bugün

entry'ler (488)

optimus prime

adam gibi adam optümüs prüme
cüzgü düzü olanı.

yapışkan tuşlar

fazla masturbasyon yapan bilgisayar kurdunun karsilastigi durumdur.

türklük ile ilgili sözler

turkleri katledebilirsiniz ama fethedemezsiniz.

napoleon bonaparte

ad soyad uyumu

Mehmet Börühan Bulut

aratin facebook ta var valla.

ad soyad uyumu

bilgi sayar.

pelin batu yu güzel bulmak

zor olmayan durumdur.
gayet hos bir kadindir.
mal mal seyler yapip magazine cok rahat dahil olabilecegi halde kendini gelistirebilecegi ortamlarda takilmaktadir.
afferimdir.

bmw si olan yazarlar

varoldugunu zannetmedigim yazarlardir.

adultswim

amerika, japonya ve avustralya da yayin yapan cartoon network ile anlasmali yetiskinler icin stopmotion lar ve cizgi filmler hazirlayan network kanali.

ozellikle robot chicken serisi ile izlenmeye deger oldugunu kanitlamistir.
youtube dan ya da joost gibi internet tv programlarindan izlenebilir.

uçağı sen indireceksin önündeki kolu görüyor musun

(bkz: kotu espri yapan herkesin ayni baslikta toplanmasi)

birilerine emir vererek özgüveni arttırmak

askerde hergun yasanan durum.

dünyanın en muhteşem lideri

goreceli bi kavram gayet,
yunanistan da yada ermenistan da ya da ingiltere de Ataturk cevabini almaniz zor olucaktir.dunyanin bir cok yerinde oldugu gibi.

bana kalirsa ataturk tur. Bunun nedeni turkiye yi kuran kisi olmasi degil objektif olarak bakarsaniz da yaptigi isler cok acaiptir bu unvani hak eder.
Diger yandan roosevelt te iyi bi lider di, winston churcill de iyi bir lider di. Julius ceaser da iyidir. Ozellikle de zamanlari icinde yargilarsak.Ataturk hem savasta hem barista ne kadar kabiliyetli oldugunu bize kanitlamistir biz onun yuzunu kara cikartmisizdir o ayri.

en iyi liderler siralamasi yapsak ataturk ilk 5 te kesin olur onu biliyorum, ben 1.derim hatta.

Mustafa Kemal Ataturk diyorum ben.

yaran youtube küfürleri

linkin park konserine gidemeyen videoyu izleyen arkadas ;

charon81
way amınum ya mal gibi gitmedim

behance net

http://www.behance.net

deviantart in daha ciddisi diye ozetlenebilir.
kendi agziyla, yaratici portfolyo paylasimi.
dunyanin her yerinden piyasaya is yapan binlerce web tasarimcinin, grafikerin , 3d & animasyon sirketlerinin, fotografcilarin calismalarini paylastigi web sayfasi.

buyrun,
http://www.behance.net/atacanturksel

vimeo

tasarimiyla olsun icerigiyle olsun log in olup saatlerce icinde kaybolabileceginiz sonunda ulan yarin bi hd kamera aliyorum akiyorum sonra dedirten video paylasim sitesi.

israfil suru üflediği anda söylenecek ilk sözler

eveeet simdi ak got kara got belli olucak.

red one

red digital cinema camera company tarafindan gelistirilmis bir kameradir.fiyati 18.000 dolar kadardir ve tabiki lens ve batarya gibi parcalar buna dahil degildir.lens fiyatlari 5-10 bin dolar arasi degismektedir.turkiye de 1000 volt gibi piyasa da isim yapmis reklam ajanslarinda bulunmaktadir.
niye bu kadar ilginc ve olay yaratici bir kameradir ? cunku 4096 horizontal 2304 e vertical cekim yapabilmektedir ve bunlari bir bilgisayara aktarabilmektedir.bu da hem zaman hem para kazanmak demektir ayrica hemen editlenebilme ve islenebilme yararini da getirir.

günün tek cümlelik özeti

temmuzun sonu hala ne yagmuru ya?

içilecek yerler

dogumgunleri.
dugunler.

yapılmış en aptalca dalgınlık

sifreni ogrenmesini istemedigin kisi yanindayken kullanici adi yerine sifreni yazmak, parola yerine de kullanici adini yazip, ekrana bakip bir de ustune siritmak.

doğuştan kafası güzel insanlar

hayati daha rahat yasayan insanlardir.
herkimlerse.