bugün

(bkz: hiçbir şey için geç değil)
hayata bakış açısı iki bacak arasıyla sınırlı kendini bilmez erkekte son nokta..dedirtecek ne söylediğini bilmediğine şehadet ettiğim insan grubunun ağzından dökülmesi muhtemel sözcük grubu...
(bkz: kiz olsaydim verirdim)
erkeklerin bekaret sorunları olmadığı için muhtemel söyleyebileceği cümlecik.
(bkz: erkek olsaydım ibne olurdum)
iş güç bulamayan erkeklerin en kısa yoldan; yabancı dil, deneyim gibi kriterlerin aranmadığı bu mesleği secmek istemeleri ama erkek oldukları için secemedikleri için kendilerince(!) kızların ne kadar şanslı olduğunu düşündüklerini gösteren söz.*
dişi olmanın ve bunu kullanmanın her kapıyı açtığını zanneden erkeklerin yıllardır dillerinden düşmeyen marş
hemen hemen bütün erkeklerden duydugum söz.
o zaman sen kız oldugunde elime düşme diye cevap verebileceğim önermedir.
erkeklerin ne kadar verişken türler olduğunu gözler önüne seren cümle. her erkek hayatında bir defa da olsa kullanmıştır bu cümleyi. *
(bkz: ibne)
(bkz: pezevenk)
kadın olmanın ne demek olduğunu asla anlayamayacak türden erkeklerin sarfettiği cümledir.
http://yigitozgur.t35.com/index.php?id=302

edit: link uçmuş, acaba hangi karikatürünü koymuştum diye onu mu düşüneceğim. açın google'a yazın yiğit özgür diye en çok güldüğünüz karikatürdü işte buradaki.
(bkz: kiz olsam akp ye degil mematiye verirdim)
bütün erkeklerin ortak düşüncesidir. "iyi ki hepsi erkek doğmuş" diye de şükrettirir insanı.

-aaa, naber p.ç? nereye böyle?
-aaa, orspu cocuu amca nasılsınız?
-sağ ol canım, teşekkür ederim. *
kimse vermeyince bu hödüğe, kız olup zevk-ü sefa sürmek istemektedir.*
küçük kafanın büyük kafanın önüne geçtiği andır ve memelektte bol miktarda bulunmaktadır,bu tarz düşünce içinde olan bir insandan vatan millet adına pek bişey beklemeye gerek yoktur,bir an önce son nefesini vermesi dışında ve Allahım hamd olsun dedirten cümledir...
(bkz: iyi bok yerdin)*
erkeklerin söylediği en aptalca sözlerden bir tanesi... zaaflarını ne de kolay ortaya koyuyorlar...
kız kardeşinin böyle bir eğilimi olsa cinayet dahi işleyebilecek ama sözkonusu kendisiyse bu sıfatı övünç kaynağı yapabilecek * * insan müsfettesi repliğidir.
''allahtan emrah değilsin o zaman ne olurdun'' dedirten insanlardır.
sarf edildiğinde içimden "bence kız olsaydın kimseye koklatmazdın" dediğim insan saçmalaması...
biri ne olur versin ya,artık açıp dal başak saldırasım geliyor,param da yok profesyonel hatun da bulamıyorum. ne olur yardım edin,diyen erkek modelidir.

(bkz: erkek olsam ibne olurdum)
(bkz: erkek olsam herkesle yatardım)
kafaları belden aşağı çalışan erkeklerin kullandıkları sözdür.bu sözün içinde derin bir seks arzusu yatmaktadır ve büyük ihtimalle bu sözü söyleyen insanın kız arkadaşı da yoktur.nasıl olması düşünülebilirdi ki zaten?hangi kız bu durumda olan biriyle gezmek ister?
bu arkadaşların kızı olduğunda da aynı delikanlılığı göstermelerini isteriz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar