bugün

erkeklerin pek rağbet etmediği kız kişiler sanırım.
son yıllarda sarı saçlıların ortalaması hızla artan grup.
dünyanın en güzel ırklarından birine mensup olan kızlardır. "cenıfır, ancelino falan ne oluyo peki" diyenlere hiç bir şey denmez.
izmir yöresinde olanlar ayrı bir güzel olur...
kim olduklarını, nerden geldiklerini unutmaması gereken kızlardır.
kurtuluş savaşı zamanında büyük fedakarlıklar yapmış kadınların kızlarıdır. bu yüzden özünü kaybetmemeleri gereken kızlardır.
diğer ırklara göre çok daha iyi özellikleri vardır ancak heran terkedip gidebilirler ve yeni bir dal bulmadan tuttukları dalı bırakmazlar.
Çünkü yanlızlık yaşayamayacak kadar güçsüzdürler. sevdiği erkekle beraber olmazlar, bunun yerine daha kolayı olan, birlikte oldukları erkeği severler. Çünkü gerçekten güçsüzdürler.
çoğunluğu kısa boylu, kalçalı, kara kaşlı kara gözlü olup batının dayattığı güzellik anlayışına uymasalar da aslında hepsi ayrı güzel kızlardır. türk kızının hoşluğu uzaktan farkedilmez, muhabbet ettikçe gözlerinin, ellerinin güzelliği, dudaklarının inceliği filan yavaş yavaş ortaya çıkar, yani çay gibi demlendikçe güzelleşirler. dünyada türk kızı gibi hem batı değerlerini benimseyip hem de sadık kalabilen, erkeğiyle bu kadar çok ilgilenen, bu kadar fedakar başka tip kızlar da bulunabilir ancak biraz aramak gerekir. tek kusurları cinsellikten utanmaları ve kendilerini serbest bırakamamalarıdır.
namuslu olmalarını çok sevdiğim, dünya üzerindeki en ahlaklı kızlar olmaları olası kızlardır.
candir, canandir. burunlari havada diyenlere katilmakla beraber turk kizlarina bu halin yakistigini ifade etmek isterim. ilginc bir cekicilik ve asalet katar bu kizlarimiza.

bir de kendilerini naz'a cekerler ya, hastasiyim. yeryuzunde turk erkeklerine daha uygun bir kiz tipi yoktur. oyle ya bizim kicimizi ancak turk kizlari paklayabilir. valla tum olumsuz degerlendirmelere ragmen vazgecilmezdir benim icin. (ama bu demek degildir ki illa turk kiziyla evlenecegim. buyuk konusmamak gerekir.)

bir de salakca saclarini sariya boyatmasalar, sarisin olmaya calismasalar daha hos olur. (goz var nizam var esmer tene sari sac olur mu?)

ayrica, bu basliga uyan kizlar birbirlerinin kuyusunu kazmada birincidir. bunca yildir turk kizlariyla munasebetim oldu ben daha birbirine bu kadar cok kusen, biribirini bu kadar cok kiskanan ama belli etmemeye calisan bir kadin toplulugu gormedim.
hayir isin ilginci iki kisi kus iken mutlaka digerleri de bir cephe almak zorundaymis gibi, ikisinden birinin yaninda saf tutar.

bunun disinda, cart curt kizlarina bakarak, cogu bakimlidir kizlarimizin. bakimli derken makyaji kast etmiyorum. zaten bazilari makyaj'i fazla kaciriyor o yuzden olmadiklarindan daha cirkin gorunuyor, maymuna donuyorlar.

bir de yemek konusu cok onemli kilar bu kizlari benim icin. valla yabanci, misal hollandali, ile evlenip her gun o igrenc yemekleri yiyecegeime yada disarda yemek yiyecegime, turk kiziyla evlenir pasa pasa yemegimi yerim.
gerci simdi her bir yemegin haziri bulunuyor ama evde yapilan ile ayni olur mu? olmaz..

bu entryden anladiklarimiz; yemek konusu olmasa, erkek icin, pek bir farki yoktur bu kizlarin.
evet turk kizlari canimsiniz, cananimsiniz...
can bogazdan gelir ama...
dünya'da ve uzay'da en çok naz yapan kızlardır.
iyi, hoş güzel namuslu kızlardır. ama enteresan krikoları vardır aşırı nazlıdırlar inatçıdırlar vs bu yüzden bazen can sıkarlar

ama severiz sayarız o ayrı
türk erkekleri ile anlaşamayan kızlardır.
memleketimin kızlarıdır, gayet güzel, gayet becerikli, vefakar, hoşgörülü, kültürlü, sıcakkanlı, sevimlidirler. tek olumsuz yönleri baskı altında yetişmiş olmalarıdır.
başlıktan sonra sadece bir nokta konulması gerekendir. tek geçilendir. *
vermeyince; geri kafalı, dar görüşlü, verince; orospu, namussuz olan kızlardır.
en uzun adaptasyon süreci yaşayan kızlar.
sevilmesi imkansız olan nankör tür.
fiziksel olarak(izmirli kızlar hariç)genel anlamda avrupalı kızlardan daha güzel degildirler hatta arada baya bi fark vardır! bunda boy, ten rengi esmerlik önmeli hususlardır. ama yine de ülkemin kızlarıdır yerleri ayrıdır! kendilerine baktıkları taktir de dedigim faktörler ortadan kalkabilir hiç süphesiz*
gösterip vermeme ilkesini şiar edinmiş kızlardır...
böyle yaparak hem erkeği peşinde koşturduklarını hem de namuslu kız kavramına sadık kaldıklarını düşünürler...
aslında çoğunda hedef evlenecek paralı bir erkek bulmaktır..
ve amaca ulaştıran her yol mübahtır.
türkiye sınırları dışında yaşayıp(almanya, hollanda) türk kanı taşıyan dişi canlılara verilen isim. medyada sıklıkla kullanılır. ya bbg tarzı bir yarışmada evin hansına vereceği için gurur duyulur ya da poposunun %87'sinin gözüktüğü götstar tarzı yarışmada yaptığı birbirinden müthiş, kıvrak danslarıyla türklüğümüze bir kere daha şükretmemize vesile olur. görseniz nasıl da gözlerim doluyor bunları izlerken. tüylerim diken diken dikiliyor. böyle fatality falan oluyorum.
yurt dışında herhangi bir yarışmada ilk elliye girdiğinde bile bizim haber bültenlerinde ilk sıraya yerleşebilecek yeteneğe sahip vatandaşlarımız.

(bkz: sıkıyorsa o hareketleri türkiye de yapsınlar)
(bkz: boş)
ikiye ayrılırlar;
izmirli kızlar
izmirli olmayan kızlar
ama sonuçta hepsi güzel memleketimin güzel insanlarıdır.
popülerleri alakasız bir çizgide olup namus konusunu pek bilmezler.* diğerleri gayet yerli yerinde olmayı bilen * güzellikleri tartışma getiren kızlardır. *