bugün

Sizinle bu hikayeyi paylaştıktan sonra varın siz karar verin ?

Adamın biri işten eve gelmiş bir bakmış, karısı başka bir adamla yatakta. Hemen ...tabancasını almış ve öteki adama:- 'Madem karımı istiyorsun onu benden erkek gibi al. Seni düelloya davet ediyorum'...Öteki adam bunu kabul etmiş, ikisi birlikte yandaki odaya girmişler kapıyı kapatmışlar, sonra kadının kocası öteki adama fısıldamış:
-
'Aslında kimsenin canının yanmasına gerek yok, ikimizde havaya ateş
edelim sonra ölmüş gibi yere yatalım, karım ilk önce hangimizin yanına
koşarsa en çok sevdiği odur'...
Böylece ikisi havaya bir el ateş
edip hemen kendilerini yere atmışlar...
Kadın silah sesini duyar duymaz
koşarak içeri girmiş...
Yere yatan iki adama bakmış ve bağırmış.....:
- 'Hayatım çıkabilirsin, ikisi de öldü..!!!
şeytandır efenim...
cindir cin gibidir kadınlar şeytanlıkları kurnazlıklarında saklıdır.
kadınlar şeytan olsaydı yeryüzü cehennem olur, erkeklerde bu cehennemin zebanileri olurdu.

katolik misiniz yaaaaa?
kadınlar böyle memeli yumuşak küçük mü küçük şirin gözükürler. bak bide doğuruyorlar nasıl garip nasıl acayip şeylerdir onlar. bazen zır zır ağlayıp yarım kilo göz yaşı üretirler. kedi gibi bakar bunlar dayanamazsın. nasıl acayiptirler. bunlar kaka da yapabiliyor öyle narin göründüklerine bakmayın. nasıl acayipler ya. çekicilerdir uzun yumuşak saçları vardır bunların. o zaman kesin şeytandır bunlar erkeklerde melek ya. *
Hz adem'e yasak elmayı yediren değil midir , kadınlar ?

+ ye bunu
- yasak ama
+ ye sen ye
- oldu öptm by
Erkek melektir yalanı yoktur,naiftir gariban ama kadın ?

(bkz: cem yılmaz)
bayan olduğum halde şiddetle evet diyorum bu soruya.arkadaş kendimden korkuyorum bazen.bu kadın milletinden herşey beklenir.tabi bu erkeklerin masum olmadığı anlamına gelmez ama kadınlardan korkulması gerektiğini gözardı edemicem.
tabi ki şeytandırlar. Sorunsal falan değildir bu. Kadınları diri diri gömenler,şiddet uygulayanlar,okuyup hayatını kurmasına izin vermeyenler,kendinden kırk yaş büyük adamla zorla evlendirenler,tecavüz edip onurunu,gururunu ayaklar altına alanlar,taciz edenler,kendi kendilerine platonik aşk besleyip kadının cesetini parçalayanlar,sürekli belden aşağı espirilerle iğrençleşenler şeytan değildir ancak kadınlar şeytandır. Evet, çok mantıklı bir yaklaşımdır. Katılmamak aptallıktır hatta.
damarlarına basıldığında bazen şeytandırlar. kadınların şeytanlaşma dönüşümleri de erkeklerle tanışmalarının akabinde gerçekleşir. bu durumda "şeytanlık erkeklerden geçmiş midir yoksa erkekler mi tetiklemiştir?" asıl sorunsal budur..
erkekler olmasaydı kadınlar şeytan olmazdı buda bir sorunsal.
alakası yoktur ozaman elleri hamur kokan başım ağrıyor dediğimizde gizli gizli ağlayan annelerimizde mi şeytandır.
butun genellemeler gibi buda yanlıştır. tabiki şeytan olanları vardır ama çok iyi olanlarıda vardır.
(bkz: bir kadını anlamak)
duruma göre değişir. genel de şeytan. esas nedeni ise biz kedi modundayken, delirtip pençelerimizi çıkarmamıza ve kaplan moduna geçmemize neden olan erkeklerdir.
şeytandır demek iyimser bir benzetme olur. şeytanın akıl hocasıdır.
korkularının arkasına saklanmak için şeytan görünürler aslında şeytan değildirler.
kadınları şeytan diye nitelendirmek terbiyesizliktir ve bağnazlıktır.
(bkz: erkekler naiftir)*
şeytandır, tartışmaya açılması tuhaftır.
şeytan ki ne şeytandır! iyisi yok mudur? daha az şeytanı vardır diyelim.
şeytandır. zira her kadının kucağında şeytan oturur.
ünlü bir facebook söz der ki: kadın ölür ve cehenneme gider, şeytan ceketinin düğmelerini ilikler ve hoş geldin üstadım der.
yazarların kadınlar hususunda ne kadar canının yandığını gösteren başlıktır. hepinizi reddettilerse kimle çıkıyor oğlum bu kadınlar?
erkekleri günaha sokmak konusunda şeytan için en ideal araçtır.
şeytan da bir melektir efendim...
kadınları şeytan yapanın zaten erkek olduğunu unutmamak gerekir.

erkek abazanlığı ve salaklığı, kadını şeytan yapmıştır.