bugün

2003 yılında Charlize Theron'un rolüyle oscar aldığı film..
ing. canavar.
charlize theron u tanımakta zorluk çektiğimiz film ama burdaki oyunculuğu gerçekten muhteşem. konusu gerçek bir hikayeden alınmıştır. bir fahişenin umutlarını ve yaşamını çok güzel anlatır.
the automatics grubunun süper coşturgan şarkısı
whats that coming over the hill? is it a monsterrrrr , valla monsterr lan
http://video.google.com/v...docid=-781870090251836641
klipte dans eden koca ayak pek neşelidir.

sözleri de olsun, eksik olmasın:

Brain fried tonight through misuse
Through misuse, through misuse
You can't avoid static abuse
Abuse, abuse

Without these pills you're let loose
You're let loose, you're let loose
Take off, get out, no excuse
No excuse, no excuse

What's that coming over the hill
Is it a monster? Is it a monster?
What's that coming over the hill?

Confused, mind bruised, it seeps out
It seeps out, it seeps out
Face down, home town looks so grey
Looks so grey, looks so grey

Convexed you bend, twist and shout
Twist and shout, twist and shout
Stand up brush off get moving
Get moving, get moving

Face down, home town, face down, home town
Face down, home town, it looks so grey

(bkz: monster magnet) *
the automatics grubunun avrupa listelerine çıkış şarkısı..
dünyanın ılk kadın seri katılının hayat oykusunu konu alan psikopat bir film.
dibine kadar eğlendiren the automatics parçası.

without these pills you're let loose
you're let loose you're let loose
take off, get out, no excuse
no excuse no excuse..
(bkz: black smoke)
(bkz: lost)
hayat kaynagim!
eger hala enerji icecegi konusunda denemediyseniz, red bull ve digerlerinin hava civa oldugunu hemen kabul edersiniz.
Gecenin sonunda bir adim daha atacak haliniz yokken, bir kutu tuketim sonrasi, yarim saaat icinde en az 4-5 saat daha depar attirabilecek bir enerji deposu ihtiva etmektedir * *
notebook üretiminde türkiye'de çığır açan piyasada 1,5-2 katına alabileceğiniz bilgisayarları oldukça ucuza alabileceğiniz şu an itibatiyle 6 aydır kullandığım ve de en ufak bir şikayetim olmayan şahane firma.
fokusbilgisayar.com
başarısızlık durumunda şu olur:
(bkz: iki eliyle bi ski doğrultamamak)
en kötüsünden en iyisine doğru sıralanmış 10 canavar filmi-Top 10 Giant Movie Monsters

http://www.youtube.com/watch?v=2zcPvzKYSU8
dünya çapında iş bulma sitesi.

http://www.monster.com
kariyer.net in avrupa görmüsüdür kendileri. türkiye de de faaliyet göstermeye baslamistir. http://www.monster.com.tr
Türkiye'ye gelişi kurumsal çevrelerde fısır fısır konuşulan, 7den 70e herkesin yeni bir heyecanla CV güncellemeye koyulduğu 39 ülkede faaliyet gösteren kariyer sitesi. Yine de duyduğum en güzel yorum şu idi: "Yahu insanların umutlarıyla oynayıp duruyorlar, Türkiye'nin kapasitesi belli, iK'cıların işe alım kriterleri belli, değil monster.com god.com gelse kurtaramaz bu milleti!" *
charlize theron u charlize theron yapan filmdir. çünkü aynı karakter altında fahişe, lezbiyen ve seri katili oynamak büyük bir yetenek ister. ayrıca sonu en az film kadar etkileyicidir.
oomph adlı grubun agustosun yirmi ikisinde cıkacak olan albümüdür. myspace sayfasında dinledigim kadarıyla cok güzel sarkıları bulunmaktadır albumde, alınıp veya indirilip bir yolla dinlenilesidir.
Sloganı sen bir CV'den daha fazlasın olan iş arayana önem verdiğini gösteren insan kaynakları sitesidir. 52 ülkede yayında olan Monster'da istediğiniz ülkeden iş arayabilirsiniz.
son derece kaliteli ve yüksek performansla çalışan dizüstü bilgisayarları olması gereken fiyata satan şirket.
sert bir film.herhalde bu film icin en uygun soz bu olsa gerek.belki aglatmaz,hickiriklara bogmaz ama insanin bogazini dugumler.gozyaslarini biriktirir ama dokmemize izin vermez.christina ricci ye asik olma sebebidir.aslinda yanlis oldu bu soz.dogrusu soyle olmali:
"christina ricci nin oynadigi karaktere asik olunan filmdir".
bu karakterden benim kadar etkilenen baskalari da var mi bilmiyorum ama bana "iste hayalimdeki kadin (ya da kiz)dedirtmistir."bu dunyada onunla beraber olamayacagimi biliyorum ve eger cennet diye bir yer varsa yanimda olmasini istedigim kisi bu kizdir"sozunu bana soyleyen bir karaktere sahip filmdir.sevdigim tarafi cinsel tercihi ya da guzel gozleri olmayan asil sevdigim yonunun masumiyeti olan karaktere sahip filmdir.herkes gibi o da hatalar yapar ve filmin sonunda gercekten kendisine kizdirir;ama cogu kisi hayalinde hep mukemmel birisiyle beraber oldugunu hayal eder.o ise o kadar gercektir ki ve o kadar yakindir ki bu dunyada olabilecek birisidir.iste en aci veren yeri de burasidir.cogu kisi hayalinde mukemmel birisini hayal eder ve o hayale bu dunyada yer yoktur,belki baska bir dunyada...ama o karakter bu dunyada olabilecek bir karakterdir ve onun gibi birisinin bir yerlerde yasadigini bilmenize ragmen onunla beraber olamayacaginiz kesin gibiyse iste filmin yasattigi o bogazinizdaki dugum yeniden olusur.keske...
enerji icecegi markasi. ayrica kawasaki' nin monster edition yaris motorsikletleri de bulunur.
seker manyagi bir amerikan enerji icecegi.
lo carb versiyonu kutu basina 6 gr seker iceren enerji drink.

edit> iste soyle bir sey;

görsel