bugün

önemli bir meziyet değildir.
her türk erkeğinde görülen yanılsama hali.
söylenebilecek en güzel sözü demiş bu konuda kitee. anlayan anlar. sadece yakışıklı olmak diğer meziyetler yoksa bi boka yaramaz aklı başında bir hatun için. sadece fiziğe dğil kimyaya da çalışın.
çok zor bi şeydir. kızın biri gelir tutturur sevişelim diye, diğeri gelir yok onu bırak benle. töbee valla bıktım arkadaş.
prozacinsani ve kitee ben ikinize de çok teşekkür ediyorum buranın bir forum olmadığını kanıtladığınız için. ayrıca o yakışıklı da benim işte hıh.
bir de hayat beceriksizi ne sorulması gereken halet-i ruhiyedir.

şahsen ben görmedim ama yakışıklılığı ve adonis kasıyla çok övünüyor. o biliyordur nasıl bir his olduğunu.
güneş gözlüğü vb. gibi aksesuarlar taktıktan sonra ulaşılan erkek mertebesidir.
peşinde koşturmakla yakışıklılık arası ilişkiyi çözumsüz görmek. para konuşur konusunda ınatçı olmak
(bkz: tut kızım yakışıklı erkek)
olamayan tarafından küfür yemek akabinde dayak bile yemek.
sadece yakışıklılığı yüzünden peşinden koşturan erkek olmaktır. gururu kırılacağına böbürleniyorsa, dış görünüşü en güzel kıza verecek erkektir. *
(bkz: kıskançlığından bok atmak)
(bkz: zenginin malı züğürdün ağzını yorar) *
kıvanç tatlıtuğ olmakdır.
(bkz: 30 cm)**
her ne kadar hem cinslerimi kötü duruma düşürsede bende erkek peşinde koşan kadınların komikliğini salakça buluyorum. bu kadının salaklığıdır.akıllı ve gururlu durmalıdır. bu arada kimya ve fizik te önemlidir hani.fizik yoksa ne anlamı kalır kimyanın.
Sadece görüntüsü ile etkilediği kızlardan daha iyi bi bok değildir. Büyünün bozulması an meseledir kızlar tarafından çanta veya ayakkabı gibi aksesuar olarak taşınırlar ve değiştirilmeleri modaya bakar. yani bir an 'ay çokk yakışıklııııaaa' denildiğinde parlayıp sonradan osuruk gibi sönen bir yıldızdır. avunmayın.
buyrun ben diyecek keko'nun sağlığından endişeliyim. hala yok ortada .
(bkz: şizofreni)
1.000 kıza sorun aradıkları erkekte en önemli özellik yakışıklı olması olmayacaktır.
1.000 kıza sorun aradıkları özelliklerden olmazsa olmaz dedikleri ilk 5 özellik içinde yakışıkle erkek yoktur.

yukarıdaki benim yaptığım tahmini istatik sonuçlarına göre böyle bir erkek yoktur.
10 yıl sonra, yüzüne bakılmayan, peşinde koşulmayacak erkektir.
sonunda koşturan birine aşık olmaktır.

--spoiler--
eninde sonunda peşinden koşmayan bir kıza vurulacak olmaktır.
--spoiler--

bir tek gülüşe aşık olabilirsiniz. 3 sene peşinden koşturur biri sizi.
10 yıl sonra, yüzüne bakılmayan, peşinde koşulmayacak erkektir.
yakışıklı erkeğin peşinde koşan kızlar kadar normaldir.
benim bu insan! ama nikahsız sevgililiklerle işim olmaz. yusuf güzelliğine sahip olduğumdan evden bile çıkamıyorum. hemen üzerime atlıyorlar kıyamıyorum. hem geçen bi kadının eline değdim yanlışlıkla (haram biliyosunuz) gittim 40 tas su sol omzumdan 40 tas su sağ omzumdan döktüm tevbe ettim "allahım yanlışlıkla dokundum o üzerime atladı beni yakma o'nu yak" dedim. şükür ve pişmanlık namazı kıldım ve yaralarımı sarmaya başladım... işte böyle zordur yahışıklı olmak.
nitekim nikahsız yakışıklı erkeklerin kendilerini ifşa etmesidir.ben çok yakışıklıyım yeminle.