bugün

entry'ler (1246)

mamalika

(bkz: bir yemek kitabı olarak uludağ sözlük) * *

bir elbisenin yapabileceği en büyük şerefsizlik

fermuarının bozulması.

hayatında hiç starbucks a gitmemiş insan

hayatında daha önemli olan yerlere giden insandır.

freedean

an itibari ile bir yaş daha yaşlanan demirbaş. *
doğum günün kutlu olsun ferudunum. darısı tohum gününü hesaplayıp kutlamaya. *

mezun ol işin hazır

(bkz: külliyen yalan)

iz bırakan kitap cümleleri

denizin kükreyişini dinleyerek, iyi, peki ben boğulacağım, diye düşündü. üç ün çekilişi stephen king

sonsuzluk sonsuza kadar sürecekmiş gibi görünüyor. gösteri peygamberi chuck palahniuk

45 dakika aralıksız ağlayan psikopat bebek

ağlayan bebekten daha çok ses çıkardığınız zaman ne oluyor leynn nidaları içinde şaşkın şaşkın yüzünüze bakarak susmasını sağlayabilirsiniz.

(bkz: tecrübe ile sabittir)

sınavda cevapları süsleyerek yazmak

birde cevabın içine yemek tarifi, maç özeti yada masal gibi şeyler ekleyerekde güzel puanlar alabilisiniz. ama bu öyle her babayiğidin yapabileceği birşey değildir. bu dediğim şeyleri kağıda öyle bir bezeyeceksiniz ki sorunuzun cevabı ile bütünlük oluşturacak. böylece az bildiğiniz yada bilemediğiniz derslerden güzel güzel geçeceksiniz. *

bitter çikolata seven kız

damak tadına güvenen, yediği şeylerin özüne inebilen erkekleri baştan çıkarmayı bilen kızdır. * *

gözünün içine baka baka antika vazoyu kıran çocuk

kırılan vazo annenin vazosu ise ve yanlışlıkla kırılmış ise hiçbirşey olmamış gibi yapılarak vazonun yerine yokluğunu farkettirmeyecek birşeylerele doldurarak vaziyeti toparlıyabilirsiniz. ha yok benim gibi çakal bir anneye sahipseniz o zaman aşşağıdaki gibi bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz.

vazoyu kıran ben, gayet hiç birşey olmamış gibi vazonun yerine başka şeylerle doldurarak annenin bu durumu çakmaması için dua etmekteyimdir. olayın akşamında anne vazonun bulunduğu yere bir kağıtla not bırakmıştır.

- burada ki vazoya ne oldu?

bu notu okuyan ben 2 gün boyunca karın ağrıları içinde olayı anneme nasıl anlatacağımı düşünüp durdum ve sonunda annemin yöntemi ile karşılık vermeye karar verdim. hemen bir kağıt alıp üstüne kırıldı yazdım ve annemin notu üstüne koydum. annemin notu bulması ve yanıma gelerek gülmeye başlaması ile rahat nefes alınmış başka bir olayda tekrar görüşmek üzere der uzar giderim. *

dolmuşta sakız patlatan kız

o sakız patlatan ağızına bir tane de sizin patlatmanıza sebep verecek olan kızdır.

kahvaltıda çay içen insan tipi

insan tipi?

(bkz: kahvaltıda çay içen insan)

(bkz: sözlük formatı)

seda sayan lı pepsi reklamı

pepsi nin gelir düzeyi aşağıda olan insanlarımızı hedefe aldığını ve pazar payını burada ki insanlarla genişletmek istediğinin göstergesi olan reklamdır. bu sebepten de seda seyan ın bu reklamda oynatılması doğru bir seçimdir. seda bacımız hiç bir zaman çok pahalı olan ürünlerin reklamlarında yer almamıştır ve seda ablamızın reklamlarında oynadğı ürünler gelir seviyeleri düşük olan yerleşim birimlerinde takip edilip alınmaktadır.

aşık olunca üretken olan insan

içinde barındırdığı duygu yoğunluğunu sujeden objeye çevirerek bir nebze olsun rahatlamayı ve yarattığı eserle kendisinde barındırdığı izleri sergileme yoluna giren insandır.

(bkz: ne dedim lan ben)

rana alagöz

aşkın gözü kör mü acaba adlı parçası ile beni benden alan kişi.

sevgilisi olan erkeğe yazan kızlar

sevgilisi olan kıza yazan erkeklerden hiç bir farkı olmayan karaktersiz erkeklerdir.

max cavelara

silinmiş yazar.

supersumo

(bkz: yeşil yeşil)

gecenin 3unde ne nicki be

haksız yere çaylak olan, bu sebepten ötürü haklı olarak söven ve sövdüğü için de silinen yazar.

foseptik çukuruna düşen kadın

foseptik: lağım çukuru demektir,

bu nedicede de başlığımızın anlamı lağım çukuru çukuruna düşen kadın oluyor.