bugün

entry'ler (1097)

okan bayülgen

soyadı olmasa da olurmuş insanı.

(bkz: okan)

demet akalın ın albümünün yok satmasının nedenleri

http://hakarimatsu.blogsp...-iin-herkl-istiyoruz.html

deniz gezmiş abdullah öcalan benzerliği

alakasız insanlar oldukları gün gibi aşikardır.deniz gezmiş sempatizanlarına apocu çamuru atmak amaçlı bir entry olduğunu bir gerizekalı bile anlayabilir sanırım.hadi onu da geçtim;

"ikisi de hayallerinden bahsedip tanrıyı güldürmüştür"

nedir canım?..gülerken yanında mıydın?

masturbasyon yapmak sivilce olusumunu tetiklemez

(bkz: asılın ha asılın)

lanet olasi bir yazar olmak

olayı sözlükle sınırlandırmamak gerekir.tüm internet aleminde yarattığımız profiller, edindiğimiz arkadaşlar, jet hızıyla yaşadığımız anlık mutluluk ve üzüntüler, en önemlisi bitmek bilmez "ben de" hevesi...internet ortamları sanılandan daha sosyal aslında.arada bir dinlenmek, asosyal olmak lazım.

genc siviller 12 agustos 2007 bildirisi

konvers logolarıyla beni benden alan topluluk. seviyorum lan sizi genç siviller..

ortamci

jesu seven başka bir yazar *

ariza cikarmayin yuzde 65 ile geliriz

fazla yüzde bünyede gaz yapar demişler efendim.

deniz baykal

ümit vaadeden genç siyasetçi.türkiye önümüzdeki yıllarda ondan çok şey bekliyor...

esofman adamlari

(bkz: eşofcan)

kebapci biberlerinin aci olmasi

hepsi mi acı olur lan..salatasından, közlenmişine özenle seçiyosunuz o biberleri pazardan di mi?.."usta en acıları doldur torbaya, ciğeri yansın pezevenklerin".. hayır arkadaş, tatlı biberlerin kilosu 50 lira olsa eyvallah.her seferinde t 1000 gibi anadan üryan ateşlerden çıkıyorum, ayıp be..ben biliyorum aslında sizin olayınızı, müşteri neşeyle ağzına attığı biberi tabağına kusarken kıs kıs gülüyosunuz bi köşeden.ama sen dur, bi gün en acı biberi ağzıma atıp yüzünüze gülümsicem kardeşim.hatta "usta gönder daha" dicem.aha buraya yazıyorum...

audi rosemeyer

audi nin 1930'lu yıllardaki auto union yarışlarına göndermede bulunduğu konsepti.dönemin ünlü yarışçılarından Bernd Rosemeyer'in anısına tasarlanmış bir otomobildir.bu konsept baz alınarak audi le mans quattro ve daha sonra audi r8 geliştirilmiştir.audi nin dönemin bir diğer ünlü yarışçısı Tazio Nuvolari adına tasarladığı bir konsept otomobili daha vardır ki bu konsept de geliştirilerek audi a5 modeli tasarlanmıştır.yani konseptler bir anlamda işlevini yerine getirmiştir.

mustasem

alüminyum.

gulseni husnune kimler variyor

(bkz: gülseni hüsnüye kimler veriyor) (düğün havası - slow)
(bkz: gülsene ve hüsnüye kimler veriyor) (düet)
(bkz: gülsene hüsnü kinder geliyor) (hüsnü 5 yaşında)
(bkz: gülşenin hüsnüye kimler veriyor) (tempolu pezevenk havası)
(bkz: gülseni süsmeye deniz geliyor) (protest pop)

hayran a hayvan demek

insanı zor durumda bırakan durum.hatta birinde ayran yerine ya..ak dediydim de aboovv..

sabetayist

benim o.iliklerime kadar yaşıyorum yahudiliği anunagoyim deymeyin keyfime..

bay bayan veznesi diye ayırım yapan devlet dairesi

çok iyi düşünülmüş bir fikirdir bence.aynı sırada olsalar, allah muhafaza, erkeğin biri gelir, eller, değdirir aman allahım milyonlar falan czzttbzzttt...

demokrasicilik oyunu

"Demokrasi bizim icin bir tramvaydir,istedigimiz duraga gelince ineriz."

imza rte

demokrasicilik oyunu

--spoiler--

"chp gençlik kollarından izbandut kılıklı gençler"

--spoiler--

en heyecanlı yerini söyledim sanırım...

27 nisan 2007 genelkurmay başkanlığı açıklaması

vatandaşın hergün karşılaştığı kadrolaşmaya,tek tip şark kurnazlarına,içini kemiren hinliklere,oyunlara karşı "merak etmeyin bütün bunları biliyoruz ve görüyoruz, arkanızda biz varız" mesajı vermiş açıklamadır.