bugün

entry'ler (274)

sezeryanla doğumu cinayet olarak gören başbakan

yav karışmayayım diyorum tayyip in yandaşı yardakçısı gibi lakin bir yandan haber dinleyip diğer yandan götüyle entry girenleride görünce dayanamıyorum.adam sezeryan cinayettir dememiştir kürtaj cinayettir sezeryana karşıyım demiştir. eleştireceksende bugün uludere'yle ilgili yaptığı açıklamayı eleştir, memurun zammını oyalamasını kendi sendikasına prestij kazandırmak için yapılan ayak oyunlarını eleştir, kadroya alınmayan yerel yönetimdeki sözleşmelilerin durumunu eleştir. kılıçtaroğlu ve türevi muhalefet olduğu sürece tayyip daha cok prim yapar.

hepsiburada com

internet mağazası forumlarında kendi başlığını mağdurların buluşma noktası haline getirmeyi başarmış sitedir.
http://www.akakce.com/forum/Hepsiburada,001.html

kazım ın fenerbahçe formasını hiç öpmedim yalanı

hep ismimi öptüm armayı hiç öpmedim dedi kendisi.

kör ölür badem gözlü olur

ölünün arkasından konuşmanın kötü karsılandığı, olgun erdemli sosyal topluluğun; işi abartma hali.

polat alemdar ın 5 yıldır sevişmemesi

--spoiler--
sen benim geceleri uyuduğumumu sanıyosun memati
--spoiler--

kurtlar vadisi bölüm 45; memati ile polat arasındaki diyologtan.

sanırım cevap burda gizli.

her kürt pkk lı değildir

her pkk lıda kürt değildir.

imam nikahini yeterli goren seriatci zihniyet

nikahsız birlikte olup, beraber yasayan özenti zihniyet ile beraber aynı kefededir.

akp sonrasi istismarlar artti

emre aydın avrupanın en sevilen sanatcısı secildi

milli takım avrupa da 3. oldu

arog da yakında vizyona girecek

ajdar da müziği bırakma kararı almış

o zaman böyle olumlu olaylarında ak parti den kaynakladığını idda edebiliriz. böyle saçma sapan tespit mi olur bok atacaksanda adam gibi bi bok at.

kurtlar vadisi pusu

son bölümde iskender ile hapishane doktorunun diyaloğundaki ergenekon göndermesi muhtesemdi;

--spoiler--
iskender: bu telefon numarasını değiştir doktor senide bizim örgüte dahil etmesinler.
--spoiler--

8 ekim 2008

ailemizin yeni üyesinin yaklasık 8 saat sonra aramıza katılacagı gündür.

3 yaşındaki türbanlı kız

annesine özenerek; annesinin rujunu ve makyaj malzemesini yüzüne gözüne süren küçük kız ne kadar şirinse; annesinin bas örtüsünü örten küçük kızda o kadar şirindir.

cennetten kovan

dünün yazar namzeti, bugünün sözlük neferi, yarının siliği. * *

basimi ortuyorum beynimi degil

siyahi birine zenci deyip dışlasan,

ırkcılık yapıp baska milletleri aşağılasan,

homoseksüel deyip tiksinsen,

ayağa kalkar bu sözlük ahalisi;

niye farklılıklara kişisel özgürlüklere saygılı insanlar, demokratik çagdaslar.

ama bir insan basını örtüyorsa kendince dinini yasıyorsa beyinsizdir aptaldır yasamaya sosyal hayatta yer edinmeye hakkı olmayan insanlık dışı bir varlıktır.

bence bazılarının gercekten beyinlerini örtmeleri lazım, dışardan gelen virüslere karsı çok dayanıksızlar. sistemleri kaldırmıyo.

soğan yiyenlerin genelde kıro olması

soğanın zekayı artırtığının yada soğan yememenin gerizekalılığa yol açtığının kesin kanıtı olan bünyenin söylemi.

erkekse çapkın kadınsa orospu

bugün doğan cocuklara verilebilecek isimler *

abdullah öcalan ın asılmama nedenleri

asıpta kahraman yapmaktansa birileri için, orda sürünsün daha iyi.

küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler

(bkz: dindar) ne yazıkki son zamanlarda insanı üzen gercek. coğu insan müslüman ım derken bile utanır hale geldi getirildi.

anasıyla anılan insan

kimileri anılarıyla; kimileride analarıyla anılır. *

hicbir farklilik ayrimciliga neden olamaz

hiç bir farklılık ayrımcılığa neden olamaz; ayrımcılığa neden olanlarda ortaya farklılık koyamayanlardır.

izm

yaftalamanın kısa yolu. uzlaşma ve anlaşmanın önündeki set.