bugün

in rainbows albümünün 8 no'lu harika şarkısı. ilginç bir havası var.

i don't wanna be your friend
i just wanna be your lover
no matter how it ends
no matter how it starts
care about your house of cards and i'll deal mine

forget about your house of cards
and i'll deal mine
andi i'll deal mine

fall off the table
get swept under

denial, denial

the infrastructure will collapse from vaulted spikes
throw your keys in the bowl baby
kiss your husband good night

and i'll deal mine
andi i'll deal mine

fall off the table
get swept under

denial, denial

denial, denial

your ears should be burning

denial, denial

your ears should be burning
radiohead şu anda yapıp yapabileceği en aşmış şarkıdır bence.
kulaklar
yanınca
yere duser iste...
Michael Lessac'ın yönettiği Kathleen Turner ve Tommy Lee Jones'in başrolleri oynadığı türkçesi "iskambilden ev" olan film.
http://www.imdb.com/title/tt0107148/
hitman blood money de bir bölüm.
klibi hayli ilginç bri radiohead şarkısıdır.seslerin iniş çıkışına göre görüntü frekanslarının iniş ve http://code.google.com/creative/radiohead/ adresinden ulaşılabilir.
kulaklık takıp yüksek sesle dinlediğinizde kulaklarınız dahil heryerinizi acıtan şarkı. *
Film. Ülkemiz gibi pek çok ülkede vizyon .şansı bulamayıp doğrudan video piyasasına girmişti. Film olarak çok iyi bir yapım olmasa da ünlü oyuncuları ve dokunaklı konusuyla ilgi çekebilir.

Kocasının ölümünden sonra bir kadın, birden bunalım geçiren, konuşmamaya ve garip davranmaya başlayan kızını iyileştirmeye çalışır

Yönetmen : Michael Lessac
Oyuncular: Katleen Turner, Tommy lee jones, Asha Menina
2013 te yayına giricek david fincher yönetmenliğinde bir dizidir.
david fincher in yönetmenliğini yaptığı kevin spacey in başrolde oynadığı 1 şubat ta başlayacak dizidir. yönetmenin david fincher olmasından dolayı iyi bir dizi olacağına kesin gözle bakılmaktadır.
en sevdiğim radiohead şarkılarından biri, zaten in rainbows öyle bir albüm ki, eskimiyor, bıktırmıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=8nTFjVm9sTQ
netflix sayesinde hafta hafta beklemeden yayınlanmış ve harika bir dizidir. ancak şuan türkçe altyazısı bulunmuyor ondan dolayı çevirme işinde bana yardım edecek arkadaşlar varsa mesaj atsın ve herkes seyredebilsin.
bomba gibi başlamış, 2013'ün en sağlam dizisi. politika sosuyla kevin spacey şovu var.
(bkz: rome) dizisinin güncel hali hissi uyandıran nefis dizi. inşallah house, lost vs gibi piç etmezlerde diziyi ağzı tadıyla izleriz.
(bkz: buralar hep entry dolacak)
ilk sayfasından reserve aldığım david fincher dizisi imiş. kaevin spacey de başrolde.
senaryosuyla, oyuncularıyla kalite kokan yapım. izlemeyen varsa tavsiye edilir.
kevin spacey olduktan kelli her türlü izlenir.
bu dizi sadece kevin spacey için bile izlenebilir. o nasıl bir oyunculuktur?
üstüne bir de david fincher imzası eklendiğinde diziyi izlememek için hiçbir neden kalmıyor ortada.

dizinin konusu her ne kadar politaka, siyaset vs. olsa da senaryo oldukça iyi kurgulanmış ve merak uyandırıcı. özellikle kevin spacey'nin hayat verdiği frank karakterinin izleyiciyle olan iletişimini çok beğendim. alışılmışın dışında ve oldukça samimi bir hava katmış diziye. öyle ki izlerken kendimi frank'in gizli yandaşı, ne bileyim, kankası falanmışım gibi hissediyorum ben. *
dizimag'in altyazılı şekilde haftada 2-3 bölüm yayınladığı; ilk sezonu altı farklı yönetmen tarafından çekilmiş amerikan dizisi.
bir david fincher & kevin spacey başyapıtı. abd'yi yöneten insanların zeki, soğuk, keskin ve mükemmel bir tasvirini yapıyor. çok sert bir dizi.
politika denen mevzunun en acımasız şekillerini gözlerimiz önüne seren dizidir, kevin spacey de cuk oturmuştur baş role. amerikan oyunları, kıl yün, iluminati, zart zurt'tan önce asıl pisliğin politikanın bizzat kendisi olduğuna dair şahane bir hikaye anlatıyor.

bir şey dikkatimi çekti sadece, kevin abi yaşlandıkça gene hackman'a mı benziyor ne? bana öyle geldi. caps alırdım ama üşenirim, uğraşamam. öyle geldi işte.
ilk iki bölümünü izlediğim ve inanılmaz derece memnun kaldığım dizi. adete modern dönemin game of thrones'u.
Kevin Spacey'nin efsane oyunculuğu ve süper senaryosu ile favori dizim. Kevin Spacey'nin muhabbet arasında kameraya dönüp gözlerini devirmesi, meseleyle ilgili yorum yapması harika olmuş.
birinci sezonuyla olmuş dedirten kevin spacey dizisidir. ancak ikinci sezonun başlama tarihinin belli olmamasıyla çok bekleteceğinin habericisi gibi.
ölümüne kurgu kokan bu kadar içten pazarlıklı olunmadan ya da olunarak koca türkiye elde tutulabiliyor.bağa girdim bağ budanmış bağa tayyip dadanmış.