bugün

entry'ler (26)

ben o değilim

bu sözlükte içinde bulunduğum durum. nickime 1 karakterlik farklılık yapıp sözlüğe üye olan bir şahıs nedeniyle sürekli o sanılmaktayım. buradan sesleniyorum "ben o değilim!!!"

eski sevgilinin arkasından dinlenebilecek şarkılar

Redd-Her Neyse

biraz gevşetebilsem göğüs kafesimi
dokunup durdurabilsem attığın yeri
boşalttığın yere ne koyduysam dolmuyor
dakika başı bir of içimden hiç eksik olmuyor.

her neyse işte özledim seni o kadar...

boş düşünce balonu başımın tam üstünde
bir şey yazmaz oldu senden sonra içinde
boşalttığın yere ne koyduysam dolmuyor
koşmak istesem de sana hayat beni geri çekiyor.

hayko cepkin

gençler arasında geleceğin müziğini yaptığına inanılan şahıs.

taş bebek

güzel kaıdn görüdüklerinde erkeklerden çıkan cümledir.
-olum şuna bak lan
+neye?
-şu hatuna beew
+abi bu ne yaaa taş bebek valla
-ooofff offff :(

araba kullanmak

istanbul içinde aceleniz varsa tam bir ızdırap haline gelen olay.

parfüm

yazın belediye otobüslerine binen insanlara müessesenin ikramı denilerek dağtılması ve kullanılması zorunlu olması gereken koku.

kot pantolon

spor giyimin en başında gelen pantolon cinsi.

güzel ve dahi

kadınları son derece küçük düşüren ve kadınları beyinsizmiş gibi göstererek rayting toplamaya çalışan acilen yayından kaldırılması gereken televizyon programı. gereksiz televizyon işgali olarak gösterilebilir.

anlamlandırılamayan öğretmen davranışları

her an disiplin dilekçesi yazmaları. sanki dilekçe yazınca prim alınıyomuş gibi heyecanla yazarlar.

çizilmiş cd leri onarma yöntemleri

dondurucuya koyularak bir kaç saat dondurulursa düzeleceğine inanılan batıl inanç gibi olan ve hiç işe yaramayan yöntemdir.

cd

hep acil durumlarda bozulup açılmayarak insanı çileden çıkaran bilgisayara takılan yuvarlak, parlak cisim.

windows live messenger

neredeyse gördüğüm bütüm bilgisayarlarda kurulu olan ünü bütün dünyaya yayılmış olan bilgisayar yazılımı(programı).

google

bilgisayarla uğraşan tüm şahıslarının çalışmak için hayellerini süsleyen şirket.

siyah ayakkabının içine beyaz çorap giymek

kıro olmanın 1. kuralıdır.
2. sırada ise tespih
3. sırada yere tükürmek gelir.

bu üç özelliğe sahip olan insanlar kıro olarak nitelendirilebilir.

mardin

dizilerde izlendiği kadar katı ve cahil insanların bulunmadığı ve yıllardır bir çok dine mensup insanların bir arada yaşadığı güneydoğu illerimizden bir tanesi. özellikle gece oluşan manzara görülmeye değerdir. (dağın tepesindeki kale gece şahane bir görünüm sağlıyor)

microsoft

bilgisayarların bu denli yaygınlaşmasında büyük rol oynayan yazılım şirketi.

31

gelişme çağında yapıldığında boyu kısalttığı söylenen eylem.

galatasaray taraftarı

gittiği bütün ülkelerde takımını söylediği zaman takımınınması dolayısıyla gururlanan insanlar.

aysun kayacı

son zamanlarda çektiği pepsi reklamında öpüşüp erkeklerin uzun bir ahhhh çekmelerine neden olan hatun.

trafik

istanbulu dayanılmaz hale getiren insanları çileden çıkartan durum...