bugün

Okulda kafamı yarmam sonucu yuzumun yarısı kan olmuş şekilde william wallance misali koridorlarda koşuştururken arkadaşın o anki karizmamdan etkilenp benim için kurmuş olduğu cümledir. *
(bkz: kiz olsaydim orospu olurdum)
(bkz: ipnelik belirtileri)
bir erkek bir erkeği görünüş olarak beğendiğinde söylenen sözdür.genellikle beğenilen kişi beğenenin arkadaşının ya tanıdığıdır yada yakınıdır.tabi kendi arkadaşınada söylenebilir.beğenilen kişi bu cümleden sonra mest olur.poposu kalkar acık.
cok yakısıklı olmasından cok , karızmatık olan bı arkadasa soylenen soz.

(bkz: atan alır spor)
bu cümleyi insanlarının sizin için çok kullanması halinde aktif .bneliğe karşı artık önlem almanın zamanı geldiğinin göstergesidir.
söyleneni mutlu eden ve arkasını kaldıran bu lafın, sık soylendiğinde söylenen kişinin önünü kaldırmaya başlaması aktif .bneliğin ilk belirtisidir. Doktor kontrolünde mudahele gerekirken doktorun bayan olması şiddetle tavsiye edilir.
(bkz: erkek olsam seni skerdim)
(bkz: kız olursan karşıma çıkma bebek)
-kız olsam benle evlenerimiydin abi
-çüşş mına koyum azınla iç sunu
Erkeklr arasında bir tü teselli ve bir tür iltifattır.

Ö: Öğretmen A: Ali

Ö: Ali iki evin olsa birini arkadaşına verir misin?
A: Veririm öğretmeni
Ö: Peki iki araban olsa?
A: Veririm öğretmenim.
Ö: Peki iki oyuncağın olsa?
A: Vermem öğretmenim.
Ö: Neden yavrum? Hepsini verdin de oyuncağı vermedin?
A: Öğretmenim çünkü benim iki oyuncağım zaten var...

Demek ki neymiş? Kız olsaydın vermezdin. Verirsen de motor olurdun...

Bir de akıllarda soru takılmaktadır. Söz konusu kişi karşısındakinin ibne olduğunu öğrenince ne yapardı? Acaba verir miydi?

(bkz: swh)
bazı sığ beyinli aç erkek arkadaşların ortamdaki kızların bekaret durumu hakkında veri toplamak adına ortaya attığı laftır.bu arkadaşlar grupça herkes kardeş kardeş film izlerken başrol oyuncusu esas oğlan için durduk yerde ulan kız olsaydım kesin verirdim!" der.kendisine ters ters bakılır aklıselim diğer erkek arkadaşlar "film seyrediyoruz bi sus olm!"fln derler.ama ne gam..ısrarla devam eder.teker teker sorar bu kez."x ya sen olsan vermez miydin ya adam süper!ya sen y sen vermez miydin?".kafasında vazo kırılasıdır,oksijenimizden çalmaktadır.verilmesi gereken cevap için (bkz: ananı da al git burdan!)
"kız ol da ver" diye cevap verilinesi bir cümledir, değer yargısını kızların cinselliği üzerinden hesaplayan zihniyetin ürünüdür.
(bkz: gizli ibne)
köylerde "kız olsam varırdım." şeklinde söylenen söz.
erkeklerin hayran oldukları hemcinslerine karşı söyledikleri söz.
iki kanka arasındaki muhabbet:

- kız olsam verirdim lan sana.
- erkek olsan?
- yok o zaman vermezdim.
- lan erkek değil misin zaten?
- ha doğru ya lan
- ben ne yalanacağım git sen yalan!
(bkz: caylar sirketten)
-lan seyfo kız olsam erkeklerin alayına verirdim
+sen zaten kızsın janan
-evet ya, bir an unutmuşum
+eeee?
-ne eeeeesi?
+sen kızsın ben erkeğim, diyaloğun ilk cümlesine dönelim
-(yutkunma efekti)...
minnet bildiren bir cümle.
(bkz: bekara karı boşamak kolaydır)
brad pitt'e söylenerek sarf edildiğinde bir mana içeren söz öbeğidir.
Birçok erkeğin kızlardan beklentisini dışa vurmasıdır.
sen versen bile ben almazdım dümbük vb. ifadelerle de karşılanabilecek gıcık bir övgü cümlesi.
yalandan kim ölmüş dememe neden olan hede.
el cevap olarak "sagol guzelim vermis kadar oldun" demek gereken erkek cumlesi.*
önceki hayatlarında para karşılığı insanlarla ilişkiye girmiş insanların repliğidir bu. aslında bu işin başka bir ismi daha var ama şu anda moderatör buraya bakıyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar