bugün

eskiden * aynı sınıfta olduğumuz halde kendisiyle pek alakalı bir insan değil iken ben son 2 yıldır yaptıklarımız, paylaştıklarımız yüzünden kendisini uzaktan tanıdığım günlere lanet ettiren, "o zamanlar pek çok şey kaçırmışız krishnacığım" dedirten azizella arkadaşım, üçüncü nesil uuser.

there was light öyleyse *
hint destanı mahabharata da sık sık rastladığımız delikanlı bir tanrıdır.
gecenin bir yarısı binlerce nöron kaybetmek uğruna beni dinleyen insan, canımın içi yazar kişisi, "iyyki varsın krishna" diye kendisine buradan el salladığım insan. *
erkin korayın bir parçasında (hare krishna) adı geçen kişi.
himm.su ana kadar cok sey paylasmasam da muhabbeti guzel,tavlada bilegi bukulmezlerden.kiymetini bilememisiz be krishnacigim dedigim guzel insan.
yeni nesil yazar. 12 senedir tanışık olduğum insan. "aynı okullarda süründük buralara kadar geldik allah tamamına erdirsin * canım benm" diye burdan seslenmek istediğim arkadaş *
zamanında tavla dersi verdiğim yazar. öğrenip öğrenmediğini merak ediyorum, her zaman buradayım efendim. rövanş için de hazır ve de nazırım. bu arada hem fincanı kendin yıkama hem de fal tutmadı de, suç ben de değil sen de. ama o çocuk seni hala takip ediyor söyleyeyim.*
alttan almakta usta olduğunu çaktığım, güzel gözlü, ama biraz suskun bulduğum, bi dahaki zirvelerde açılmasını umduğum cici yazar.
odtü kelimesini heceleme konusunda biraz daha çalışmasını tavsiye ettiğim yazar, yanlış anlaşılmalara sebep olabiliyor tabi..
bankadan para çektikten sonra, x yerine mi girecez, girersek nasıl çıkarız diye düşünürek o uzun yolu yürüdüğümüz yazar. her zirvede bulunması gerekiyor herhalde, bilmem ki...*
okuldasım, sakin sessiz yazarlarımızdan * o da benim gibi gun kavramına yeni bir anlam yuklemis sanırsam, geceler gunduz;gunduzler gece * daha nice zirvelere
ayıptır söylemesi tanışmadan önce gta 2 oynayan bir kafadar zannettiğim, alkol kullanımı konusunda örnek alacağım yazar. bi de zirve bitişi heykel tarafına çıkan 3 kişiden biri *. fotoları sabırsızlıkla bekliyoruz..
batak için gün beklediğimiz kişi. zirvenin başından sonuna kadar güler yüzünü bizden eksik etmedi sağolsun. dev boyutlardaki dijital fotoğraf makinasıyla güzel anları ölümsüzleştirdi. ilerde uçaksavar olması fikrini destekliyor, en kısa zamanda kendisini nasa da görmeyi diliyoruz.
(bkz: hare krishna)
hinduların kutsal kitabı olan bhagavadgita da tanrı vishnu'nun on temel bedenlenmesinden en üst derecede olanıdır.
attığı zarlarla bana tavla dersi vermiş güzel yazar. bi dahaki sefere elimden kaçırmamayı düşünüyorum. *
devamlı bişiler yaz diye başımın etini yiyen benim klavye başına geçmeme neden olan çok iyi bi zirve organize ettin dememi bekliyosa yanılorsun diyeceğim, tavla ve batak oynamayı bildiğini zanneden ama sadece şansı yaver giden * yahu ben bununla dört sene boyunca neden hiç konuşmamışım diye hayıflandığım etrafa her zaman gülücük saçan neşe kaynağımız. **
birkaç dakika beklettiğimi sandığım; fakat tarafından takriben 25 dakika bekletildiğim organizatör. bir de çamura yatarak kurtarmaya çalışıyor durumu.. yok yaa.. *
tavlada devamlı iki mars bi düzle gönderdiğim yazar kişisi. * * *
aynı delillerin bana vereceği zarardan daha çok onu etkileyeceğinin farkına varamamış yazar. *
kaybedecek hiç bişeyimin olmadığını anlamamış yazar kişisi.
arkadaşlığıyla beni derinden etkilemiş yazar. "kal sağlıcakla, buralar sensiz çekilmeyecek" kişisi.
bebek gibi bir yüze sahip olan, ayy sen ne tatlı şeysin diye asıldığım, pek bi sevdiğim yazar. **
tavlada her türlü yardımı esirgemememe*rağmen yaranamadığım yazar. karnım tok olmasına rağmen rakibi oyalamak için yemek söyledik ama olmadı napalım.

(bkz: önümüzdeki maçlara bakıyoruz)*
rampaların ustasıyım gözlerinin hastasıyım yazarı. allah nazarlardan saklasın seni e mi insanı..