bugün

entry'ler (1585)

vikingler

En az türkler kazar barbar ilan edilen ırk. savaş seviş ye. ilkel benliği en üst seviyede yaşayan insanların saldiği korku cezbecidi. yaşamak lazımdı o yıllarda o insanların içinde. toplum ve insanlık öyle bir hal aldı kı artık insan bu tarz vahşiliğe ve ilkel yaşama yönelmek istiyor.
Türklerle çok ortak yanları olduğuna inanıyorum. bizim ve onların ataları tarihte bu yuzden kendilerinden bu denli söz ettiriyotlar. bir diğer düşüncvem ise ilgiltere yi ingiltere yapan yanı ülkenin yücelmesine sebbebiyet vermiş bir insanlık topluluğu. hepsini saygıyla anıyorum.

durduk yere insanın aklına gelen replikler

"sen değil ulan ayı!"
(bkz: )kibar feyzo

sözlük yazarlarının şu an olmak istediği yer

Grip olduğum için, işte olmak yerine evde yatağımda olmak.

sözlük yazarlarının memleketleri

Mersin.

en güzel oje rengi

Mat siyah.

25 yaşında olmak

Dogdugumuz yilin galaksi konumunu bugun gorebiliyor olmaktir.

çocukluk yıllarına dair en büyük zevk

Yeni alinan halinin uzerinde yuvarlanmak.

gece nin dördünde uyumayan insan

Uykusu vardir ama uyuyamiyordur.

instagram kullanmayan insan

Facebookla bile zor baş eden insandır.

karabasan gelmemiş insan

imrendigim insandir. Bu korku bu felc niye yasanirki ya da neden bir kisim insan yasar.

en son ne zaman 00 00 dan önce uyudunuz

Erken yatamiyorum ama yatabilecek kadar uykum geldiginde de istemsiz olarak bir seyleri kaciriyormus hissine kapildigimdan hic hatirlamadigim gundur.

tehlike anında bu başlığa yazı yazın

Nurella`nın dembaba sarkisini soylemeye basladigi andir tehlike ani.

bir psikiyatristin gizli defteri

Bir insanin vucudundaki bir uzvundan rahatsiz olup, kendi vucuduna ait hissetmeyip ondan keserek kurtulmaya calisan bir insanin varolmus olmasindan beni haberdar eden bir psikoloji kitabidir. Dr. Small`a cok fazla saygi duymasam da hastalari oldukca enteresan. Okumanizi tavsiye ederim.

nickimneolsunki

Nick ararken nick deryasinda bogulmus kendine nick bulamayinca dusuncelerini nick yapan nick bir yazardir.

ütopya

Semih`in hayal dunyasi oldugunu dusundugum sizofrenik bir sanci.

tek gecelik ilişkiden sonra yapılması gerekenler

Gusul almak.

john verdon

"Peter pan olmeli" kitabini okuduktan sonra zekasina hayran kaldigim usta yazardir.

fox tv dizilerinde sürekli başrollerin ölmesi

Basrol oyuncusuna film teklifi gelir, dizi ekibi sen yokken de biz devam edebiliriz edasiyla diziyi devam ettirmeye calisir o da olmayinca ayni kanalda yayinlanan kardes diziyle birlesir oyuncular birbirine akraba Olur kiz alinip verilir sonra hepsi olur dizi biter.

türk dizilerinin sadece aşk üzerine olması

Tamamen bütçeyle alakali oldugunu dusundugum bir durumdur. Fantastik yada bilimkurgu dizi cekecek para olmadigindan ask uzerine yogunlasip dramatik dizi cekme derdinler. Gerci para olsa bile fikir yok kurgu yok senaryo yok. Aslinda bircok nedeni var. Uzucu bir durum.

antalya nın suyunun kireçli olması

kayaç yapısından dolayı. akdeniz tümüyle karstik kayaç yapısına sahip bir bölgedir o yüzden bütün illerin suyu kireçlidir.