bugün

entry'ler (4026)

anadolu çomarı görünce yapılacaklar

Evet enteresan bir lakap olmuş "çomar" ifadesi. bunları ince eğirip sık dokumak lazım. Bu imge'yi ortaya koyan kimse taraftarı da bol olmalı. Hmm anladık galiba, eskiden bidon kafalı, göbeğini kaşıyan adam diye tabir edilen bir kesime verilen yeni bir ünvan. Bu arada bu tabiri kullanan güruhun 15 Temmuz gecesi kendilerinde hissettikleri ve hak gördükleri aşağılama cesareti artık kaybolmuştur. bu saatten sonraki çabalar olsa olsa bir toz zerresidir havada. işiniz çok zor gençler psikolojik üstünlük de gitti. Takip edebildiğimiz kadarıyla evde zor tutulan %50 falan da değilmiş, bu da kötü oldu tabi sizler için. Bunu sosyal medyadan da görebiliyoruz. O çomar diye tabir edilenler meğerse ne aslanmış. Hem de öyle böyle değil gördük her biri birer çöl aslanı çıktı. Birileri de kaplumbağa misali çekildi de çekildi kabuğuna diye düşünmeyen bir Allah'ın kulu yok." diye duyuyoruz haberiniz olsun, aydınlık beyinler!

düğün istemem diyen kız

o düğünü istemeyenlerin %90'ının neden istemediği bellidir. Sebebini çok iyi biliyorlar. Bence de hak etmez bu kızlar düğünü. bunu anlamış olmaları güzel.

berkay ağla gözüm

Arabesk şarkılara saldırma eyleminde en önde yer alan Berkay'in Metin Işık'ın "Ağla Gözüm" şarkısını da değişik bir yorumla bizlere sunması. Nasıl derseniz kişiden kişiye değişir ama ben sevdim bu tarzı da...
buyrun link: https://www.youtube.com/watch?v=2rB-nTShQQs

asgari ücretle çalışan erkekle evlenmem diyen kız

At var at hanımefendi denilesi hanım olmayan kari.

sözlük yazarlarını üzen en son şeyler

Kıza siktir çekmemdir. Pişman miyim asla yine olsa yapar miyim kesinlikle. Peki hala seviyor miyim evet mal miyim %100.

frikik vermeyi seven kadın

Kadın hakemdir.

ne kadar gerizekalıyım testi

Yapılan hatalardan dolayı kendimize verebileceğimiz puanlardan oluşur su an zirvedeyim cidden 10 üzerinden 10.
4 yıl boyunca sessiz sakin takıl ve de asik olunmayacak birine git asik ol hem de git bir de bunu soyle o da biz kız kıza eğlenmeye gidiyoruz desin . resmen mersin idman yurdu gibiyim gol yedikçe yiyorum ki 4 yıldır o can yakmalar hopppp tersine döndü bana mustahak amk ne diye gidip soylersin ki biraz zorlanır unuturdum işte bana oksijen veren ağacın dalını sikiyim. Bu arada çok aşığım be !!! Bak yine salak salak konuşuyorum.

her şeyin anlamsız gelmeye başlaması

insanların küçük küçücük şeyler için kırk takla atmaları hep ben hep ben daha çok ben ve konuşulanların hemen hepsinin belli bir amaca yönelik olmaması gibi ve bunlara eklenebilecek birçok şey insanda bu duyguyu uyandırır . Neden niye gibi soruları bolca düşündürür insana. Bu durumu bir başkasına söylediğimizde sizi sıkıcı da bulabilir sizi çok fazla önemli bir kisi yapmaz belki böyle düşünmeniz ama en azından diğerlerinden farklı bir noktaya eğildiginizi düşünebilirsiniz.Bir de bu gibi sorunları kimseye anlatmayın anlamazlar sıkılırlar da zaten. O anlardan birindeyim şu anda.

bilimkurgu seven kız

Adamdır adam ya yani hatunun dibisi.

eve girince eliyle kocasını yıkayan kadın

Çok nadirdir. Fakat bir kişiyi tanıdım öyle. Bulamazsın artık.

ön sevişmeden sonra doggy style yapmak

Önce sondaj yapılmalıydı. Kız haklı.

dkny

Saatleri müthiş. Parfümü denemek lazım.

antalya da rus hatun düşürmek

Ayağına çelme tskın çok zor değildir.

bu kızın beni seçmesi için bir sebep yok ki

Çay iç çay.

dağlıcada 16 değil 42 şehit var propagandası

Terörist kaynaklarına inanıp devlete inanmıyorsanız çok daha büyük sorunlar var demektir.

sözlük yazarlarının şu an bulundukları yer

lousiana.

edebiyatçıların boş adam olduğu gerçeği

edebiyatçılar boş adam değil boşluğu dolduran adamlardır.

eski sevgiliye yapmak istedikleriniz

canı sağğ olsun.

120 erkekle çıktım inan ki sevişmedim diyen kız

yürümediği bir tek sırat köprüsü kalmış kızdır.

alevi olduğu öğrenilen çalışanı işten kovmak

işinizi yapın.