bugün

entry'ler (693)

fifty shades darker

tek kelimeyle berbat.

dünyada cenneti yaşamak

Ütopyadır. Günümüzdeki dünyada nasıl bir cennet yaşanır hayret verici bir olay.

artık yetti be denilen şeyler

Snapchat efektleri.

sevgilinin yanında 50 kuruş yere düşse alır mısın

Tabii ki alınır neden alınmasın ki.Burada ''almam, etmem, fakir miyim ben'' diye o parayı aşağılayanlar da 50 kuruş kendilerinden düşmemiş gibi davranıyor. Çok zenginsen 50 kuruşun cebinde işi ne zeki züppe.

türkiye de kadın olmak

Türkiye'de insan olabilmekten sonraki zor aşamadır.

ayakkabı vurması

Bilim dünyasının en büyük handikaplarından biri olması gereken bir sorundur bu. Öyle yara bandıyla pamukla filan olmuyor,olmadığı gibi insanı hayattan soğutuyor. Acil çözüm bulunsun lütfen üzülüyorum.

başkasını sevince biz değersiz mi oluyoruz

Başkasını sevmek ve ya sevmemek bir insanı değersiz yapamaz ama kendini sevmiyorsan değersiz hissetmek kaçınılmazdır.

küpe takan erkekler neden vurdurmuyor sorunsalı

Sözlük formatını ihlal edeceğine,kulağını deldirip empati yapması gereken bir yazarın sorunsalıdır.

ilişkide şeyhinizi düşünürseniz çocuk ahlaklı olur

Gerçekten bu şekilde ilişkiye girecek çiftler varsa en güvenilir yöntemlerle korunmaları gerekir zira üremesinler, çoğalmasınlar.

iyi geceler mesajı almayanlar kulübü

Üye olmak istediğim kulüptür. iyi geceler.

rakının bildiğin kıro içkisi olması

Rakıyı bir daha ayna karşısında içmemesi gereken bir kişinin beyanıdır.

evrime inanmayan antibiyotik içmesin kampanyası

Evrime inananın da katılması gereken kampanyadır çünkü evrime inanıyorsa antibiyotiklerin ne gibi mutasyonlara sebep olabildiğini ve bunun ne gibi tehlike oluşturabileceğini çok iyi bilir evrime inanan bir insan.

1 gün boyunca insan olma deneyimini tatmış böcek

Bazı insanların bile beceremediği şeyi yapmış böcektir. Aferin ona.

mesaja cevap vermeyince kendini cool sanan tip

Mesajına cevap gelmemesini gururuna yedirememiş kişinin karşı tarafa yaptığı yaftalamadır. Üzmüştür.

trakyalı yazarlar

Aralarında bulunduğum topluluktur. Trakya'dan selamlar.

başkasının altına yatandan karı mı olur

'' beğenmiyorsan almazsın kimse yakana yapışmıyor kişisel tercihlerin de umrumuzda değil şimdi başlığını da al ve git burdan '' şeklinde cevap verilmesi gereken ilginç bir sorudur.

güven sorunu yaşamak

Bu devirde herkeste olması gereken bir özellik. Güven sorunu yaşayın herkese güvenmeyin daha iyi işte. Sonra güveniniz boşa çıkınca gelip burada ağlıyorsunuz.

neden terk edildiniz

Kendisine sormak lazım. inanın bilmiyorum.

aynı kızı 32 kez aldatmak

(Karaktersizlik+saygısızlık)×32 dir.

sigara içmeyen kız sevgili arıyorum

Çekmecelere baktın mı?

Sigara içmeyen sevgili arayan er kişisi beyanıdır.