bugün

entry'ler (419)

sultanlar aşkına

bu gece trt müzik kanalindaki can atilla programi sayesinde tekrar hatirlanan, dinlerken huzunlendiren ask-i hurrem albumundeki pek cok guzel sarkidan biri.

sultanlar askina.. dilfigar yillar!

bir an gel

gülşen bu şarkıyla düzenlemesinden midir siyah beyaz klibinden midir nedir yazarın da dediği gibi cidden seksi, çekici geldi bana. bir de şarkıyı tarkan hesabı yaylılarla süslemişler, fısıltıyla karışık söylemeler falan. güzel olmuş neticede. en azından elektroniğe kaçmadı sıçmadı. klibindeki o tüllü müllü yerlerde de ne güzel çıkmış, bilmesek yicez o derece. alkışlayın şak şak.

mine kılıç

1986 mersin doğumlu yeni nesil oyunculardandır. TÜRVAK mezunu olup tiyatro ağırlıklı çalışmalar yapmaktadır.zamanında azra akınzeki alasyaoyun bitti dizisinde de oynamışlığı vardır fakat çıkışını alper çağlar'ın ilk uzun metrajlı filmi olan ve mart 2010da vizyona girecek olan büşra filmiyle yapması beklenmektedir. en azından ben bekliyorum. umut vaadeden yeni oyuncular furyasına ha katıldı ha katılacaktır. iş var gibi bu kızda, fragmanlarda yüzündeki öldüren sakinlik falan, iyi bir seçim olmuş gibi. yeteneğini filmi gördükten sonra görebileceğimiz için şimdilik fragmanla yetiniyoruz yorumlarda. yeni bir aktris daha geliyor gibi, inşallah sonradan şaşırmaz yanılmaz.
Filmin fragmanlarında göründüğü kadarıyla çok güzel oturmuş büşra rolüne.

hamiş: bu arada filmin konusu da çok sağlam. yapımcısını filmi gösterime sokma zamanlamasındaki başarıdan dolayı da ayrı bi tebrik etmek lazım. tam açılımlar, örtünmeler falan bitti, ortalık duruldu, fragmanlar dönmeye başladı. güzel mantalite, iyi para getirsin de böyle işler yapılsın.

yara bende

o ne güzel bir şarkıdır öyle.

korkmayın arkanızda ben varım

(bkz: at yalanı sikeyim inananı)

bad romance

lady gaga'nın yepisyeni şarkısı. tanıtımı için baya para harcanmış, araya adam sokulmuş belli. moda haftasında, tv showlarında falan reklamı yapıldı. güzel şarkı, lakin diğer şarkılarından pek de farklı değil, ha diğer şarkıları da gayet başarılı ona sözüm yok, bu da demek oluyor ki bu şarkı da diğerlerinden farklı değilse, bu da başarılıdır.

toz pembe

demet akalın ın son albümünden sonra * , ekstraları konserleri hande yener e kaptırmayayım mantığıyla yapılmış yeni kop kop şarkısı. müzik alt yapı falan güzel de, sözler bildiğin hüzünlü. yani sevgilimden ayrılsam dinlerim bu şarkıyı ve üzülürüm. sözlere baktığımız zaman;

seni bilmem ama, benim kalbimde bir çok derin yara var

istediğim şey çok değildi kisadece biraz sadakat

demek ki senin için aşk boş bir laftı
dilinden düşüp de kırıldı

baya bildiğin hüzünlü bi şarkı olmuş, demet de çok içli söylemiş.
burdan sesleniyorum yapımcılarına falan, bunun akustiğini çıkarsınlar, bak gör nasıl indirir herkes.
hem de gülben e karşı geride kalmaz *

smirting

sigara yasağı uygulanan ülkelerde bar, pub, kulüp gibi mekanlarda kapı önünde durup sigara içerken (smoking) ve bu esnada da kaş göz edip (flirting) eylemine süper cuk oturan yepyeni fiilimiz. hayırlı olsun, bizde de kullanılacak bolca. en azından ben kullanacam *

üniversitelerde elfçe bölüm açılması

(bkz: im arwen)
edit: böyle demiyo muydu lan?*
edit2: lan olum ne yazmışız ki eksilemişsin?

filmlerde gereksiz panik yaratan kısa arıza

(bkz: komutan logar bir cisim yaklaşıyor efendim)

ahsen unakıtan

kemal unakıtan ın dünyalar güzeli karısı (wtf)
durup durup kocasına arkadan sarılıp sayın bakanım sizi çok seviyorum demektedir her fırsatta. ıyy

sinem saniye

new yorkta yaşayan, yeni olduğu sanılan ama klibi izlenince hatırlanan jazz/jazzy şarkıcısıdır.
müzik otoriteleri tarafından dikkati when i don t sleep.. albümüyle çekmiştir.
bu albümdeki are we in love şarkısı ve klibi güzel olmuştur. sıcacık, insanı saran ve çok güzel bir sesi vardır. dır..
ilgilenenler için myspace sayfası:
`http://www.myspace.com/sinem`

edit: bana ne hafız, tanımam etmem. maksat bilinç.*

hayden panettiere

şimdilerde bir de albüm çıkarmış, oyunculuğu güzel* sesi hoş bi hatun kız. bakalım yeni bir hilary duff hadisesi yaşanabilir. tvde wake up call şarkısının klibine denk geldim, şarkı fena değil ama.

stranger

remixi orijinalinden daha güzel olan hilary duff şarkısı*

love sex magic

güzel, kıbır kıbır bi ciara justin şarkısı,
sözleri burda
copy paste hem de.
(Verse 1)

Your touch is so magic to me
The strangest things can happen
The way that you react to me
I wanna do something you cant imagine
Imagine if there was a million me's talking sexy to you like that
You think you can handle, boy
If I give you my squeeze and I need you to push it right back

(Verse Break)

Baby, show me, show me
Whats your favorite trick that you wanna use on me
And Ill volunteer
And Ill be flowing and going
Till clothing disappears, aint nothing but shoes on me
Oh, baby

(Chorus)

All night show with just you and the crowd
**DOIN' TRICKS YOU'VE NEVER SEEN*
And I bet that I can make you believe
In love and sex and magic
So let me drive my body around ya
I bet you know what I mean
Cause you know that I can make you believe
In love and sex and magic

(Verse 2)

Everything aint what it seems
I wave my hands and I got you
And you feel so fly assisting me
But now its my turn to watch you
I aint goin stop you if you wanna grab my neck
Talk sexy to me like that
Just do what I taught you, girl
When I give you my heat and I need you to push it right back

(Verse Break)

(Chorus)

(Bridge)
(breakdown-JT)
Oh, this is the part where we fall in love (sugar)
Oh, lets slow it down so we fall in love
But dont stop what youre doing to me

(Chorus [2x])

ciara

justin timberlake ile love sex magic şarkısının klibinde gördüğümde beynimden vurulmuşa döndüğüm, ne oldun sen dediğim bağyan melez şarkıcı. sesi de güzel gibi.

büyüdükçe sevilen şeyler

anne*.

aşkımız her zamanki gibi tehlikede

nil kıyısında * albümünün en gaz şarkısıdır. diğerlerini dinleme şansım olmadı pek, dinlediklerim de aklımda kalmadı, ama bu şarkı fena.

edit: son dizelerde birilerine bi giydirme var sanırım da çözemedim

muss

ing: karmaşa, karışıklık

her sevgilim versin ama karım bakire olsun

hem karnım doysun, hem pastam dursun ekolüne mensup bir düşünce yapısı.