bölümün birinci öğretimini kazanarak, artık nasıl ödeyeceğini düşünmeyen çocuktur.. *

snopy

ucuz kaliteli ve de işe yarayan oyuncu şeysi.. pes için idealdir...mikemmeldir adeta..ayriyetten titretir dual vibra teknolojisiylen..