bugün

Sınırsızlığın bile bir sınırı vardır dedirten entry...(ayrıca böyle düşünenler üzülmesinler tıpta çareler mevcut...)
bunların genel anlamda babaları freuddur bilinçaltına inmek lazım hocam..arkdaşlarına duyrulur dikkat bıçak size dönebilir
toptan yalan olan ve anlık azgınlıkla söylenmiş aslında erkeğe aşağılık olduğu izlenimi veren cümle
Erkeğin DNA'sında yazılmış olan şifredir efenim!Farklı yaklaşımlarda bulunan erkeğin kanı bozuktur!**
söylemesi kolay ama şartlar uygunlaştığı zaman uygulaması zor olacak olan eylem
(bkz: fuhuş yapan erkek de kadın da fahişedir)
- kız olsaydım orospu olurdum.
- sen zaten orospusun be abi!! *
genellikle arkadaş ortamlarında, sıkça dile getirdiğim durumdur.
kadın olsaydım, en azgın orospudan daha azgın, en edepsiz fahişeden daha terbiyesiz, en arsız hayat kadınından daha fettan bir şey olurdum..

içimdeki bu enginlere sığmaz seks isteği, üzerine para tutkusuyla birleşerek beni, bu dünyanın sayılı orospularından yapardı.

mesleğimi severek yapardım. her daim domalır, müşteri memnuniyetini, ön planda tutardım.
herkesi içimde görmek isterdim. içimde hissetmek isterdim.

sevgilimi, de aldatırdım, sevgilimi aldattığım erkeği de aldatırdım bir başkasıyla. asla bir erkekle yetinmezdim..

kendimi biliyorum
(bkz: kız olsam verirdim)
arkadaş ortamlarında kendi deyimleriyle "piç" olan tip söylemi. ulan zaten piçsin sen daha neyi konuşuyosun ki.
(bkz: töbe yarabbi)
bir sıfat olarak orospuyu kadınlara tekelleyen erkek müsveddelerin sözü.

adam olamamışsın yazık derler.

(bkz: erkek ile adamın farkı)

edit: orospunun oğlum sen ne kadar erkeğim diye geçin ibne seni.
kadın olsaydım .rospu olurdum ne yapalım erkek yaratmış ibne olduk buda fena değil çok bi farkı yok aslında gibi bir düşünceye sahip olduğuna inandığım bünyelerin lafı.
"e şimdi ol?" diye cevap verilesi saçma kelam.. pasif gay fahişeler de oldukça yaygındır etrafta, cinsiyet arzulara engel değil, dimi ceremi?
charles bukowski'nin 1978'de yayımlanan Kadınlar isimli kitabından bir cümledir; kitabın da arkasında yazar.
(bkz: fahişe ruhlu erkekler)
(bkz: kız olsaydım lezbiyen olurdum) *
(bkz: erkek olsaydım ibne olurdum)
* olunmaz, * dogulur...

"zaten sen bu zihniyetle *luga ilk adimi atmissin, kadin olmana gerek yok" denilebilecek soylem...
Cem Davran
(bkz: kadin olsam hayat kadını olurdum)
ruhu serseri erkek söylemi..
ama kadın da değilim erkek de.. diye devam eden bir cümle sanırsam.
"...ama erkek oldum çapkın dediler." diye devam etmesi gereken cümle.

(bkz: erkek ise çapkın kadın ise orospu)
parasızlıktan kırım kırım kırılan erkeğin sözleri.
erkeksin de sanki farklı mısın? diye sorası geliyo insanın aklına. orosbuluğu önüne gelen her erkekle yattığını düşünenlerin kız olmasına gerek yok. biz de zaten buna erkeğin orosbusu diyoruz.