bugün

erkekleri peşinde koşturan güzel kız olmaktan daha zor olan meziyet.
Bizim kızlarımız (bkz: türk kızı) dünyanın en yakışıklı erkeği gelse ona bile trip atar.
kız koşuyorsa güzel değildir yoksa dünya yakışıklısı olsa kılı kıpırdamaz , yada atarlı ergen bercanın sevgilisidir o .
egosu olan bir erkek olmaktır. bir boka yaramamaktadır başka.
ağırbaşlı olup götü başı oynatmayan, giyinmesini bilen ve doğru parfümü tercih edenlerin içinde bulunduğu erkek topluluğudur.
kızları bir kenara koyarsak bir süre sonra erkeklerin dahi yapmadığı bir şeydir bu durum. güzel her yerde var fakat işte bir farklılık ihtiyacı hissediyor insanoğlu.
10 km koşabilirim hala kabul etmesse maksat spor olsun der geçerim .
biraz parasıda varsa nerde olursa olsun savunanı çok olan erkektir. içi ne kadar boş olursa olsun sevgilinizin eski sevgilisi bile olsa sizi zor durumda bırakacak erkektir. şanslıdır vesselam. olur öyle şeyler versiyon 1.
elinde ki şansı değerlendiremeyen erkektir.
tüm şartların oluşmasından evveliyatta, kızların sayısının artması ile doğru orantılı bir mutluluk sağlar.
yoksa aynı insansınızdır ancak çevrenizde hiç kimse yoksa, rezil hissedersiniz.
(bkz: teslanin aduketi)
etme bulma dünyasını unutmamalıdır. bugün çok can yakan, yarın da kendi yanar ama tabiki istemeden yaktığı kızlar olacaktır yakışıklılığı ile..

birde güzellik kalıcı değildir 25 yaşını geçirmemeli imiş sünnet olarak.. yaş geçip gidiyor, mantıklı yani...
şeytan binbir dolaşır etrafında kızlar koşar durur erkek hepsine verir.
aranan şartı ile bulunan kaidenin örtüştüğü erkektir.
bir maratonda koşarken görülüp beğenilen erkektir, yoksa rüyadır uyanınca geçer.

--spoiler--
ridiculously photogenic guy
http://d24w6bsrhbeh9d.clo...et/photo/3709004_700b.jpg
--spoiler--
sırf bu nedenden ötürü bazı kızların da hiç yüzüne bakmayacağı erkek olmaktır.
(bkz: göbekli olmanın avantajları)
ne kadar kız o kadar beladır. yakışıklı erkek de doğal olarak beladan belaya geçer. zordur işi.
ben sana kızları peşinden koşturan erkek ol demedim ki, adam ol dedim sözüne maruz kalabilir.
nitekim nikahsız yakışıklı erkeklerin kendilerini ifşa etmesidir.ben çok yakışıklıyım yeminle.
benim bu insan! ama nikahsız sevgililiklerle işim olmaz. yusuf güzelliğine sahip olduğumdan evden bile çıkamıyorum. hemen üzerime atlıyorlar kıyamıyorum. hem geçen bi kadının eline değdim yanlışlıkla (haram biliyosunuz) gittim 40 tas su sol omzumdan 40 tas su sağ omzumdan döktüm tevbe ettim "allahım yanlışlıkla dokundum o üzerime atladı beni yakma o'nu yak" dedim. şükür ve pişmanlık namazı kıldım ve yaralarımı sarmaya başladım... işte böyle zordur yahışıklı olmak.
yakışıklı erkeğin peşinde koşan kızlar kadar normaldir.
10 yıl sonra, yüzüne bakılmayan, peşinde koşulmayacak erkektir.
sonunda koşturan birine aşık olmaktır.

--spoiler--
eninde sonunda peşinden koşmayan bir kıza vurulacak olmaktır.
--spoiler--

bir tek gülüşe aşık olabilirsiniz. 3 sene peşinden koşturur biri sizi.
10 yıl sonra, yüzüne bakılmayan, peşinde koşulmayacak erkektir.